paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najorszy wynik jak to mawia nasz najepszy trener
0
Druga polowa będzie piekielnie trudna dla Argentyny. Rzucą sie na nich jak wściekli
0
2-0 najgorszy wynik
0
@wasacz zaraz ukąsi
0
Bedzie gol zaraz
0
Jeszcze morze czasu przed nami. Wszsytko otwarte to tylko 1-0
3
Cięzko bedzie miala Argentyna, Francja ewidentnie przyczajona i zaraz śmiertelnie ukąsi
0
Zaraz pewnie jakas konterka i Mekambe na 1-0
0
Kurde ta francja to jest potężna drużyna
0
@tristan87 Okej
1
Przeczucie mi podpowiada że Francja rozgromi Argentyne. Stawiam 3:0 dla Trójkolorowych po hat tricku Mbappe
1
@PatrychoO Niestety już po wszystkim
4
Drake wytypował Argentynę w jutrzejszym meczu.
No to gratuluję Francji 3 Pucharu Świata
0
@Criss18Barca Żubruweczka top!
2
@PatrykBarca Panie... Po takiej dawce bym rok bez muzyki tańczył
0
O co chodzi z tą ustawą o Sądzie? Ktoś mógłby tak krótko wytumaczyć ocb?
0
@PatrykBarca Poczekaj do niedzieli
0
Czy takie zagranie Paredesa rodem z NBA jest w piłce dozwolone? Pytam bo nie mam pojęcia
4
@adambądkowski93 Bardzo bym mu tego życzył ale wątpię, bo Francja przeczuwam że ich rozniesie w finale
0
@Pitinho Niestety obawiam się że nie będzie
0
@Joe_Pesci Po czym rozpoznałeś?
0
Jak myślcie to są oryginalne korki czy fejki?
https://allegro.pl/oferta/profesjonalne-korki-pilkarskie-adidas-x-ghosted-1-12797627195
0
Warto dzisiaj postawić jakąś monete na Chorwatów, kursik bardzo atrakcyjny, a poza tym mam przeczucie że potężny Luka poprowadzi dziś swoją reprezentacje do wielkiego finału
1
@brzucho Czuje w kościach że tak :)
0
Mam pytanko, zakupiłem miesiąc temu w Decathlonie w Warszawie zegarek sportowy, niestety po kilku tygodniach użytkowania produkt nie spełnił moich oczekiwań. Jak wygląda w takiej sytuacji sprawa zwrotu, czy można po prostu go oddać i ubiegać się o zwrot pieniędzy?
45
Czesio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niesamowite jest to że już jest mega drogo, a w przyszłym roku ma wrócić Vat do normy. Pisiory pewnie niezłą kiełbase na wybory wymyślą dla ciemnogrodu
3
@Firestone Ćwiąkała Top!
1
Jest coś ciekawego na Netflixie obecnie?