paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O co chodzi z tym całym Buddą? Co za afera ostatnio jakieś meblościanki czy cos xd
0
Poleci ktoś z Was jakieś dobre białe wino (półwytrawne lub półsłodnkie)?
1
Co sądzicie o tych alko tubkach?
Ja nie rozumiem tego poruszenia, przecież jak sobie to siedzi na dziale alkoholowym to nie powinno być żadnego probelmu.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Polecicie cos ciekawego na Netflixie?
0
@Prorokk Ja wole ze szkła ale mój 7 letni synek zdecydowanie wybiera tubkę
1
Jak myślicie lepiej kupić Iphona 15 czy dołożyć już trochę do Iphona 16?
Mi w telefonie głównie chodzi o to aby bateria dobrze trzymała
0
Polecicie cos ciekawego do zobaczenia na Netflixie?
0
@Kazragore Zdecydowanie
2
Alvarosy już zacierają rączki
0
Co sądzicie o loteriach youtuberów?
0
Jak myślicie ceny Iphonów 15 w najbliższym czasie spadną?
0
Ten idiota co spowodował wypadek w warszawie był pijany czy nie wiadomo jeszcze?
1
Oglądał ktoś z Was film „Malena”? Warto obejrzeć?
0
Ana de Armas czy Monica Bellucci?
Słucham państwa
0
Ma ktoś z was hulajnogę elektryczną Motus Pro 10? Warto zainwestować?
0
Jak myślicie cena iphona 15 w najbliższym czasie spadnie czy kupować teraz?
0
Jprd Dawidowicz jest tragiczny
0
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć po ludzku co to znaczy „mommy issues”?
0
Mam pytanie do osób które rzuciły palenie, macie jakieś skuteczne sposoby na pozbycie nałogu? Obecnie żuję gumy nicorette ale tak średnio to idzie na razie
0
No i po chłopie. Naprawdę szkoda tego Bernala bo dobrze się chłopina zapowiadał
0
@Lucyfffer Oczywiście że używane też wchodzą w gre
1
Chciałbym sobie zmajstrować w domu prywatną siłownie taką podstawową wiecie ławeczka, pare hantli, gryf, obciążenie , jak myślicie z jakimi kosztami się to wiąże?
0
@Masnymichael Mam polecam, świetnie to wgląda wieczorami/ nocą
0
Czy pójście do kosmetyczki jako facet to powód do wstydu? Liczę na szczere opinie
0
Ma ktoś z Was głośnik Marshalla? Warto zainwestować?
0
Jak myślicie to jest fotomontaż czy Stefana pop**oliło?
0
Poleci ktoś z Was jakąś ciekawą książkę?
0
@PatrykBarca No tylko co by nie mówić mają jednak zdecydowanie lepszy warsztat od Czesia + są Portugalczykami
4
Czesio to musi mieć jednak bardzo sprawnego agenta. Niesamowite że ktoś się na niego nabrał xdd