paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
67
Posprzątałem właśnie pokój i zdałem sobie właśnie sprawę że jedyny śmieć jaki został w tym pomieszczeniu to ja.
3
@Hasszz https://img.wiocha.pl/images/4/4/442aba1557c5ecf8590aac603008cd98.jpg
Jest sztos
3
Ciekawie sie zapowiada przyszły sezon ligi wielbłądów Leo kontra Cristiano. Cos pieknego
0
@shahmanCzy to Messi?
0
No to niezłe jaja z tym Trumpem xdd
3
@PatrychoO
- Harry?
- co
- Od dzisiaj jesteś gejem
0
"Mimo wszystko Duda"
Zdanie które nie najlepiej się zestarzało ;)
3
Czy terorysta z Rosario dzisiaj zagra z Lyonem?
0
Jak ten garcia zagral na tym DM?
0
@skubi99 Dlaczego?
1
Czytal ktos z Was książkę Harariego „ Sapiens od zwierzat do bogów”? Warto się za nią zabierać?
0
Wschodnia Europa 2023 rok
0
@Sulimo Są dowody na to czy po prostu jakieś wysrywy dziennikarskie
0
@Sulimo Co ten Włodar niby robił?
6
W Argentynie atmosferka jak najbardziej dopisuje :)
1
@Deviler Alternatywą dla Pisu w tym kraju jest tylko PO (nie oszukujmy się), czyli taka sama banda socjalistów i lewaków, będzie to samo tylko gęby się zmienią. Uwierz mi stary tej machiny PoPisowskiego sp**lenia nic już nie zatrzyma. Ja już dawno przestałem się łudzić
2
W nadchodzących wyborach to już na prawdę nie ma nawet na kogo się "nabrać". W ostatnich latach człowiek łudził się oddając głos na tych Kukizów czy Bosaków ale teraz kompletna pustka. Dlatego w tym roku postanowiłem nie iść na żadne wybory i każdemu to polecam
21
Nowa dziara Otamendiego
2
Śmieszniejsza od pisu jest tylko opozycja, nie ma już ratunku dla tego kraju niestety
0
Kto stacił krycie wczoraj przy tej pierwszej bramce Czechów z autu?
0
Co ten Bayern odwala z tym zwolnieniem Nagelsmanna, są jakies konkretne powody takiej decyzji?
0
@TheNekro94 czyli nie przyjdzie xd
0
Jak myślicie przyjdzie ten Messi do Barcy czy nie?
0
Jak ocenicie ten sezon jesli Barca zgarnie mistrza ale odpadnie w pół dinale CdR?
0
Vini wyskoczyl z kieszeni Araujo
0
@Janas11224 zgadzam się z tobą w pełni
16
Papiez Franciszek o Janie Pawle 2: W tamtych czasach wszystko było tuszowane
Ten to chyba chce tą całą organizację rozsadzić całą xdd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Szejk come to Barcelona, Baila Ella danza kuduro remix 2023
0
Kto waszym zdaniem wygra w tym sezonie NBA?