0

Poleci ktoś jakiś fajny gustowny skuter pojemność 125, budzet 5-6 k?

0

Jak myślicie z perspektywy Polski jakie są plusy i minusy tego że Trump zostanie prezydentem?

0

Jak myślicie czy Trump mógł zaplanować ten zamach sam na siebie? Czy to już za grubymi nićmi szyte

1

Węgrzynowi i Szpakowskiemu to już dawno powinni podziękować za to ich komentowanie

0

Klapki i skarpetki. Git czy nie git?

3

@maroon Laserowe golenie pochwy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Używa ktoś z Was golarki Philips One Blade 360? Zastanawiam się nad zakupem

0

@ranger3120 Niestety ale mam rację

1

Real > Barca
Messi > CR7

5

To już oficjalnie

0

Jak oceniacie pick Lakersów z Bronnym?
Hit czy kit?

0

@Rust_Cohle I tu się mylisz panie kolego. Moim idolem jest Jego Ekscelencja Święcicki

6

Kurde znowu ten Szpakowski dostał dwa mecze w 1/8. Masakra

0

Planuje kupić sobie buty co myślicie o tym modelu?

https://www.sportspar.de/media/image/6c/2f/b6/307311-01-1LnC2Ta5U9NxBe_600x600.jpg

1

@tbas i zrobi z niego potwora

0

Komentarz usunięty

2

@Radioactive9705 No i namówił. Idę walnąć szczura

0

Jak tam wczoraj Messi grał? oglądał ktoś?

1

Mam nadzieję że nie dadzą już mikrofonu na tym euro Szpakowi i Węgrzynowi

12

Ale tam muszą mieć bekę na kadrze z Czesia. Ciekawe kiedy znowu przyjdzie do Kanału Krzysiowego ale obstawiam że nie prędko

0

@HypeR chyba nie skumałeś kolego

1

Graliście kiedyś w piłkę?

0

@RosjaninBut Spokojnie za niedługo Polska będzie uśmiechnięta

18

Ale ten Michniewicz to jest jednak buc, niesamowite że ktoś taki był selekcjonerem. Człowiek wyjdzie ze wsi ale wieś z człowieka nigdy

14

Jestem pod ogromnym wrażeniem dotychczasowej pracy Probierza, mimo że kompletnie w niego nie wierzyłem. Miło zobaczyć chłopaków walczących starających się grać w piłkę a nie czesioball i lagowanie po autach na oślep. Propsy panie Michale

0

Mam pytanie do ekspertów La Bamby, co jest mniej szkodliwe zwykłe szlugi czy e-pety jednorazowe?

0

@Vamos_RM Tak tylko że ten tel jest dla mnie zdecydowanie za duży, długo by ze mną nie wytrzymał :)

1

@July_6_BcN No to super bo słyszałem rózne opinię i zastanawiam się właśnie nad kupnem 15 ewentualnie 15 Pro

0

Ma ktoś z Was Iphona 15? Interesuje mnie jak w tym telefonie sprawuje się bateria

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?