0

@FcPortoFan1999 Nie wiem czy ktoś ma tyle pieniedzy żeby mnie przekonać do powieszenia pisowca na moim płocie xd

1

@Medium W sensie nakryłem gościa jak próbuje mi powiesić na płocie i powiedziałem co on robi że sobie tego nie życzę i sobie poszedł ot co xd

4

@FcPortoFan1999 Ja już to zrobiłem bo jakiś pajac bez zgody mi na płocie przyczepił jakiegoś pisowca xd

11

Nie mogę się doczekać już tych wyborów bo nie mogę już patrzeć na te zakłamane mordy na tych wszystkich plakatach plus słuchać wszędzie gdzie się da tego politycznego rynsztoku.

5

No to po kościółku pora ruszać w marsz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak oceniacie najnowszą płytę Taco? Ja osobiście nie słucham polskiego rapu od dłuższego czasu bo to jeden wielki ściek, ale akurat ta płyta mi mega siedzi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak myślicie czy ci wszyscy influenserzy którzy kryją tego Stuu odbije się to na nich rykoszetem? Na Wardędze i innych którzy mówią o łączeniu kropek a nic w tej sprawie nie zrobili?

0

Czytał ktoś z Was książkę Chrisa Millera "Wielka wojna o chipy"? Warta uwagi?

6

@messi33 Ja głosuje na PIS bo lubię wygrywać

0

@tristan87 Niezatapialny lotniskowiec

0

Zarzuci ktoś jakieś pewniaczki na dzisiaj?

1

Juz jutro w samo południe

0

O co chodzi z tą aferą po ujawnieniu dokumentów przez Błaszczaka?

0

@Rifek Oki, dzięki za info, będę polował może się uda dorwać w przystępnej cenie

0

@rayqi Gdzie był taki karnet? Nie wiesz czy są jescze dostpne?

0

Witam chce kupić bilet na mecz Barcy z Shaktarem w Hambuegu, kupował ktoś z Was już bilety ze strnki poniżej, jest legit?
https://www.sportsevents365.pl/event/?q=eq,340618

0

Oriol Romeu. Ocena bohatera wg La Bamby?

0

Wiadomo czy Messi dzisiaj zagra?

0

O co chodzi w tej całej aferze z wizami?

3

@TR3YWAY Żeby nam te ogórki nie zafundowały lekcji futbolu, mówię serio

9

Pep Guardiola to nawet nie jest on

0

Nie uważacie że Santos jedzie na picu?

1

Wiadomo na kogo możemy trafić w tych barażach?

10

No to klasyczek ode mnie

5

@Rust_Cohle Oczywiście z myślą o tobie :*

0

@BulaKG Nie, dzisiaj idę na żywioł

0

Idę właśnie na lekcje Bachaty

0

Ile płacicie miesięcznie za telefon? Pytam bo właśnie otrzymałem list grozy od Orange

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?