6

@Firestone Chociaż koszule ma zaje*stą

0

Czytał ktoś z was najnowszą książkę Bartosiaka "Najlepsze miejsce na ziemi"? Warto przeczytać?

33

Messi ma w pompie zamieszki i sobie spaceruje spokojnie po Paryżu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

W głowie mi się to nie mieści że w zeszłym roku że od groma polaków chciało tą dzicz wpuścić do nas xd

0

Myślicie że to dobry czas na inwestycje w złoto? Planuje w coś zainwestować bo trzymać w gotówce to skrajna głupota w dzisiejszych czasach

0

Jak myslicie w razie transferu Brozovica to Chorwat sprawdzi się u nas?

0

Oglądaliscie to The Last of us? Warto odpalic?

0

To niezłą kacapy ustawke sobie urządzili xd

0

Za ile ci Wagnerowcy mogą dotrzeć na Kreml tak plus minus?

1

Czy nie uważacie że ta cala szopka która się dzieje u kacapów to jest jakaś ich celowa mistyfikacja?

7

*Smiles in Polish*

0

No to niezłą ekipe real zmontował, super zmiana pokoleniowa. Papa Florentino to jest prawdziwy boss

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

Dla wszystkich którzy narzekają na upały

3

@LaRoja U nas po każdym zgrupowaniu zyskują najbardziej nieobecni xdd

0

@DonCarletto A z jakiego kraju naciera ta fala obecnie?

2

Czy Europa znowu wpuściła jakąś fale dzikusów, że tyle filmików z ich "popisami" dzisiaj krąży po necie?

0

@draxidox Dzikusy

104

@IronSanHybrid
Ty jak ma na imię gruby?
-Nie wiem, chyba Ansu
Buenos dias jest Ansu w domu?
Matka: Gruby, koledzy do ciebie

0

Ten Roque to będzie raczej ławe grzał prawda? Raczej Robercik będzie grał wszystko po 90 minut nawet pomimo formy

0

I jak przyjdzie ten Mbappe do realu czy nie?

14

@LM10GOAT Niezła próba panie Kaleaifi

0

Co ten Mbappe znowu świruje?

0

No to chyba po wczorajszym meczu Erling raczej wygra ZP, a przynajmniej w mojej opini zasługuje najbardziej na nagrode

0

Jak myślicie jak jutro Haaland wygra Champions League to będzie bardziej zasługiwał na Złotą Piłkę niż Leo? Już widzę tą gównoburze po tym jak nagroda będzie przyznana jednak Leo Messiemu

25

Jestem kibicem Interu Miami od 15 minut i już mnie to LA Galaxy wk**ia

0

No i poszlo Here we go

0

Oglądał ktoś z Was "The last of us", warto odpalić??

0

@Criss18Barca Do Chin odchodzili również topowi zawodnicy plus byli w najlepszym wieku do grania w piłkę (Oscar, Alex Texeira,Paulinho, Carrasco, Hulk) a teraz odchodzą co prawda większe nazwiska ale mające swój prime za sobą (CR7, Benezema, Leo?, Kante).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?