paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam pytanie do ateistów i ludzi nie uznających Boga. W jaki sposób tłumaczycie różne cuda które są uznawane za "boskie" (np. Całun Turyński itp)?
29
Przez ostatnie dwa sezony Sergi Roberto był nieobecny przez 343 dni, opuścił 65 meczów z 91. To jakiś kosmos. Przeliczając na zarobki każdy jego mecz kosztował nas ok 400 tysięcy euro brutto!!
Dembele przy nim to jakiś okaz zdrowia
19
Nieźle się rozwineło
https://x.com/joaquimcampa/status/1489984694217289734
1
Jaki był najniebezpieczniejszy kraj jaki udało wam się odwiedzić?
0
Jest ktoś z Was Socio Barcelony?
0
Czy uważacie że gdy mężczyzna na zabiegi medycyny estetycznej (np. nowy zęby itp.) to przysłowiowa "siara"?
0
Czy Iphone X ma spoko aparat?
0
@Lokoo Best- najlepszy, Diego- Ręka Boga, Tyson- Moja Prawda, Ja Ibra
0
Jest tu ktoś kto próbował Ayahuasce?
0
Jak tam ten hejtpark z Michniewiczem?
5
Jakich narkotyków w życiu spróbowaliście i który wam się najbardziej spodobał?
0
Jakie są wasze odczucia po obejrzeniu tego dokumentu na Netflixie o Neymarze?
0
Prawo i Sprawiedliwość? Top
0
Mam pytanie do osób łysych, jak często golicie głowę?
0
Jakie jest wasze podejście do wiary?
0
@Pogba co mu sie stalo?
43
Już dziś o 19:30 w reżimówce
0
Wiadomo ile będzie zarabiał Traore dokładnie?
7
Na miejscu Laporty odpuściłbym temat Haalanda, gośc jest tak szklany jak nasz Bombel
12
Strona teraz szybciej za*****la niż inflacja XDD
0
@DonMatteo901 KdB, Reus, Ronaldinho, Messi, Kane, Cruyff, Iniesta, Baggio, Quaresma, Henry
3
Ten dokument o Neymarze to jest absolutnie TOP
1
Oglądał już ktoś z Was ten serial o Neymarze?
0
@Dieselzor 1800 w Krk
0
Oglądał ktoś z Was „Kill Bill”? Warte to?
0
Szkoda że los sie tak potoczył że Messi musial odejsc do PSG, ewidentine dało to argument jego przeciwnikom że nie sprawdził się w innej lidze w przeciwieństwie do CR
1
Wczoraj pytałem o najlepszy film Tarantino, dziś zapytam o najgorszy, jakie są wasze typy?
Mój to zdecydowanie "Pewnego razu w Hollywoof"
0
Jak zagrał dzisiaj Dest?
0
Który film Tarantino jest wg Was najlepszy?
Mój typ to Nienawistna Ósemka
0
Jakie jest wasze zdanie na temat Tygodnika NIE?