paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dest to jest tragedia
0
Ale drożyzna w tym kraju matko bosko…
0
PILNE!!! U Leo Messiego zdiagnozowano przewlekłe zapalenie ścięgna Achillesa. Nie ma na to lekarstwa i jeśli sytuacja się pogorszy, Argentyńczyk może przejść na emeryturę już w przyszłym sezonie!
[Kocham Football, fb]
0
Jak myślicie United wejdzie do Top 4?
0
Jak ten hejt park z Makelele warto obejrzec?
0
ile waszym zdaniem mieszkań (małych kwalerek) pozwoli na spokojne utrzymanie aby nie musieć już pracować?
5
"Statystyki są jak miniówka, pokazują dużo ale najważniejsze zakrywają" - Ktoś mądry
26
Chrystus zmartwychwstał! Wesołych, spędzonych w gronie rodziny świąt!
0
Pościcie dzisiaj czy nie?
6
Cyrk na boisku i trybunach
0
Jak waszym zdaniem mozna rozwiazac w przyszłości problem odnośnie kibiców gości?
0
No to co Xavi OUT
0
Strasznie Szymon Marciniak obniżył loty ostatnimi czasy
10
Jest Robercik są chłopaki, piłeczka chodzi
0
I jak uważacie był ten zamach w Smoleńsku?
0
Jak uważacie lepiej żeby wygrał Makaron czy Le Pen?
3
Ten kto wymyślił jutro to wycie syren to musi miec nierówno pod sufitem
2
Macron: "Nie nazwałbym Putina rzeźnikiem"
Też Macron: "Morawiecki jest prawicowym ekstremistycznym antysemitą, który wyklucza osoby LGBT"
Co za kretyn XDD
0
Jak ta Barca gra bo nie mam jak oglądać?
0
Jeśli Kylian zostanie w Paryzu a nie odejdzie do realu to mega przystopuje to jego kariere
16
Pedri jest jak Iniesta nie strzeala dużo ale jak już yebnie to trzeba szczęnę z podłogi zbierać
0
Xavi out !!!!!!
0
Jak myślicie Moder zdąży na mundial?
0
@Danny Gaucho Z jednej strony cie rozmumiem ale z drugiej emocje są do samego końca a nie że w wiekszości grup wszystko jest po drugim meczu jasne
0
@Kredon Spoko jest to że praktycznie znikneły mecze o pietruszkę jak przed 3 spotkaniem bylo już wszystko jasne
0
Szkoda że nie ma tak jak na Euro że z niektórych grup wychodzą 3 zespoły, dodało by to pikanterii rozgrywką
4
Tak to widze
https://x.com/gr3gor_g3/status/1509940345336958978
4
„Na Messiego trzeba podostrzyć”- Jacek Jaca Góralski
0
Z każdej grupy wychodzą 2 drużyny czy z niektórych 3 tak jak na euro?
0
Hiszpania
Meksyk
Polska
Arabia
Tak bedzie :)