pawel2662
Dołączył/a: luty 2011
Ryglice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahaha ale oni skomlą o te ZP dla Ronaldo hahah niech w końcu ogarną dupe i zrozumieją że to tak nie działa !
0
Na twitterze kilkadziesiąt tysięcy osób podaje dalej informacje, że kibic Ajaksu, który wypadł z trybuny, zmarł. Jest to informacja nieprawdziwa, którą zdementowało oficjalne konto amsterdamskiej policji - @Politie_Adam.
Kibic Ajaksu spadł z wysokości ok. 10 metrów w euforii po drugiej bramce dla Ajaksu. W internecie krąży wiele zdjęć tego wypadku. Niektóre są drastyczne. Nie będziemy ich publikować i prosimy o niewklejanie takich linków w komentarzach.
Mamy nadzieje, że wszystko skończy się dobrze.
0
bardzo chciałbym w tym meczu zobaczyć Adama i Sergi Roberto ;)
0
nowy stadion ? ten jest duży , przepiękny a co ważniejsze są niezwykłe wspomnienia i jeśli wybudują nowy a ten postanowią np. zburzyć (?) to będzie bardzo szkoda :( ale cóż... poczekajmy na ich decyzje :)
0
kurde bardzo chciałbym już zobaczyć Albe na boisku hehh brakuje mi jego rajdów lewą stroną ;)
0
kuźwa mecze reprezentacji powinny być po zakończonym sezonie a nie ze co chwila wyjazdy na mecze , kontuzje , problemy... powinno być tak ze skończy sie sezon , to zaczynają sie mecze reprezentacji
0
haa powodzenia życzę :)
Sam Leo mówil że w Barcelonie nie zakończy kariery tylko w Argentynie w klubie w ktorym sie wychował jako małe dziecko takze jeszcze kilka lat dla nas bedzie gral i beda to na pewno ładne lata i miejmy nadzieje ze owocne w tytuły a potem nas opuści
0
Song w Barcelonie to taki cichy bohater ;)
0
a kto wygrał z Realem Madryt Castilla u sb ? ;x
0
ta sytuacja z 73 minuty gdy Ney pięknie zszedł do środka mijając graczy Milanu jak kołki wbite w ziemie to aż miło popatrzeć :)chciał skończyć sam i zdobyć piękną bramkę chociaż mógł odgrywać do Leo bądź Alexisa :) tak czy inaczej nie mam mu nic za złe i oby wiecej takich właśnie akcji :)
p.s no i jeszcze ten "trick" w pierwszej połowie gdzie wydawało sie ze zagra piętką (?) do Adriano a tu nagle piłka już z przodu i można oddać strzał , bajecznie to zrobił :)
0
widzicie już teraz ? Real w ostatnich latach wydawał mnóstwo kasy na znakomitych graczy a trofeów z tego było ile ? 2 ? moze 3 ? a Barcelona jest wierna swojemu stylowi swoim przekonaniom i myśle że jeśli dalej tak będzie to jest duża szansa na to by zdobyć ponownie potrójną koronę VeB
0
słabsza gra niektórych zawodników może być efektem właśnie tych stosowanych rotacji bo zawodnik nie ma rytmu meczowego itd tak przynajmniej ja sądzę ale to nam wyjdzie na dobre w końcówce sezonu kiedy wszystko będzie sie rozstrzygało :)
0
przepraszam ze to napisze ale to co pisali na rm.pl to smiech... zrobili artykuł z ocenami pomeczowymi z Barceloną i napisali "Oceny za mecz z Barceloną czyli jak grali nasi ?" i na końcu ocenili prace sędziów a podobno to my gramy 4x3x3x3 hehh śmieje sie bo śmieszne to pragne przestać nic z tego hehehh ;)
0
i po co wracać już do tego wszystkiego.. odpowiednie instytucję sie tym zajmą i wymierzą mu odpowiednią kare ale fakt faktem jest idolem wielu dzieciaków i tak nie powinien mówic
0
przepraszam ze przytoczę cytaty z rm.pl ale oni sa śmieszni hehh
najpierw gdy Carlo podpisywał kontrakt pisali ze takiego goscia nam trzeba , z nim wygramy wszystko a teraz piszą ze to najsłabszy punkt tej drużyny albo Carlo pakuj manatki hehh nie można ich zrozumieć
0
fakt faktem najlepszy zawodnik na swiecie powinien zarabiać najwięcej ale te kwoty już sa za duze ! ludzie ! niektórzy zawodnicy nie kosztuja 20 milionów a Leo moze tyle zarabiac... głupota
0
powinno być juz przynajmniej 7 pkt przewagi no ale nie drążmy juz tego tematu :)
0
wracaj szybko nasz wielki tarzanie !
0
fajnie sie robi bo jedno spotkanie barca musi wygrac z osasuną i wtedy wyrówna rekord realu i jesli pozniej wygra z realem to pobije ich własny rekord ? pszypadek ?
0
Alves to jest prze kozak ! :) pamietam jeden mecz w którym tępo było wysokie i w 85 minucie wykonał sprint na ponad połowie boiska wywalczył piłkę i był aut dla Barcy i wiadomo auty z prawej strony on wyzuca i gdy była kamera na niego to wgl nie było widać zmęczenia ani zadyszki..nic... skubany mieć taką kondycje i wytrzymałość
0
kurcze dobrze też zagrał Tello , gdy ma sporo miejsca przed soba i jest 1 na 1 to gdy wypuści piłke to nie ma szans by gosciu go dogonił i wtedy ma te przewagę możne zagrać w pole karne do wychodzącego na czysta pozycje piłkarza i myśle ze częściej powinniśmy korzystać z jego usług :D
0
gosciu... najpierw brown sfaulował a potem kopnął Neymara w plecy wiec niech nie udaje że nie wie o co chodzi
0
Barta na duży plus on zagrał tylko z Almeria 90 minut w tym sezonie ( bo wiecej sobie nie przypominam ) i w tamtym meczu pokazał że jest w formie i że jest dobry i w drugim swoim meczu od razu na głęboką wode z Celtikiem i pojedynki z Samarasem ktore swoja droga wygrywał , brawo Bartra ! tak dalej !
0
to co teraz w tej Barcelonie ewidentnie widac to to ze jeśli w pierwszej połowie nie idzie , rywal naciska itp to w drugiej Barca juz kontroluje spotkanie , widac to wyraźnie bez dwóch zdań ( oprócz meczu z Rayo jesli chodzi o posiadanie piłki bo w drugiej połowie była gra z kontry )
0
jezu niech go raz a dobrze wyleczą a nie tak jak to było do tej pory że lekarze stwierdzili ze moze grac chociaz cos tam jeszcze było i znów sie zjebało i tak cały czas , wyleczyc raz a dobrze , wazne mecze zaczną sie pozniej takze jest czas
0
tak niby wszystko ładnie pięknie nalezy mu sie i wgl tylko ze Leo nie raz mówił ze jeśli miałby wybrać między gra w pilke za darmo a praca w innym zawodzie i z normalnym wynagrodzeniem to wybrał by granie w piłke , niech pokaże teraz ze nie rzucał słów na wiatr i niech sie zgodzi na mniejsze zarobki nawet na 10 milionow to by mu wystarczylo albo na jeszcze mniejsze
0
upadają wszędzie w każdej lidze na świecie w każdym klubie na świecie ! WSZĘDZIE ! tylko oni akurat uparli się na Barcelonę bo nie potrafili uznać tego ze jest lepsza ze wygrywa tyle trofeów ! a komedie i dramaty tylko w meczach Realu :)
0
arbeloa pocisnął realowi a nie Pique czy tym bardziej Barcelonie bo jak kazdy wie w teatrze rozgrywane sa prawdziwe dzieła sztuki ! spektakle ! a kino to tylko komedie i dramat ;)
0
nie wiem co gosciu wciąga ale niech zmieni dilera jesli nie chce to niech bierze przynajmniej pół dawki
0
racja Ney powinien więcej strzelać z dystansu bo i w lewej i prawej ma bombę w nodze która prędzej czy później i tak wybuchnie ;)