paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cziluje sobie właśnie z Buddą na Dominikanie a wy?
0
Wracam właśnie z wakacji i mijałem Buddę na granicy z Czechami
0
Który telefon lepiej zakupić Iphona 15 czy dołożyć trochę i kupić Iphona 16?
0
Oglądał ktoś z was film "Lektor"?
2
System opieki zdrowotnej w Stanach jest niesamowity. Już chyba wole ten nasz nieszczęsny NFZ
6
Ale piwo za mną chodzi od rana
0
Czytał ktoś z Was książkę „Wojna nuklearna” Annie Jacobsen? Warta uwagi?
2
@mordini123 No to szykują się ciężary
0
2 miejsce w grupie daje bezpośredni awans czy jeszcze trzeba grać jakiś baraż?
2
@Arden Masz linka z całej akcji?
PS. Oczywiście dla kolegi
0
Pytanie do fanów NBA
Myślicie że Jokić zostanie w Nuggets czy będzie naciskał na jakiś trade?
Bo aż przykro się patrzy jak marnuje się w Denver
28
No nie gadajcie że Fabregas znowu na 9. I jeszcze ten Adriano na lewej bożee
8
Ej Seba, już nie lubimy Flicka
0
@WiecekFCB A jak trzyma Ci bateria w telefonie?
0
Czy taki zwykły zjadacz chleba odczuje w codziennym użytkowaniu telefonu różnice między ekranem 60 hz a 120 hz?
Ponadto telefony z mocniejszym wyświetlaczem strasznie wyniszczają baterie a na baterii mi w sumie najbardziej zależy
1
@Katalończyk 99 No spadły o jakieś 100 zł w pare miesięcy xdd
0
@vangoor 3400 jest teraz wystawiony
0
@Bobo25 E głupoty gadasz xd
0
Planuje kupno Iphona 15, czy waszym zdaniem warto się wstrzymać i poczekać na spadek ceny?
0
Czy wygrana Trumpa to już oficjalna informacja. Czy można się jeszcze spodziewać jakiegoś zwrotu akcji? Kiedy oficjalne potwierdzenie?
2
Moim zdaniem dla Ameryki wygrana Trumpa to bardzo dobra wiadomość ale dla Polski już nie koniecznie
0
Chciałbym się podzielić moją opinią na temat Fermina. Bardzo lubię tego chłopaka ale moim zdaniem jest to taki drugi Sergi Roberto tz. niby solidny piłkarz nie schodzący poniżej pewnego poziomu ale jednak przy innych młodych perełkach w składzie trochę blednie i widać pewne rezerwy. Czy wy też macie takie wrażenie?
7
Ciesze sie że futbol zwyciężył
0
Wygrał futbol
0
Biegł ktoś z Was kiedyś półmaraton? Jakie mieliście czasy i czy wynik poniżej 2 h to dobry wynik jak na amatora którym jestem?
1
Zna ktoś jakąś fajną darmową stronę gdzie można sprawdzić szczegółowe statystyki meczy np. kto ile przebiegł kilometrów itp.
0
Hansi Flick appreciation post
0
Jak myślicie czy Szczęsny Wojciech dzis zagra?
0
Poleci ktoś z Was jakiś zegarek sportowy?
Musi być z bardzo dobrą baterią najlepiej firmy Garmin bo na Suunto się zawiodłem bardzo
0
Jak myślicie co się stanie z tym całym Buddą?