1

Czy 20 podciągnięć na drążku szerokim chwytem to dobry wynik??

1

Roman Polański co o Nim sądzicie?

0

@DariaFCB nie wiem bracie za duzo tego sie nazbierało tego wszystkiego u mnie w ostatnim czasie po prostu

2

@FranciscoZubra Nie śledzę kontentu tego gościa i może wyjdę na ignoranta bo nie wiem kim ta osoba jest, ale ten filmik po prostu złapał mnie za serce

13

Cześć koledzy, wiem że to chyba nie jest odpowiednie miejsce na tak poważne tematy ale ten filmik zmusza do refleksji. Z mojej perspektywy dotyka jeszcze bardziej bo jestem w strasznie złej sytuacji ale mam nadzieje że kiedyś wszystko się ułoży choć jest to już nie możliwe. Dbajcie o siebie i o osoby w swoim otoczeniu


0

@Frimpong Dlaczego niestety?

0

Czy Novak Djoković to goat tenisa?

0

A może by tak kupić Dembele?

0

Używa ktoś z was aplikacja Strava?
Warto ją sobie zakupić?

0

@mientusek1407 Poparte dotychczasową pracą trenerską Alonso oraz transferami jakie zrobili

0

Myślę że w tym sezonie Real będzie potwornie silną ekipą ale należy zaufać Xabiemu i dać mu czas. Wiem jak to brzmi po 0-4 ale tam jak kliknie to będą top

0

Jakby reinkarnacja istniała to jakim zwierzęciem chcielibyście i nie chcielibyście być i dlaczego?

0

Co się ze strumykiem stało?

7

@Salchent Ja też wpadam ale jako prostytutka

1

Hej,
Jest tu ktoś z Krakowa lub okolic i jest mi w stanie polecić jakiegoś dobrego, sprawdzonego psychologa właśnie w tych rejonach?
Pozdro

1

Czy jako facet mogę iść do kosmetyczki, czy to już ostateczne przekroczenie rubikonu? Pytam na serio

0

O co chodzi z tymi taśmami z repubilki?

0

Dlaczego na Lamina mówią Ryan?

0

@Kgorecki2500 Tak właśnie myślałem

0

Ciekawe co u Pana Tomasza Lisa

0

Co tam u naszych przyjaciół na Ż?

0

Poleci ktoś jakiś zegarek sportowy najlepiej jakiś Garmin, bo miałem ostatio Suunto i mega sie zawiodlem. Budzet tak do 1000 zl

0

@Szmulek głosowałem na Rafała

0

To kiedy zostane ubogacony kulturowo bo juz sie nie moge doczekac?

0

Karol Nawrocki Prezydentem Polski!!!

11

Rafał Trzaskowski w 2020 roku: "Nie możemy dopuścić aby prezydent i rząd byli z jednego obozu politycznego"

Pamiętajcie moi drodzy, nienawidzę Popisu ale trzeba iść na drugą turę koniecznie!!

0

Myślicie czy Inigo wytrzeźwieje do jutra? Czy na bombie zagra sobie mecz

0

Ciekawe czy Inigo dalej walczy :)

0

Był faul przy bramce na 3-3 dla interu? ale odłóżmy klubowe sympatie na bok, proszę rabinów o merytoryczną opinię

0

@damianoli No to in uszatek we trust

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?