paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Criss18Barca Myślę że to będzie tylko chwilowy boom. Tak samo miała liga chińska zniszczyć piłkę, jak się skończyło to chyba wszyscy wiemy
0
@Lordzi To co za 60 lat, będzie można powiedzieć to samo o Messim. Dlaczego jest Goatem skoro nikt nie widział chociaż jednego jego meczu
2
Jakie jest wasze top 5 w historii futbolu?
Moja topka
1. Messi 2. CR7 3. Diego 4. Pele 5. Zidane
0
Czyli już koniec marzeń o Leo w Barcelonie... Lipka straszna
0
Czyli niestety Leo najprawdopodobniej Camel League…
4
@Mow_mi_Douglas Jeden już taki był, Paweł Kukiz się nazywa
0
Idzie ktoś z Was jutro na marsz w wwa?
0
@S20th Oczywiście, 100% racji
8
Ale się Sajmon ośmieszył tymi przeprosinami ale na 100 % te wysrywy wymusiła na nim Uefa. Lewica to najgorsza choroba tego świata, elo
0
Polska z najwyższym wzorstem PKB w Europie. Polska gurooom!! Xdd
0
Wie ktoś ile wynosi średnia pensja pielęgniarki plus minus, bo nie mogę się doczytać na necie, pytam z ciekawości
2
@goldmetaxa Średni bardzo
0
@IronSanHybrid Co się wydarzyło?
12
Pamiętacie to: "Mimo wszystko Duda" XDDDD
7
@barcelonaLM Gdzie to dobro bo go nie widzę?
0
Co znowu Duduś naskrobał że takie poruszenie?
1
@Ojciec5tkidzieci Obrzydliwa morda obrzydliwej instytucji. Ha tfu na nich wszystkich
3
@Katalończyk 99 Nie strzelił
0
@zmiter912576 Bardziej chodziło mi o to że to podobna charakterystyka piłkarza, lewo skrzydłowy, brazol, często wchodzi w drybling etc.
10
Uważam że zachowanie kibiców Valencii było skandaliczne. Z drugiej strony w La Liga w tym sezonie było odnotowanych 9 zachowań rasistowskich z czego aż 8 dotyczy Viniego a to wiele mówi. Moim zdaniem kolor skóry nie ma nic do tego nawet jakby był innej karnacji dalej wzbudzał by awersje u 90 % kibiców przez swoje zachowanie. Dlaczego Alaba, Rodrygo, Militao czy Dembele nie mają takich problemów, dlaczego Ronaldinho który był o 10 klas lepszym piłkarzem, ośmieszał swoich przeciwników do granic możliwości nie miał takich sytuacji? Bo umiał przy tym wszystkim okazać wielki szacunek dla rywala i wzbudzać sympatie oraz podziw kibiców przeciwnych drużyn (owacje na Bernabeu). Więc uważam że problem dotyczy bardziej samego Viniego i jego kretyńskiego zachowania niż jego koloru skóry ale wiadomo w tych czasach bardzo komfortowo jest zasłaniać się rasizmem. Elo
2
@Medium Czy mowa tu o słynnym dr. Dre ryja na tematy na które nie ma pojęcia?
0
Jak skończyła się w końcu ta sprawa z Negreirą? bo już sam nie wiem na czym staneło.
1
Niesamowite jest to Miami w tych play offs, Buttler to chyba jakiś ukryty syn Jordana + świetny Bam Adebayo. Kibicuję mocno i mam nadzieję że pierścień będzie ich
0
City to przewali zobaczycie tyle sytuacji to sie zemsci
0
@plastek87 Sto procent, i rozjadą Inter w finale
0
Czyli co Mati jednak zostaje z nami?
3
@Danny Gaucho przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, bo ciekawe interpretujesz moje słowa
6
Jak myślicie na kogo należy zagłosować tak szczerze żeby ten kraj jakkolwiek przetrwał?
Rzygam duopolem popisu, lewicowe oszołomy wiadomo odpadają, na Korwina też nie bo gimnazjum dawno skończyłem więc na razie na wybory nie ma po co iśc
0
Ile dziennie średnio wydajecie kasy?
7
Nie wierzę że to mówię ale chyba jedynym ratunkiem tego kraju jest konfederacja. A to wiele mówi w jakiej czarnej d*pie ten kraj jest.