pawel2662
Dołączył/a: luty 2011
Ryglice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a więc teraz nasza La Masia bedzie miała okazje do wykazania sie.... brak możliwości transferów zmusi trenera do tego by zaczął wiecej korzystać z naszych nowych perełek..
0
i juz zaczyna wychodzić to co robił Rossel... moze i Laporta nie zmniejszył długu który ma Barcelona ale wszystko było prowadzone jak być powinno a tutaj takie cos ;/
0
rosellowi skonczył sie kontrakt z Gillette xD
0
tak bo w Brazylii ma inne zadanie, tutaj dostanie piłke schodzi do środka i ją podaje komuś z drużyny a ten odgrywa do tylu i tyle z akcji... stoi tylko przy tej linii i tam biega ;/
0
ale trzeba być dobrej myśli ze zostanie hehh
0
a Busi to gdzie ?! ehhh
0
pamietam ze niedawno na fcbarca.com byl wywaid VV w ktorym powiedział ze jeszcze nie podjął decyzji co do swojej przyszłości , także jakaś mała iskierka nadziei ze VV zostanie w klubie nadal sie tli heh
0
jak sie im skonczy kasa ( czego im bardzo zycze ) to wtedy inaczej beda mówić...
0
niech sie nie przejmuje gadaniem mediów i dalej kontynuuje swoja dobra prace :)
0
niech on sie martwi o swoje City bo Leo to jest Leo jedna akcja odmienia losy meczu a Neymarowi tak samo nic nie brakuje w polu karnym robi gosci jak chce takze ;)
0
"Trzeba więcej mówić o piłce". nic dodać nic ująć
0
on może Barcelonie nie zamknie drzwi ale Barcelona powinna zamknąć jemu.. co mówil ? ze jest CULE z KRWI I KOSCI a jak widać wystarczyło kilka słówek Pepa i juz tam poleciał ale w sumie moze i dobrze sie stalo bo Barca zarobila 25 milionów (?) a Thiago notuje duzo strat i niedokładnych podań także myśle ze dobrze na tym Barca wyszla :)
0
tylko pozazdrościć heh
0
Ney zaczyna pobijać i ustanawiać rekordy ! Oby tak dalej ! Barvo Ney !
0
myśle ze Barca powinna postawić bardziej na Deulofeu a Bojana po prostu sprzedać
0
myśle że powinni wypożyczyć go na jeszcze jeden sezon i pozniej niech wróci i pokaże czego sie tam nauczył hehh ( a juz umie bardzo dużo ) n pewno byłby mocnym ogniwem w naszym ataku
0
ciekawy pomysł . oby zadziałał hehh :)
0
jejciu jeśli jakas polska gazeta poda ze Wawrzyniak jest niezadowolony i nie może złapać optymalnej formy to też będzie artykuł że Barca chce go kupic ?
0
jezu tu już było tyle artykułów ze Barca chce tego , tego , tego i tamtego że musielibyśmy chyba sprzedać połowę tych co mamy zeby ich kupić i zeby bylo dla nich miejsce hehh rozumiem stoper , i bramkarz potrzebni od zaraz no ale bez przesady heh poczekajmy chwile wkrótce okienko transferowe to sie przekonamy ;p
0
sprzedaż takiego piłkarza była czy czystą głupotą musi zostać chociaż jak wiemy Tata gra inaczej niz Pep czy Tito i być moze Masche po prostu nie pasuje do jego wizji gry i być może zgodzi sie na jego sprzedaż , chociaż mocno licze na to ze zostanie z nami na dlugie lata :)
0
Nich sie w końcu wszyscy z tym pogodzą że muismy kupić porządnego stopera a Puyol niestety ale musi odejść na emeryturę.. mi tez będzie ciezko w to uwierzyć ze Puyola już na boisku nie zobacze ale to już nie te lata , nie to zdrowie . Serca do walki nikt mu nie odbierze , boiskowej odwagi równiez ale kontuzje odebrały mu zdrowie i niestety ale powinien już skończyć :(
0
patrząc na jego młody wiek to jest on bardzo utalentowany , myśle że jeszcze nasi trenerzy bramkarzy potrafili by z niego wykrzesać jeszcze o wiele więcej i były bardzo dobrym i mocnym bramkarzem , no ale jak to sie potoczy to nie wiadomo ,
0
ludzie ta Barca to juz nie Barca Pepa czy Tito która klepie klepie aż rozklepie rywala i strzeli gola , dlugie i monotonne wykonywanie podań.. nie ! ta Barca gra już zupełnie inaczej i z takim stylem gry trzeba nam taką prawdziwą 9 , goscia do którego będzie można zagrać długą i wysoką piłkę ( bo takich gramy bardzo dużo ) i on spokojnie wyskoczy nawet z dwoma rywalami na plecach , przyjmie ją i zdoła odegrać bądź strzelić do bramki
0
kurde fabregas marnuje sie w ataku! xavi powinien byc na lawie a w ataku pedro ney i alexis , ta barcelona gra inaczej niz tito czy pepa , nie ma dlugiego utrzymywania sie przy pilce tylko bardziej gra z kontry albo dluga pila za plecy
0
oby więcej razy się taki zły mecz nie zdarzył chociaż różnie może być hehh ale bądźmy dobrej myśli ;]
0
dobra dobra nawalacie na tego Pedro nie wiadomo co.. jak strzelił 3 bramki w jednym meczu było znów boże jaki on świetny , pięknie mu wychodzi wszystko a teraz już na niego nawalacie , zastanówcie sie w końcu , ale skoro gra w takiej drużynie jak Barca przez tyle sezonów i teraz Tata postanowił go nie sprzedawać tylko wierzy w niego i w jego zdolności to może i wy też uwierzcie ? ehh ogarnijcie sie troche
0
Mimo ze czasem Pedro coś nie wyjdzie to on nie zrezygnuje i dalej będzie sie starał by to zrobić i nie zrezygnuje a teraz gdy ma dzień wolny idzie na trening po to by być jeszcze lepszym ! Kolejny wzór do naśladowania ;)
0
być może w obecnym sezonie a jeśli byś nie wiedział to walka o te złotą piłkę zaczeła sie juz po odebraniu poprzedniej w grudniu czyli trwał jeszcze poprzedni sezon
0
a ja sie nie zdziwie jeśli wygra ją Leo bo przeciez Ronaldo nie wygrał żadnego trofeum mniej goli i asyst (?) niz Leo a Messi wygrał La Liga , SP Hiszpanii , w prawdzie Ribery wygrał potrójną koronę i pozniej o ile dobrze pamietam Super Puchar Europy (?) no ale to jednak Leo pobił wiecej rekordów , strzelił wiecej goli i miał wiecej asyst a to w bardzo duzym stopniu przyczynia sie do zdobycie ZP a nie tak jak Ci z madrytu którzy robią nie wiadomo jakie rzeczy żeby to Cr7 dostał...
0
najlepszy pilkarz powinien byc najdrozszy ale te kwoty sa juz po prostu glupie...