paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego tyle kopalni w Polsce zostało zamkniętych?
6
@Luciano99 I to się nazywa odpowiedzialność. O taką Polskę nic nie robiłem!
1
Jak myślicie Xavi dotrwa do końca sezonu czy będzie out?
0
@takisobiektos Brodacz Top, oczywiście poza bronieniem :)
1
Kto waszym zdaniem wygra Nba w tym sezonie? Moj typ to Warriors
0
Oglądaliście Dahmera na Netflixie? Jak oceniacie?
0
To co Xavi Top czy już nie Top?
23
@Firestone Czyli niewinny
37
"Putin walczy z całym NATO, stracił już 60 tysięcy żołnierzy, 2 tysiące czołgów, 3 tysiące BWP. A NATO? NATO jeszcze nie przyjechało." Twitter
Coś w tym jest :)
3
Widzę że Kaczor planuje znacjonalizować żabkę, Chavez byłby dumny z naszego wodza
0
Co to za gnój się zrobił w Paryżu?
0
Ile drużyn wychodzi z tej grupy na eliminacjach do euro?
2
@tristan87 Po takich panach jak on to mój dziadek na konia wskakiwał
0
Jakie myślicie są możliwe scenariusze po tym jakby Putin zdecydował się zaatakować atomem Ukraine lub urządził sobie jakieś testy nuklearne blisko granicy?
3
No ty chyba jednak powalczymy o tą lige europy w tym sezonie xd
0
Masakra, raczej juz to przegramy dramat
2
@Medium Kali to chyba jeden z większych łaków rap sceny
45
Ernesto? Top
0
@Nazio87 niech odpoczywa w pokoju
0
Dlaczego Urban był komuchem? Co takiego robił bo ja kompletnie nie w temacie
0
@dorszyk22 kurde wlasnie tak sie mega stresuje przed tym rezonansem ze trzeba bedzie robic jeszcze raz ze masakra
0
Mam pytanie do osób które miały rekonstrukcje ACL. Jestem już prawie rok po zabiegu a kolano dalej chrupie i kłuje, wybieram się na badania w najbliższym czasie i niestety obawiam się o najgorszego. Miał ktoś z Was podobnie i jak to u was wyglądało?
1
Dzisiaj potęzny Clement Lenglet wybiega w pierwszym składzie na Arsenal
2
@Deviler Szkoda że Tyson znowu wrócił do dawnych nawyków, masakra
3
Spoczywaj w pokoju Coolio. Ponadczasowy utwór.
8
@Medium Pasowało by ich tą packą po głowie zdzielić xd
12
Co za dzbany
0
Co sądzicie o tym nowym serialu na Netflixie "Dahmer"? Dla mnie Top
0
Jak zagrał wczoraj Mental bo nie oglądałem?
0
Oglada ktos mecz niemcy anglia? Warto odpalic?