4

Nie lubie P$G ale tych szkopów tez nie trawie

4

Kurs na awans PSG 4,33 chyba rzucę na to jakąś skromną stówke

0

O co chodzi z tą nagonką na Jana Pawła II teraz?

0

O co chodzi z tym pomówieniem ze strony TVPisu? mógłby mi ktoś wyjaśnić bo ja nie w temacie

1

@ObiwanKenobi Strasznie irytujący piłkarz krew mnie zalewa jak patrzę na jego grę pomimo liczb

1

miazga

0

@Bobo25 papaj synonim papieza :)

0

@Persili To tylko pokazuje jak zgniła i amoralna jest to instytucja która skutecznie odrzuca od siebie myślących ludzi

0

@Eto'o9 R10 No od tego powinienem zacząć że kościół to przede wszystkim wielka korporacja a papież to wyrafinowany polityk za którym stoi cały sztab pijarowców

0

Odnośnie tych ostatnich skandalicznych wypowiedzi papaja, kiedyś przeczytałem ciekawą teorię dlaczego on wygaduje takie herezje. Mianowicie dlatego że ogrom wiernych zamieszkuje tereny Ameryki łacińskiej a jaki stosunek do USA mają tam ludzie to chyba każdy wie, a wojna na Ukrainie jest przez wielu traktowana jako konfrontacje ruskich ze stanami. Dlatego żeby nie zrazić do siebie całego grona katolików gada to co gada. Ile w tym prawdy to nie wiem ale jest to na pewno ciekawe założenie.

1

@AdrianFCB10 Oczywiście chodziło mi o statystkę rożnych ale nawet tu się pomyliłem

8

El presidente wczoraj mega spotkanie rozegrał

2

Dzisiaj luźne 4:0 dla realu obstawiam

0

@Azi Wybacz mi proszę

0

Bedzie gdzies w tv transmisja tej fifa best?

2

@VamosRakieta No i może jeszcze Murillo do tego co?

0

@P33ck Mix Leo i Dawida Kubackiego będąc precyzyjnym

3

Piękne przemówienie Paddiego Pimbletta

2

Komentarz usunięty

0

@tristan87 kto pyta nie błądzi

0

@tristan87 okej

15

Kto widział? Słyszał?

2

Komentarz usunięty

1

I jak tam pościk czy dzisiaj czy kotlecik wlatuje?

0

@gumaz oczywiście że tak, dlaczego miałbym dzisiaj schabosztyka o*ebac

0

Hahaha no to niezłe przemówienie. Żałosne to bylo, ale czego mozna było się spodziewać po naszych wielkich politykach przecież nie to że wynegocjują cos konkretnego

0

Czy waszym zdaniem jak wyglądałaby wojna na Ukraine gdyby prezydentem usa byl Trump?

2

Jestem ciekaw czy Trump by się odważył na taką podróż w takim czasie do Kijowa. Co by nie mówić ale szacun Bidenowi się należy za odwagę

1

Jak odbieracie wizytę Bidena w Kijowie? Czy to może oznaczać że Ameryka jeszcze bardziej będzie słać pomoc ukraińca?

1

@Klimach fan nie po prostu z czystej ciekawości pytam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?