paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
"Proponuję taką grę: otwieramy Stary Testament na losowej stronie i robimy, co tam jest zalecane. Wygrywa ten, kto ostatni trafi do więzienia."
Twitter
3
@Encore Ale ty jesteś wychillowany
2
Team Kosowo!!!
0
O co chodzi z tym konfliktem w Serbii i Kosowie?
0
Jaki jest najlepszy zamek w Heroes III?
0
Da się płacić blikiem na przeglądarce bez telefonu?
0
To to nawet chyba ja bym strzelił xdd
0
Będzie gdzies w Tv mecz City z Live?
0
Ten Haller to będzie jeszcze grał czy ta choroba jest zbyt poważna?
1
Znakomity wywiad z Tomaszem Smokowskim, zupełnie inaczej patrze teraz na niego
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/tomasz-smokowski-o-walce-z-depresja/dzdy4sc?utm_source=t.co_viasg_sport&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
0
Co ten Mental zostaje w końcu?
0
Co się taka wrzawa zrobiła? Co znowu ten Alemany wymyślił?
0
Wiadomo ile Kounde bedzie zarabiał?
10
Ludzie 50 lat temu: Za 50 lat samochody będą już latać
Też ludzie 50 lat później:
0
@Rust_Cohle Również pozdrawiam serdecznie!
4
Kapitalizm to najlepszy wynalazek człowieka, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
0
Jak wczoraj pograł Robercik?
0
Było już Lewy OUT?
5
Ale będą jaja jak Xavi przegra kilka meczy na początku sezonu i wszyscy zaczną go wyrzucać że ma taki skład a grać nie umie xdd całkiem realny scenariusz
0
I co z tym mentalem? Idzie do tego Atletico?
0
Da sie jakos cofnąc aktualizacje Instagrama ta nowa wersja to jakas tragedia
Oczywiscie na IOS
0
Wydaje mi się że przyszły sezon będzie po prostu kluczowy dla przyszłości Barcy. Albo odzyskamy chwałę albo to okienko transferowe okaże się gwoździem do trumny klubu
0
Kto jest lepszym newsmanem Fabrizio Romano czy Romero?
0
Znacie jakieś dobre sposoby na pozbycie sie kaca? Pytam poważnie xd
1
Zobaczył bym chętnie CR7 w LaLidze
1
@Kacper1432 Kacper Top!
0
I co z tym Kunde? Będzie u nas grał?
0
Znacie jakis zajebisty film na wieczor?
57
@MartinBraitwaite
@SamuelUmtiti
@SergiRoberto20
@Puig
Miejcie litość i resztki honoru żeby odejść!
1
Co sądzicie o kościele katolickim?