1

Szczęść Boże i ratuj się kto może!

0

Nie wiem czy iść 9 czerwca na wybory bo nw na kogo mam zagłosować a chyba lepiej nie iść niż głosować na byle gó.no

0

Co sie stało w tym wojsku że takie poruszenie?

0

@FanBarcYxD No wymagania raczej przeciętnego zjadacza chleba

0

Mam pytanie do użytkowników Iphonów? Czy opłaca się dołożyć trochę hajsu na wersję PRO czy to nie ma zbyt wielkiej różnicy.

1

@AmigoBlancos Zdrowia życzę ja też jutro mam rezonans i podejrzenie raka

0

No to real razem z Mbappe na pokładzie ma wszystko aby stworzyć (kontynuować) wielką madrycką dynastie

0

@Tasde niesamowite

2

Carvajal ma więcej Lig mistrzów niż Barcelona. Co by nie mówić chora statystyka

1

Nie wykorzystane sytuacje sie zemszczą w szcególności jak grasz z wielkim realem

0

@FcPortoFan1999 Może i wpędził Polskę do wojny ale za to uciekł z kraju

0

Józef Beck co o nim sądzicie?

0

@Radioactive9705 Pamiętam to jak wczoraj

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Foton Od roku tylko suchy chleb z cukrem jem

0

Mam pytanie do użytkowników Iphonów.
Czy jest sens dołożyć trochę i kupić wersję Pro?

1

Ma ktoś z Was Iphona 14 lub 15? Warto zakupić ten telefon

0

Flick out

0

Alonso out!!!!!!!

2

@Radioactive9705
Pelle? Good
Maradona? Better
George? Best

3

Netanjachu oskarżony o zbrodnie wojenne. TO NIE DOBRA JEST!!!

0

@kanver_ tak dokładnie to miałem na myśli

0

Jak myślicie kto stoi za zamachem prezydenta Iranu?
I czy jest to związane ze słowem na "Ż"?

1

@IronSanHybrid Wygląda jak gó*no a smakuje zapewne jeszcze lepiej

0

Ten real jest przepotężny

9

Mam nadzieję że United zgłosi się latem po De Jonga

0

Pojadą z nami w drugiej połowie niestety

5

@Rl9k1nG Jesteś żugajką?

0

I co z tym Iranem będzie BUM czy nie będzie?

0

Niesamowicie mocny jest ten real nie ma co gadać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?