paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poleci ktoś jakiś fajny gustowny skuter pojemność 125, budzet 5-6 k?
0
Jak myślicie z perspektywy Polski jakie są plusy i minusy tego że Trump zostanie prezydentem?
0
Jak myślicie czy Trump mógł zaplanować ten zamach sam na siebie? Czy to już za grubymi nićmi szyte
1
Węgrzynowi i Szpakowskiemu to już dawno powinni podziękować za to ich komentowanie
0
Klapki i skarpetki. Git czy nie git?
3
@maroon Laserowe golenie pochwy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Używa ktoś z Was golarki Philips One Blade 360? Zastanawiam się nad zakupem
0
@ranger3120 Niestety ale mam rację
1
Real > Barca
Messi > CR7
5
To już oficjalnie
0
Jak oceniacie pick Lakersów z Bronnym?
Hit czy kit?
0
@Rust_Cohle I tu się mylisz panie kolego. Moim idolem jest Jego Ekscelencja Święcicki
6
Kurde znowu ten Szpakowski dostał dwa mecze w 1/8. Masakra
0
Planuje kupić sobie buty co myślicie o tym modelu?
https://www.sportspar.de/media/image/6c/2f/b6/307311-01-1LnC2Ta5U9NxBe_600x600.jpg
1
@tbas i zrobi z niego potwora
0
Komentarz usunięty
2
@Radioactive9705 No i namówił. Idę walnąć szczura
0
Jak tam wczoraj Messi grał? oglądał ktoś?
1
Mam nadzieję że nie dadzą już mikrofonu na tym euro Szpakowi i Węgrzynowi
12
Ale tam muszą mieć bekę na kadrze z Czesia. Ciekawe kiedy znowu przyjdzie do Kanału Krzysiowego ale obstawiam że nie prędko
0
@HypeR chyba nie skumałeś kolego
1
Graliście kiedyś w piłkę?
0
@RosjaninBut Spokojnie za niedługo Polska będzie uśmiechnięta
18
Ale ten Michniewicz to jest jednak buc, niesamowite że ktoś taki był selekcjonerem. Człowiek wyjdzie ze wsi ale wieś z człowieka nigdy
14
Jestem pod ogromnym wrażeniem dotychczasowej pracy Probierza, mimo że kompletnie w niego nie wierzyłem. Miło zobaczyć chłopaków walczących starających się grać w piłkę a nie czesioball i lagowanie po autach na oślep. Propsy panie Michale
0
Mam pytanie do ekspertów La Bamby, co jest mniej szkodliwe zwykłe szlugi czy e-pety jednorazowe?
0
@Vamos_RM Tak tylko że ten tel jest dla mnie zdecydowanie za duży, długo by ze mną nie wytrzymał :)
1
@July_6_BcN No to super bo słyszałem rózne opinię i zastanawiam się właśnie nad kupnem 15 ewentualnie 15 Pro
0
Ma ktoś z Was Iphona 15? Interesuje mnie jak w tym telefonie sprawuje się bateria