paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@damianex10 Strasznie wczoraj zachlałem, paliłem blanty do 5 rano, film mi się urwał jak leżałem w rurze...
1
Frank Sinatra śpiewa Gangsta Paradise, niesamowite jest to AI i zarazem przerażające
0
Opłaca się Waszym zdaniem kupić teraz dolary? Szukam jakiegoś pewnego sposobu żeby zamrozić swoje oszczędności aby chociaż trochę uratować je przed inflacją
2
@nioton Strumyk piękny kawalerze, strumyk
48
Leo cwaniaczek
0
Jak oceniacie film "Barbie"? Moim zdaniem 3/10 nie więcej
0
Co się dzieje wogóle z Inigo Martinezem?
0
@BorzyKrzys Kim jest ta dziewczyna z którą się zabawiała? To też jakaś "influenserka"?
2
@goldmetaxa Czy ty właśnie porównujesz Bombla do Neya?
0
Jak często pijecie alkohol? W sensie ile razy w miesiącu i na jaki alkohol się decydujecie
0
Ile miesięcznie średnio wydajecie kasy? (paliwo, czynsz, prąd, żarcie wszystko)
1
@rk Oczywiście że on, gdy podpisywali Bombla to Deco jeszcze nie było w klubie, wynegocjował słabe warunki
1
Jeśli Dembele odejdzie to będzie duży kamyczek do ogródka Alemanego
2
@Emhyr Nigdy nie zrozumiem fenomenu pójścia na mecz głównie po to żeby lać się po mordzie. W tym przypadku tłuc się przez 4000 km xdd ameby
33
Sama prawda
0
Czy uważacie że byłoby dobrze gdyby w 2024 do władzy doszedł Trump?
3
Ciekawe czy w przyszłości będzie można będzie oglądać najważniejsze mecze z perspektywy POV danego zawodnika, super to wyglada
https://x.com/lmechegaray/status/1684293673536700418
0
A narzekali na upały... ehh
0
@bartas97 Ochłoń bracie
0
@arsenallondyn0 Która to część American Pie?
0
Kylian Welcome to Madrid
2
Muszynianka jaki to jest Top
4
Zizu zizu zuza
1
Oglądał ktoś z Was "Na Zachodzie bez zmian"? Polecacie to odpalic?
32
Padły strzały
0
Oglądał ktoś z Was Czarnobyl na HBO? Warto odpalic?
0
Korwin to dalej jest w konfederacji czy gdzie się podziewa?
9
Liroy o Korwinie z rigczem, świetnie wypunktował tego niebezpiecznego człowieka
0
Czytał ktoś z was "Potęgę podświadomości"? Warta przeczytania?
0
Jak myślicie czy po wyborach zostanie wprowadzony pobór do wojska?