0

@DonAndresFCB No właśnie jak jest zdrowy a to nie wiadoma

0

@Walker Spokojnie nie bój żaby, na pewno wszystko będzie oki z synem

0

Jakim składem jutro wychodzimy?
Mój typ
Tek
Araujo-Pau-Inigo-Martin
Frankie-Pedri
Lamine-Olmo-Rafa
Rekin

Z ławy wchodzi Balde i lewy w drugiej polowie bo pewnie na tyle zdrowie puszcza
A wy jak to widzicie

0

@qbsonFCBarca podbonie jak wierzący swoją wiarą

2

@qbsonFCBarca Nieprawda wierze w pana trenera Hansiego Dietera Flicka a co?

2

@Kgorecki2500 Tak bardzo mi wszystko jedno z tego powodu

17

Idę sobie wczoraj ulicą, starsza Pani mnie zaczepia i pyta "czy chodzę do kościoła?"
Odpowiadam więc oczywiście , że należę do kościoła Pana trenera Hansiego Dietera Flicka.

0

@Trojanek23 Potwierdzam, byłem samochodem

0

Co sądzicie o ostatnim zachowaniu Grzegorza Brauna w szpitalu?

0

Wybielał ktoś z Was zęby u dentysty na jednej wizycie (w sensie chodzi o te nakładki które trzeba nosić 2 tyg)? Warto się wybrać i czy jest to bezpieczne dla zębów?

0

Jak myślicie kogo Barcelona powinna ściągnąć w letnie okienko transferowe?
Ode mnie Nico ,Tah to must have
A wy kogo byście dodali, oczywiście chodzi mi o realne opcje a nie jakieś Haalandy

0

@qbsonFCBarca niestety nie ćpam

0

"Ego to twój wróg" - czytał ktoś z Was tą książkę? Warto zakupić?

0

Karol Nawrocki zdeklasował wczoraj swoich rywali!! AVE POLSKA!!!

0

Mógłby ktoś w prostych paru zdaniach wytłumaczyć o co chodzi z tymi cłami Trumpa na Chiny i jak to odbije się na gospodarce usa oraz chin? Pytam jako totalny laik

0

Mam pytanie do osób trenujących na siłowni czy trening fbw jako osoba początkująca lepiej robić 3 czy 4 razy w tygodniu?

0

@Eklerek ja jestem z tych ludzi ktorzy wolą żeby im pot z dwpy leciał niż telepać się z zimna

0

@Eklerek no a co to ma do rzeczy czy zima czy lato? Xd

1

Planuje zmienić pracę i zacząć karierę kuriera xd
Miał ktoś z was styczność z tą robotą i na jakie mniej więcej zarobki można liczyć?

13

Na republice cieszą się że Trump nakłada cła na Europę xdd
Oni chyba zapomnieli gdzie Polska leży, ta telewizja to gadzinówka propagandowa usa

1

@Munio no czyli dobijam już do 70 tki

1

A ja dziś kończę już 26 lat. Masakra ale już stary kasztan ze mnie

37

Nie chce ktoś kupić lusterek do samochodu?

0

Co sądzicie o Panu Messim108?

0

Czy wie ktoś kiedy rusza oficjalna sprzedaż biletów na mecz barcy w dortmundzie?

0

@LeoMessiiBarcaPepa To nie jakaś scamerska strona?

0

@LeoMessiiBarcaPepa Gdzie można znaleźć bilety na mecz w dortmundzie?

0

Jak myślicie kto wygra wybory prezydenckie w tym roku Karolek czy Trzasku?

22

Oglądam se reklamy a tu nagle mi fcbarca.com wysloczyła

0

Jak myślicie czy da rade zdobyc bilety na mecz Barcy w dortmundzie czy bedą ciężary?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?