0

@El dominatore Vete a la mierda cabrón!

0

Ma ktoś z was Apple Watcha? I jak się sprawuje podczas treningu ten zegarek?

21

Ciekawostka z wczorajszego meczu
Wojciech Szczęsny miał najwięcej udanych dryblingów z naszej reprezentacji ( aż 1)

Niesamowite

1

Dzisiaj w ekipie Argentyny do wyróżnienia na pewno Rodrigo De Paul, moim zdaniem kapitalne spotkanie w jego wykonaniu

0

Odkładając paszport na bok. Był karny czy nie?

0

Argentyna w strachu ŁAAAAA

0

Jaki wynik dzisiaj stawiacie?
Mój typ to 3:1 dla Orłów Czesia

3

No to co Leo dziś do domu

3

Argentyna w strachu ŁAAAAAA

0

Jak Wam się podobaja te buty?

3

Jutro Robercik niszczy Leo

1

No to chyba Albicelestes do domku

0

Dramatyczna ta Argentyna jest

3

Węgrzyn i Szpakowski to chyba najgorsi obecnie komentatorzy, oczywiście nie licząc tych asów z Polsatu

0

Uważam że nawet gdybyśmy osiągnęli dobry wynik na mundialu to Czesiu powinien zostać zwolniony, ta reprezentacja wogole się przy nim nie rozwinie potrzeba świeżego spojrzenia na futbol z za granicy, taki Herve Renard byłby marzeniem, gość już swoje udowodnił w trenerskim fachu reprezentacyjnym. Mam nadzieję że prezes Kulesza stanie na rzęsach żeby go do nas sprowadzić

0

Łukaaaaaaaaaaaasz Piszczeeeeeek, a tymczaszem słoweńcy

0

Ma ktoś z was Airpodsy PRO i moglby podzileic się opinią o nich? I czy warto wydac na nie tysiaka.

4

;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 Okej.

7

To chyba najlepszy mozliwy wynik jaki mógł paść z perspektywy Argentyny

0

Jaki bylby najlepszy wynik z perspektywy Argentyny?

0

Myślicie że Argentyna ma jeszcze szansę wyjść z grupy?

0

Czyli co Argentyna już wakajki?

0

No to Argentyna do domu

1

Dzisiaj tak:
Argentyna- Arabia 4-1
Dania-Tunezja 3-0
Polska-Meksyk 7-0
Francja- Australia 4-1

0

Co ten Wojtuś takiego naopowiadał bo nie mogę nigdzie znaleźć?

0

@Emhyr Polska GUROOMM!!

2

Macie i skończcie płakać. Spalony ekwidentny

2

@Progressive skradłbyś moje serce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?