paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I jak nasz ten Robercik wczoraj zagrał? Bo nie miałem okazji oglądać wczoraj meczu
0
Jest tu ktoś kto jeździ na crossie? I mógłby polecić jakiś motor pojemność 250 w 2t, budżet tak 18-20 k?
8
@Kidd Lewy by to ostanie podanie zmarnował xdd
3
@Kengo Komar to jest zwierze...
44
Tak bylo
13
@GeneralXavi Świetny pomysł, nie widzę tutaj żadnych wad
4
Marek Papszun skills, tricks & Mastermind | Danza Kaduro | Welcome to FC BARCELONA
0
Jak oceniacie tego karnego którego Marciniak nie odgwizdał dla Napoli? Był czy nie?
22
Zapowiada się bardzo interesująco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@arsenallondyn0 "Marzyciele" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tadzik447 Na kiedy przełożyli? wiadomo dokladną date?
1
@fart Jak stawiasz w tym roku? moim zdaniem Boston pewny majster
3
@BulaKG Szacun że nie spadli z tego drzewa po obejrzeniu takiego paździerza.
2
Ja się nie zdziwie jeśli my tą lige jeszcze przegramy xd
1
@MesQueUnClub_87 troszkę białe te pyry, ale smacznego!!
20
Historia gatunku ludzkiego w 1 minute, genialne polecam xd
https://jbzd.com.pl/obr/3005656/czlowiek-czlowiekowi-czlowiekiem
0
@karci0 Nie scam, zamawiałem już wiele rzeczy od nich
0
@karci0 https://koszulkipilkarskie.com/
Polecam Najwyższy model można złapać za 150 ziko
32
Piękno tkwi w prostocie
0
Riqui Puig v2
1
@bartas97 Oczywiście że tak
4
I znowu real wygra tą Lige Mistrzów, można ich nie lubić ale są w tych rozgrywkach nieprawdopodobni. Lata świetlne przed nami
1
Czy ten przygłup Korwin jest dalej w konfederacji czy zmienił ugrupowanie? Cos slyszalem o jakiejs "nowej nadziei"
0
@Krzysztof1987 Dzieki za wyjasnienie stary
0
O co chodzi z tym zbożem Ukraińskim, mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co ta cala afera?
4
@AmigoBlancos Hans Zimmer? Top
1
Nie dałem rady oglądać wczoraj meczu ale widząc komentarze nic nie straciłem
3
Nawzajem
0
@barcelonaLM Bartosiak? Top
4
@Kidd Człowieku ty myślisz że masz do czynienia z amatorem? Okna już dawno umyte razem z parapetami