paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Wincyyyjjj!!!!!
0
Jarek zapowiada kolejne socjale chcąc jawnie przekupić obywateli, a najlepsze jest to że ludzie na to się znowu złapią. Ten kraj zmierza do upadku
0
@Ukasz Dokładnie ten xd
0
O co chodzi z tą legendą o niemym Michałku?
Pytam serio bo nie rozumiem co w tym śmiesznego xd
0
@fart Co tak cięty na Lakersów jestes? :)
3
@bartas97 NBA, UFC
1
@FcPortoFan1999 Myślę że jednak w starciu z Nuggets nie mają większych szans, obstawiam Denver w 4-5 grach rozprawi się z LAL
4
Dziadzia się bawi
5
Jak ludzie nie otworzą oczu po tej akcji z radziecką rakietą to uważam że dla tego kraju nie ma już ratunku. Nad głowami MILIONÓW Polaków przelatuje sobie pocisk który jest zdolny przenosić ładunki nuklearne a "rząd" pali jana. Nieprawdopodobne
4
@Adamski69 Jeśli chodzi o "największe" kobiety zapomniałeś o Dorocie Wellman ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@fart Co ten Boston, chyba już po ptokach nie? xd
0
@Tomo1989 Okej
0
@Tomo1989 lepiej przegrac lige niz sie kompromitowac w europie co rok od 10 lat
0
Fuksa mialo to city dzisiaj, nic nie grali taka prawda
0
Ale ładnie naszła kevinowi
3
Zazdroszcze kibica realu takiej druzyny, która walczy i oddaje serce za swoje barwy
1
No to real juz wygral LM
2
Oglądał ktoś Narcos? Warto to odpalić?
0
@AduŚ07 Bum BUM?
1
Jaki stacja ma prawa do ligi arabskiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Leo Messi |Welcome in Camel Legaue| *Habibi come to dubai Remix 2023 waka waka*
0
Nadal aktualne, niesamowite jest to Miami
https://x.com/matbabiarz/status/1652754324311638018
14
Ajj szkoda że nie ma z nami boskiego Diego
1
@Lanosss Borek pier**i farmazony? Stare, znalem
4
Dwie najlepsze drużyny w Polsce, nie da się tego oglądać bo aż zęby bolą...
7
Brodacz ocieka dripem
https://x.com/matbabiarz/status/1653266328872951810
1
@fart Jak obstawiasz serie GSW z Lakersami, uda się Lebronowi pokonać Stepha?
1
@fart Coś słabo ci Celtowie się prezentują jak na największego faworyta do tytułu, mam nadzieję że się obudzą w drugim meczu bo z 2-0 z takim Jokiciem będzie ciężko przychylić szalę na swoją korzyść
0
Sabonis dzis tragiczny, Warriors biorą to na luzie
1
@ChampagneMex Buttler w play offach to jednak jest ostry poyeb