paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma szans ta Argentyna
0
I w karnych to zalatwia
0
I tak wcisnie francja
2
No to po wszystkim panowie, nie miejcie juz zludzen. Drake wszystko zepsul
1
Japierdziele to sie nie dzieje
1
Niestety juz sie pogodzilem z porazka
0
Messi juz wycienczony
0
Wygrana argentyny to szanse takie jak na szostke w lotto
4
No i juz po wszystkim Messi ledwo oddycga
0
Dlaczego ta pilka jest taka nie sprawiedliwa
0
No i wszsytko sie zesrało. Juz koniec nie ma co sie uszukiwac
2
Amen i po wszystkim. Messi do domu
0
No i brawo 3-2 po wszystkim
1
Po nich niestety
0
Amen po wszystkim
0
Francja World Cup winner
0
No i po wszystkim
3
W tej minucie Holndrzy zaczeli grac
5
Ale ten czas wolno leci jesze 20 min plus 10 min doliczy pewnie
0
Mbappe dal sygnal do ataku
0
Jeszcze pol godziny plus ewentualna dogrywka
0
Łapią wiatr w żagle franzole
1
Bedą waczyc do konca Francuzi
1
2-0 najgorzy wynik. Same nerwy i stres
0
Czemu Rodrigo tego nie uderzal
0
Panowie masa czasu jeszcze. Wszystko moze sie zdarzyc
0
@bari_94 na pewno nie jeszcze duzo grania
1
De Paul wstawaj prosze bez cb to sie posypie
0
Jeszcze godzina
0
Wątpie ze to dowiozą argentynczycy