27

Wincyyyjjj!!!!!

0

Jarek zapowiada kolejne socjale chcąc jawnie przekupić obywateli, a najlepsze jest to że ludzie na to się znowu złapią. Ten kraj zmierza do upadku

0

@Ukasz Dokładnie ten xd

0

O co chodzi z tą legendą o niemym Michałku?
Pytam serio bo nie rozumiem co w tym śmiesznego xd

0

@fart Co tak cięty na Lakersów jestes? :)

3

@bartas97 NBA, UFC

1

@FcPortoFan1999 Myślę że jednak w starciu z Nuggets nie mają większych szans, obstawiam Denver w 4-5 grach rozprawi się z LAL

4

Dziadzia się bawi


5

Jak ludzie nie otworzą oczu po tej akcji z radziecką rakietą to uważam że dla tego kraju nie ma już ratunku. Nad głowami MILIONÓW Polaków przelatuje sobie pocisk który jest zdolny przenosić ładunki nuklearne a "rząd" pali jana. Nieprawdopodobne

4

@Adamski69 Jeśli chodzi o "największe" kobiety zapomniałeś o Dorocie Wellman ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@fart Co ten Boston, chyba już po ptokach nie? xd

0

@Tomo1989 Okej

0

@Tomo1989 lepiej przegrac lige niz sie kompromitowac w europie co rok od 10 lat

0

Fuksa mialo to city dzisiaj, nic nie grali taka prawda

0

Ale ładnie naszła kevinowi

3

Zazdroszcze kibica realu takiej druzyny, która walczy i oddaje serce za swoje barwy

1

No to real juz wygral LM

2

Oglądał ktoś Narcos? Warto to odpalić?

0

@AduŚ07 Bum BUM?

1

Jaki stacja ma prawa do ligi arabskiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Leo Messi |Welcome in Camel Legaue| *Habibi come to dubai Remix 2023 waka waka*

0

Nadal aktualne, niesamowite jest to Miami
https://x.com/matbabiarz/status/1652754324311638018

14

Ajj szkoda że nie ma z nami boskiego Diego

1

@Lanosss Borek pier**i farmazony? Stare, znalem

4

Dwie najlepsze drużyny w Polsce, nie da się tego oglądać bo aż zęby bolą...

7

1

@fart Jak obstawiasz serie GSW z Lakersami, uda się Lebronowi pokonać Stepha?

1

@fart Coś słabo ci Celtowie się prezentują jak na największego faworyta do tytułu, mam nadzieję że się obudzą w drugim meczu bo z 2-0 z takim Jokiciem będzie ciężko przychylić szalę na swoją korzyść

0

Sabonis dzis tragiczny, Warriors biorą to na luzie

1

@ChampagneMex Buttler w play offach to jednak jest ostry poyeb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?