paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile meczy rozegrał Messi w 2012 a ile Lewy w 2021??
0
Uważacie że Socjalizm ma szanse wypalić?
0
O co chodzi z tą sprawą Beaty Szydło?
0
Co sądzicie o postaci Jana Pawła II?
0
Witam
Mam pytanie do osób które mówią po hiszpańsku. Znacie jakieś dobre sposoby na nauke tego języka?
2
Znacie jakieś dobre apki, książki itp. do nauki hiszpańskiego?
0
Czy teraz TVN zniknie z tv?
8
Mimo wszystko Duda
0
Co to za szopka w sejmie się wydarzyła, że wszyscy tacy poruszeni??
0
O co chodzi z tą Szydło, mógłby ktoś streścić?
7
Nie no to są jakieś jaja z tymi Bartrami, Pedrami i Sanchezami xd
0
Polecicie jakis naprawdę dobry film na Netflix?
0
Myślicie że taki wysyp problemów kardiologicznych u piłkarzy w ostatnim czasie jest spowodowany nadmierną ilością meczów?
0
Czy podajecie np. w róznych aplikacjach numeru karty, do kiedy jest ważna itp, czy raczej nie?
0
Znacie jakiś dobry salon SPA w Krakowie?
0
Co sądzicie o objęciu Legi przez Vuko??
0
I tak się żyje powoli ;D
0
Czy uważacie że wprowadzenie stanu wojennego było koniecznie?
0
Myślicie że obecne rządy mogą doprowadzić do sytuacji takich jak w komunie np. kolejki do sklepu, kartki etc.??
0
Polecicie jakieś dobre głośniki do samochodu?
0
@LS orientujesz sie jaki jest koszt bycia na pierwszej stronie w google?
0
@LS Zgadzam sie tylko problem z allegro jest taki że za każdą tranzakcje pobierają 9 %
0
@LS A to nie jest tak że jednymi kosztami jest wykupienie domeny oraz jakaś symboliczna suma którą się płaci raz na rok??
0
Czy trudno jest stworzyć własny sklep internetowy??
1
Oglądałem wczorajszy mecz realu po naszym meczu Barcy i z przykrością muszę stwierdzić że Real na ten moment to drużyna kilka półek wyżej od nasi nie zanosi się żeby coś w tej kwestii się zmieniło
0
Czy w faizie Play off LM jest drabinka czy losowanie po każdem dwumeczu??
0
O co chodzi z tym losowaniem??
0
Zauważyłem że to co Laporta mówi dzieje się wszytko na odwrót, powinien się nazywać
Joan "Sasin" Laporta
0
Ktory mecz lepiej oglądac derby madrytu czy psg?
0
Dlaczego Suarez nie gra??