paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz przepraszam, juz sie to wiecej nie powtórzy
0
Jaki wynik dzisiaj obstawiacie?
Ja typuje 4-1 dla Barcy
2
@LS zaszczepiłem się Sputnikiem, żadnych skutków ubocznych czułem się wsВшanсцы людзе родзą сę вольни.
1
@LS a daj Pan spokoj chyba nigdy mnie tak nie rozłożyło jak teraz :(
1
@ranger3120 oczywiscie ze sie zaszczepilem
1
@don'T.R.I.P.e dzieki przyda sie bo czlowiek ledwo zyje
5
Ale mnie poskladalo przeziębienie. Głowa, katar, kaszel, bóle mięśni, masakra jakas ;(
0
@Criss18Barca Oczywiście że tak ale uważam że ten przepis powinien byc zlikwidowany
0
Odnośnie wczorajszej kartki dla Milika, uważam że powinno zaprzestać się karać zawodników za zdjęcie koszulki bo to totalnie bez sensu.
14
Najważniejsze przedłużenie kontraktu w tym roku jest to z Mateu Alemanym bo wygasa on z końcem obecnego seznu.
7
Nie wiem co sie dzieje z Ferranem ale był chłopak tragiczny czoraj. Mam nadzieje że się przełamie i pokaże swoj potencjał
0
Wie ktos gdzie i o ktorej bede mogl jutro w tv obejrzec powtorkę meczu Barcy?
5
Świetny jest ten stadion
0
Jak wczoraj Mental zagrał? Oglądał ktoś? xd
0
Jak ja tego atletico nienawidze chyba bardziej niz realu xd
5
Ciekawy przypadek
https://x.com/Chelo_297/status/1566616826603343875
0
Nie uważacie że to troche hipokryzja jak ludzie nadają na ten nasz nieudolny rząd a potem biorą te wszystkie socjale rozdawane przez nich?
0
@czosnekfcb Chyba netflix
1
Pięknie nas to Atletico wydyma z tym Griezmannem
1
@Culers Narcos lub Kierunek Noc. Oba ścisły Top
0
Ma ktos z Was airpodsy? Warto je kupić?
6
Dziwne że Klopp nabrał się na Arthura xd
0
Dzieją się jakies rzeczy?
2
Oby Jordi Alba zostal z nami
0
Oglądał ktos z Was ten film o figo na netflixie? Warto odpalić?
1
@tristan87 70-80 Plus jakies zmienne
3
Carlos Soler w Psg za 18 mln. Ale jajca
1
Wiadomo ile nas wyjdzie ten Barnardo?
W stu bańkach się zmieścimy?
0
Okienko transferowe kończy się 31 sierpnia czy 1 września?
1
Ciekawi mnie dlaczego tak nagle Xavi skreślił Albe. Poprzedni sezon jeden z lepszych jeśli chodzi o jego karierę a teraz siedzi do ławy przyspawany