paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Potwierdzam, pięknie pachniesz kotku : *
2
Jest rok 2023 a Polacy dalej zdziwieni że w polityce liczą się tylko interesy i nie ma tam miejsca na wdzięczność czy sentymenty. Jesteśmy niesamowici naprawdę
1
Co znowu potężny mejwen z Dębiny nawywijał że takie poruszenie na twitterze?
0
Która część „Ojca Chrzestnego” jest wg Was najlepsza?
0
Zna ktoś się tu na wykończeniówce? Mam do wykończenia dom 100 m2 w SUROWYM stanie, chciałbym go wykończyc w miare wysokim standardzie, z jakimi kosztami musze sie liczyc obecnie plus minus?
0
@Barcanajlepszyteam Gdzie ma być ta przedsprzedaż? na stronie ukrów?
0
Wie ktoś kiedy będą dostępne bilety na mecz Shaktaru z Barcą w Hamburgu? Stadion wielki więc chyba z dostępnością biletów nie powinno być problemów?
0
Ile zapłacimy wypożyczenie Felixa i kto pokryje jego pensje?
0
Macie jakieś sprawdzone sposoby na przeziębienie? Katar goraczka, ból gardła, biegunka wszystko k*uwa na raz
1
@Tom0VeB dziekÓje :)
0
@TheNekro94 juz od tej gorączki ortografi zapomniałem
2
K*wa ale człowieka złapało chorubsko akurat na ostatnie dni wakacji
0
@Medium gracias
0
Jest cos do obejrzenia ciekawego na Netflixie?
1
@Kidd Nie no tyle to nie :)
0
Polecicie jaką dobrą golarkę do brody? Cena nie gra roli
18
@paweldunajecfcb szybko poszło
2
Jeden komentarz pod tym postem i otwieram browara.
0
Ale piwo za mną chodzi od samego rania, masakra
0
Kiedy Barca wróci na Camp Nou?
0
@DLFCB Najmądrzejsza posłanka lewicy
79
Rozp**la mnie to jak Lewy cofa się po piłkę przyjmuje, myśli 10 sekund co z nią zrobić po czym oddaję ją z powrotem do tyłu lub wali w nogi przeciwnika i tak za każdym je*anym razem, niesamowicie mi to działa na nerwy
70
Już za niecałe 2 miesiące przy polskich urnach
2
@DonCarletto ło panie to szacun naprawdę
1
Biegł ktoś z was test Coopera? Jakie dystanse przebiegliście?
0
@FCB17 spox
11
@FCB17 Weź ty się w ten łeb je**ij
0
@Barcasub Podobno sobie na hawajach cziluje bombe
0
@webber zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia życzę, trzymaj się
0
Kiedy kończy się kadencja Tebasa?