paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndresFCB No właśnie jak jest zdrowy a to nie wiadoma
0
@Walker Spokojnie nie bój żaby, na pewno wszystko będzie oki z synem
0
Jakim składem jutro wychodzimy?
Mój typ
Tek
Araujo-Pau-Inigo-Martin
Frankie-Pedri
Lamine-Olmo-Rafa
Rekin
Z ławy wchodzi Balde i lewy w drugiej polowie bo pewnie na tyle zdrowie puszcza
A wy jak to widzicie
0
@qbsonFCBarca podbonie jak wierzący swoją wiarą
2
@qbsonFCBarca Nieprawda wierze w pana trenera Hansiego Dietera Flicka a co?
2
@Kgorecki2500 Tak bardzo mi wszystko jedno z tego powodu
17
Idę sobie wczoraj ulicą, starsza Pani mnie zaczepia i pyta "czy chodzę do kościoła?"
Odpowiadam więc oczywiście , że należę do kościoła Pana trenera Hansiego Dietera Flicka.
0
@Trojanek23 Potwierdzam, byłem samochodem
0
Co sądzicie o ostatnim zachowaniu Grzegorza Brauna w szpitalu?
0
Wybielał ktoś z Was zęby u dentysty na jednej wizycie (w sensie chodzi o te nakładki które trzeba nosić 2 tyg)? Warto się wybrać i czy jest to bezpieczne dla zębów?
0
Jak myślicie kogo Barcelona powinna ściągnąć w letnie okienko transferowe?
Ode mnie Nico ,Tah to must have
A wy kogo byście dodali, oczywiście chodzi mi o realne opcje a nie jakieś Haalandy
0
@qbsonFCBarca niestety nie ćpam
0
"Ego to twój wróg" - czytał ktoś z Was tą książkę? Warto zakupić?
0
Karol Nawrocki zdeklasował wczoraj swoich rywali!! AVE POLSKA!!!
0
Mógłby ktoś w prostych paru zdaniach wytłumaczyć o co chodzi z tymi cłami Trumpa na Chiny i jak to odbije się na gospodarce usa oraz chin? Pytam jako totalny laik
0
Mam pytanie do osób trenujących na siłowni czy trening fbw jako osoba początkująca lepiej robić 3 czy 4 razy w tygodniu?
0
@Eklerek ja jestem z tych ludzi ktorzy wolą żeby im pot z dwpy leciał niż telepać się z zimna
0
@Eklerek no a co to ma do rzeczy czy zima czy lato? Xd
1
Planuje zmienić pracę i zacząć karierę kuriera xd
Miał ktoś z was styczność z tą robotą i na jakie mniej więcej zarobki można liczyć?
13
Na republice cieszą się że Trump nakłada cła na Europę xdd
Oni chyba zapomnieli gdzie Polska leży, ta telewizja to gadzinówka propagandowa usa
1
@Munio no czyli dobijam już do 70 tki
1
A ja dziś kończę już 26 lat. Masakra ale już stary kasztan ze mnie
37
Nie chce ktoś kupić lusterek do samochodu?
0
Co sądzicie o Panu Messim108?
0
Czy wie ktoś kiedy rusza oficjalna sprzedaż biletów na mecz barcy w dortmundzie?
0
@LeoMessiiBarcaPepa To nie jakaś scamerska strona?
0
@LeoMessiiBarcaPepa Gdzie można znaleźć bilety na mecz w dortmundzie?
0
Jak myślicie kto wygra wybory prezydenckie w tym roku Karolek czy Trzasku?
22
Oglądam se reklamy a tu nagle mi fcbarca.com wysloczyła
0
Jak myślicie czy da rade zdobyc bilety na mecz Barcy w dortmundzie czy bedą ciężary?