paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El dominatore Vete a la mierda cabrón!
0
Ma ktoś z was Apple Watcha? I jak się sprawuje podczas treningu ten zegarek?
21
Ciekawostka z wczorajszego meczu
Wojciech Szczęsny miał najwięcej udanych dryblingów z naszej reprezentacji ( aż 1)
Niesamowite
1
Dzisiaj w ekipie Argentyny do wyróżnienia na pewno Rodrigo De Paul, moim zdaniem kapitalne spotkanie w jego wykonaniu
0
Odkładając paszport na bok. Był karny czy nie?
0
Argentyna w strachu ŁAAAAA
0
Jaki wynik dzisiaj stawiacie?
Mój typ to 3:1 dla Orłów Czesia
3
No to co Leo dziś do domu
3
Argentyna w strachu ŁAAAAAA
0
Jak Wam się podobaja te buty?
3
Jutro Robercik niszczy Leo
1
No to chyba Albicelestes do domku
0
Dramatyczna ta Argentyna jest
3
Węgrzyn i Szpakowski to chyba najgorsi obecnie komentatorzy, oczywiście nie licząc tych asów z Polsatu
0
Uważam że nawet gdybyśmy osiągnęli dobry wynik na mundialu to Czesiu powinien zostać zwolniony, ta reprezentacja wogole się przy nim nie rozwinie potrzeba świeżego spojrzenia na futbol z za granicy, taki Herve Renard byłby marzeniem, gość już swoje udowodnił w trenerskim fachu reprezentacyjnym. Mam nadzieję że prezes Kulesza stanie na rzęsach żeby go do nas sprowadzić
0
Łukaaaaaaaaaaaasz Piszczeeeeeek, a tymczaszem słoweńcy
0
Ma ktoś z was Airpodsy PRO i moglby podzileic się opinią o nich? I czy warto wydac na nie tysiaka.
4
;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Okej.
7
To chyba najlepszy mozliwy wynik jaki mógł paść z perspektywy Argentyny
0
Jaki bylby najlepszy wynik z perspektywy Argentyny?
0
Myślicie że Argentyna ma jeszcze szansę wyjść z grupy?
0
Czyli co Argentyna już wakajki?
0
No to Argentyna do domu
1
Dzisiaj tak:
Argentyna- Arabia 4-1
Dania-Tunezja 3-0
Polska-Meksyk 7-0
Francja- Australia 4-1
0
Co ten Wojtuś takiego naopowiadał bo nie mogę nigdzie znaleźć?
0
@Emhyr Polska GUROOMM!!
2
Macie i skończcie płakać. Spalony ekwidentny
2
@Progressive skradłbyś moje serce