0

Nie ma szans ta Argentyna

0

I w karnych to zalatwia

0

I tak wcisnie francja

2

No to po wszystkim panowie, nie miejcie juz zludzen. Drake wszystko zepsul

1

Japierdziele to sie nie dzieje

1

Niestety juz sie pogodzilem z porazka

0

Messi juz wycienczony

0

Wygrana argentyny to szanse takie jak na szostke w lotto

4

No i juz po wszystkim Messi ledwo oddycga

0

Dlaczego ta pilka jest taka nie sprawiedliwa

0

No i wszsytko sie zesrało. Juz koniec nie ma co sie uszukiwac

2

Amen i po wszystkim. Messi do domu

0

No i brawo 3-2 po wszystkim

1

Po nich niestety

0

Amen po wszystkim

0

Francja World Cup winner

0

No i po wszystkim

3

W tej minucie Holndrzy zaczeli grac

5

Ale ten czas wolno leci jesze 20 min plus 10 min doliczy pewnie

0

Mbappe dal sygnal do ataku

0

Jeszcze pol godziny plus ewentualna dogrywka

0

Łapią wiatr w żagle franzole

1

Bedą waczyc do konca Francuzi

1

2-0 najgorzy wynik. Same nerwy i stres

0

Czemu Rodrigo tego nie uderzal

0

Panowie masa czasu jeszcze. Wszystko moze sie zdarzyc

0

@bari_94 na pewno nie jeszcze duzo grania

1

De Paul wstawaj prosze bez cb to sie posypie

0

Jeszcze godzina

0

Wątpie ze to dowiozą argentynczycy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?