1

Dest to jest tragedia

0

Ale drożyzna w tym kraju matko bosko…

0

PILNE!!! U Leo Messiego zdiagnozowano przewlekłe zapalenie ścięgna Achillesa. Nie ma na to lekarstwa i jeśli sytuacja się pogorszy, Argentyńczyk może przejść na emeryturę już w przyszłym sezonie!

[Kocham Football, fb]

0

Jak myślicie United wejdzie do Top 4?

0

Jak ten hejt park z Makelele warto obejrzec?

0

ile waszym zdaniem mieszkań (małych kwalerek) pozwoli na spokojne utrzymanie aby nie musieć już pracować?

5

"Statystyki są jak miniówka, pokazują dużo ale najważniejsze zakrywają" - Ktoś mądry

26

Chrystus zmartwychwstał! Wesołych, spędzonych w gronie rodziny świąt!

0

Pościcie dzisiaj czy nie?

6

Cyrk na boisku i trybunach


0

Jak waszym zdaniem mozna rozwiazac w przyszłości problem odnośnie kibiców gości?

0

No to co Xavi OUT

0

Strasznie Szymon Marciniak obniżył loty ostatnimi czasy

10

Jest Robercik są chłopaki, piłeczka chodzi

0

I jak uważacie był ten zamach w Smoleńsku?

0

Jak uważacie lepiej żeby wygrał Makaron czy Le Pen?

3

Ten kto wymyślił jutro to wycie syren to musi miec nierówno pod sufitem

2

Macron: "Nie nazwałbym Putina rzeźnikiem"

Też Macron: "Morawiecki jest prawicowym ekstremistycznym antysemitą, który wyklucza osoby LGBT"

Co za kretyn XDD

0

Jak ta Barca gra bo nie mam jak oglądać?

0

Jeśli Kylian zostanie w Paryzu a nie odejdzie do realu to mega przystopuje to jego kariere

16

Pedri jest jak Iniesta nie strzeala dużo ale jak już yebnie to trzeba szczęnę z podłogi zbierać

0

Xavi out !!!!!!

0

Jak myślicie Moder zdąży na mundial?

0

@Danny Gaucho Z jednej strony cie rozmumiem ale z drugiej emocje są do samego końca a nie że w wiekszości grup wszystko jest po drugim meczu jasne

0

@Kredon Spoko jest to że praktycznie znikneły mecze o pietruszkę jak przed 3 spotkaniem bylo już wszystko jasne

0

Szkoda że nie ma tak jak na Euro że z niektórych grup wychodzą 3 zespoły, dodało by to pikanterii rozgrywką

4

4

„Na Messiego trzeba podostrzyć”- Jacek Jaca Góralski

0

Z każdej grupy wychodzą 2 drużyny czy z niektórych 3 tak jak na euro?

0

Hiszpania
Meksyk
Polska
Arabia

Tak bedzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?