0

Ale wczoraj zachlałem, masakra

0

@abram3k No np to że spał w jednym łóżku z 14 latką która straciła świadomość, z jedną dziewczynką całował się w hotelu...

0

Jak myślicie czy ten cały Stuu za seks z nieletnią doczeka się kary i jakiej ewentualnie?
Bo wszystko niepokojąco się przedłuża

0

@V e B 96 zablokowali mu wszystkie konta

0

Zna ktoś jakieś fajne książki do nauki hiszpańskiego dla początkujących?

1

@abram3k Dzieki :)

0

Kiedy losowanie 1/4?

3

Przesiedział już rok pewnie wyjdzie za 2 lata za dobre sprawowanie, w sumie odsiedzi 3

0

Jest tu jakiś freak siłowni i poleci jakiś dobry 3 dniowy plan FBW na rzeźbę dla początkującego?

0

Oglądał ktoś z Was Pianistę? Warto obejrzeć?

0

Cześć zastanawiam się nad kupnem Toyoty CH-R 2.0. Jest tu jakiś posiadacz tego samochodu ktory podzieli się opinią na temat tego auta?

0

0

Ciekawe jaki wyrok dostanie ten Stuu?

0

@kaamil1910 Moim zdaniem to jest oczywiste że nie jest żadnym Pdfem, bo przecież chyba sam był nieletni jak pisal te zwyrolskie wiadomości (?), bardziej chodzi o to że krył prawdziwego pedofila

0

Jak myślicie jak skończy się ta sprawa z Boxdelem?

0

@AduŚ07 Dokładnie, miałem wtedy jakieś 14 lat a teraz już starość człowieka dopadła bo już 22 na karku

0

@barcelonaLM Otóż to przyjacielu

0

@kuz Uważam że to pisanie zwyrolsich tekstów jeszcze można jakoś wytłumaczyć przez młodzieńczy wiek Baxtona ale moim zdaniem o wiele gorsze było krycie prawdziwego p*dofila w momencie jak już był dorosłym gościem

0

@Inko A to przepraszam myślałem że sam mial jakies 15-16 lat i sam był jeszcze gówniarzem a to jednak już był dorosły

0

@Inko Fakt tylko chyba sam wtedy byl nieletni tak mi sie wydaje

0

@Encore Może się jakoś dogadają bo z tego całego towarzystwa Baxton najmniej zawinił a najbardziej oberwal

0

Myślicie że Baxton wróci jeszcze do Fame mma?

3

Właśnie sobie uświadomiłem że będąc w gimbazie mając nw 13-14 lat już konkurowałem z tymi wszystkimi 20-paro lenimi ytuberami o moje koleżanki z klasy.
#piekłomężczyzn

0

Co ten Joao nawywijał?

0

Wiem że w polityce nie ma moralności ale kto ma „moralną” rację w konfikcie Izraesko- Palestyńskim?
I drugie pytanie czy Palestyna była kiedykolwiek niepodległym panstwem?

0

@Bobert_Kubicki No w sumie zapomniałem o tym że tuszowal sprawe stuu

1

@JordiAlbion wiem że to zabrzmi kontrowersyjnie ale Baxton dostał najbardziej a najmniej zawinił bo pisać jakieś głupie teksty mając 16 lat to nawet w najmniejszym procencie nie można porównywać go do innych zamieszanych

0

Jak myślicie jak skonczy się ta sprawa z tymi ytuberami? Z tym calym Stuu ,Baxtonem, dubielem, fagata, vertezm?

0

@Danny Gaucho W sensie te wiadomości są niesmaczne i zwyrolskie ale to też nie można przyklejać łatki pe*dfila 17 latkowi xdd Oczywiście inna sprawa jest z tuszowaniem tego wszystkiego

0

@P33ck no w sumie baxton jest rocznik 95 czyli w momencie gdy sie działy tamte rzeczy miał jakies 18,19,20 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?