paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki cel mają PISiory w obrzydzaniu WOŚPu?
2
Jakie jest Wasze zdanie na temat WOŚP?
0
Jest cos teraz na Netflixie ciekawego na wieczór?
0
Orientuje sie ktoś ile by mnie wyszło zrobienie takiej domowej siłowni? Ławka, hantle, sztanga, ciężar, tak żeby to mniej więcej miało ręce i nogi.
5
Popek to chyba jakis krzysys wieku średniego przechodzi xd
5
Odebrałem dzisiaj furę z salonu jak wam się podoba?
https://v.wpimg.pl/MTZiZjcuYjU7CyxZTA5vIHhTeAMKV2F2L0tgSExEf2xqEXUHTRQ4IDUCLwYXWz04dVtqWFFYITU3CzUYBB0kOjNEMh8RFC41NEQ_W1JDLzJtRzAaBFcw
PS. Nawet mi was nie żal
2
@Rl9k1nG Oczywiście istniała Ruś Kijowska już pewnie jakieś ponad 1000 lat temu
2
Alba-Lenglet-Pique- Roberto
To dopiero była obrona
14
Shakira się trochę z tym Twingo zagalopowała
0
Mam pytanie, skąd Ukraina kupuje gaz? Od rosji sam wspierając finansowo wroga czy jak to wygląda?
0
@jacobFCB Zależy co koło fortuny wylosuje
44
Dzisiaj koło fortuny wylosowało Dembele mecz wybitny
0
7 km w 35 minut biegu to dobry wynik jak na amatora?
3
@ArterkHD Roger Federer, mówi to Panu coś?
6
Co do Fernando Santosa, Bento miał tę przewagę że mógłby odstawić Krychowiaka i samemu zagrać na szóstce
0
Czy Chiny są socjalistyczne czy są kapitalistyczne?
0
I co z tym Messim? przyjdzie czy nie przyjdzie?
1
@Kalipso Dzięki wielkie, stawiam że Erling zakręci się kolo 40 kilku bramek
0
Wie ktoś jaki jest rekord strzelonych bramek w sezonie premier league?
0
@Medium za późno już ale mam nadzieję że twój syn tego nie przeczyta
24
Goat
1
Wie ktos kiedy kończy się kadencja Tebasa?
0
Jak myślicie czy jakby rządził Trump w Usa to czy putin też zdecydowałby się na atak na Ukraine?
21
Mam nadzieję że ten ulepiony z gówna kraj kacapskich morderców się w końcu rozpadnie.
3
Siuuuuuuuuuuuuuuu
46
Messi ma już więcej bramek strzelonych w Arabii niż Ronaldo xdd
0
Czy Ameryka pozostawi Polskę na pastwę Rosji?
Oto jest pytanie
0
Jecie mięso w piątek?
37
Idealne zdjęcie nie ist..
3
@Bobo25 Pytał o najlepszy, a nie o najgorszy