paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zwierzeta w tym Gdansku nic wiecej nie mozna powiedziec
0
Wiadomo z kim Pique zdradził Shakire?
Ps. Wiem że nie z matką Gaviego xd
0
Czytał ktoś z Was "Rok 1984" Orwella?
0
@marcin62 ja się jakoś bezpieczniej czuje od razu
0
Jest gdzies w tv transmisja meczu hiszpania portugalia?
7
Kurs Dolara:
6 MAJ 2022: 4,45 zl
1 CZERWIEC 2022: 4,29 zl
Cena baryłki ropy
6 MAJ 2022: 503,30 zl
1 CZERWIEC 2022: 498,98 zl
!!!!!Cena litra benzyny Pb95!!!!!
6 MAJ 2022: 6,65 zl
1 CZERWIEC 2022: 7,36 zl
To jest niewiarygodne jak nas dymają
0
Dla Argentyny szkoda że mundial nie odbędzie się właśnie w lato. Teraz są w takim sztosie że głowa mała a do grudnia cięzko będzie utrzymać taką dyspozycje.
49
Dzień dobry
9
Tak dobrego Messiego nie widziałem od czasów Barcelony. Piękny mecz!
0
Czy Polsat Sport jest w pakiecie nc+?
2
Znacie tę nute? Mistrzostwo świata :)
1
Czytał ktos z was książke „Ja Ibra”? Godna uwagi?
0
O chyba sie Novak obudził w końcu
0
Ten Novak to chyba jakis pijany dzis xddd
0
Ciekawe kiedy Barca wyjdzie z tych wszystkich długów i będzie mogła w koncu normalnie funkcjonować
17
Mam nadzieje że Lewy nie przyjdzie tutaj kosztem braku przedłużenia umowy z Gavim
0
Mam pytanie do kibiców koszykówki. Jaki jest wasz ulubiony zespół w NBA?
43
Wygrał xdd
0
Masakra ale męczy to chorobsko już 4 dzien…
0
No coz co by nie mowic za ten sezon bialy zasłużyli na tą Lige Mistrzów
0
Ciekawe komu z Liverpoolu odetnie prąd i zrobi jakiegos babola, stawiam na Konate
0
O co chodzi z Gavim, chce odejść czy co?
0
Ale mnie covid dojechal, masakra jakas…
0
Oglądał ktos z was serial Ozark? Warte obejrzenia?
0
Zlatan grał pół roku bez więzadła krzyżowego. To jest dopiero bestia!
0
Wiadomo co się stało Zlatanowi?
8 miesiecy przerwy to pewnie coś z więzadłami
0
Są tu jacyś mechanicy?
Mam pytanie jak w motocyklu pęknie wał korbowy to spawanie wytrzyma czy jednak trzeba myśleć nad kupnem całego nowego wału?
12
Biedny
https://x.com/tom_untitled/status/1528636255868702722
8
Genialna mowa Ibry
https://x.com/acmilan/status/1528745496742973441
1
Co sądzicie o kanale Footroll?