paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie lubie P$G ale tych szkopów tez nie trawie
4
Kurs na awans PSG 4,33 chyba rzucę na to jakąś skromną stówke
0
O co chodzi z tą nagonką na Jana Pawła II teraz?
0
O co chodzi z tym pomówieniem ze strony TVPisu? mógłby mi ktoś wyjaśnić bo ja nie w temacie
1
@ObiwanKenobi Strasznie irytujący piłkarz krew mnie zalewa jak patrzę na jego grę pomimo liczb
1
miazga
0
@Bobo25 papaj synonim papieza :)
0
@Persili To tylko pokazuje jak zgniła i amoralna jest to instytucja która skutecznie odrzuca od siebie myślących ludzi
0
@Eto'o9 R10 No od tego powinienem zacząć że kościół to przede wszystkim wielka korporacja a papież to wyrafinowany polityk za którym stoi cały sztab pijarowców
0
Odnośnie tych ostatnich skandalicznych wypowiedzi papaja, kiedyś przeczytałem ciekawą teorię dlaczego on wygaduje takie herezje. Mianowicie dlatego że ogrom wiernych zamieszkuje tereny Ameryki łacińskiej a jaki stosunek do USA mają tam ludzie to chyba każdy wie, a wojna na Ukrainie jest przez wielu traktowana jako konfrontacje ruskich ze stanami. Dlatego żeby nie zrazić do siebie całego grona katolików gada to co gada. Ile w tym prawdy to nie wiem ale jest to na pewno ciekawe założenie.
1
@AdrianFCB10 Oczywiście chodziło mi o statystkę rożnych ale nawet tu się pomyliłem
8
El presidente wczoraj mega spotkanie rozegrał
2
Dzisiaj luźne 4:0 dla realu obstawiam
0
@Azi Wybacz mi proszę
0
Bedzie gdzies w tv transmisja tej fifa best?
2
@VamosRakieta No i może jeszcze Murillo do tego co?
0
@P33ck Mix Leo i Dawida Kubackiego będąc precyzyjnym
3
Piękne przemówienie Paddiego Pimbletta
2
Komentarz usunięty
0
@tristan87 kto pyta nie błądzi
0
@tristan87 okej
15
Kto widział? Słyszał?
2
Komentarz usunięty
1
I jak tam pościk czy dzisiaj czy kotlecik wlatuje?
0
@gumaz oczywiście że tak, dlaczego miałbym dzisiaj schabosztyka o*ebac
0
Hahaha no to niezłe przemówienie. Żałosne to bylo, ale czego mozna było się spodziewać po naszych wielkich politykach przecież nie to że wynegocjują cos konkretnego
0
Czy waszym zdaniem jak wyglądałaby wojna na Ukraine gdyby prezydentem usa byl Trump?
2
Jestem ciekaw czy Trump by się odważył na taką podróż w takim czasie do Kijowa. Co by nie mówić ale szacun Bidenowi się należy za odwagę
1
Jak odbieracie wizytę Bidena w Kijowie? Czy to może oznaczać że Ameryka jeszcze bardziej będzie słać pomoc ukraińca?
1
@Klimach fan nie po prostu z czystej ciekawości pytam