paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 potwerdzam Top, Zibi Top!
0
W 2017 Duda wyzywał Macierewicza od ubeków a teraz wręcza mu order. No to niezłe fikołki w tym pisie się dzieją. Chociaż w komunie też rozdawali ordery kolegą z partii.
3
@tbas Po części masz rację ale bardziej bym to porównał do tego że minister sportu nie wiedziałby co to spalony bo to wiedza na podobnym poziomie :)
11
Minister rolnictwa przed państwem
https://x.com/ruchosmiugwiazd/status/1573266915958878208
1
Wiadomo już co się stało z Araujo?
0
@Kgorecki2500 chora religia
0
@Rust_Cohle Myślę że pan czosnek pomoże, idealny na przeziębienie :)
0
Boli was potężny Mateusz Bór?
1
@tristan87 bardzo zabawne. A co do ćwierkacza nie każdy jest taką twitterową gwiazdą jak ty musisz to zrozumiec.
11
Krychowiak
1
@Jakchcesz Kościół Alemanego jest bardzo liczny kolego :)
0
Myślicie że ten wyciek żądań Messiego to fejk czy jest tam ziarnko prawdy?
0
Myślicie że to legitna strona i te słuchawki są oryginalne?
https://www.electro4you.pl/pl/p/Sluchawki-Apple-AirPods-Pro-z-etui-ladujacym-MagSafe/223
3
Mam nadzieje że Polska obudzi się kiedyś z tego pisowskiego letargu. Polecam wszystkim obejrzec ten materiał
15
Genialne XD
0
To Lech taki mocny czy ta Austria taka słaba?
6
Jeszcze miesiąc i mamy to
0
Jest cos teraz ciekawego na Netflixie?
0
Jak oceniacie występ Kukiza w Hejt parku?
0
Ciekawe czy Polska rzeczywiscie otrzyma jakiekolwiek reparacje od Niemiec czy to tylko Jarek juz buduje sobie grunt pod wybory w przyszlym roku
0
Są teraz jakies fajne gry na Steamie?
0
@macio_944 Oj tak byczq +1
39
I tak się żyje powoli w tej poszly
3
Wczoraj wg mnie koncert zagrał Pedri nawet pomimo tych niewykorzystanych sytuacji które ewidentnie go podłamały.
Dla mnie MVP jeśli chodzi o Barcelone. Natomiast na drugim biegunie byli Lewy i Osmane, moim zdaniem najsłabsi na boisku.
0
Wie ktos kto zgubił wczoraj krycie przy golu Hernandeza z rogu?
3
Lewy dzis dramat
3
Jak ja tych szkopow nie nawidze
2
Jak tu mozna nie gwizdnać to ja nie wiem
https://x.com/hbibissam/status/1569774473003384832
0
Mosquito dzisiaj strata za stratą
0
Przed meczem stawialem 4-1 dla Barcy ale zobaczylem Alonso w pierwszym i juz zmieniam zdanie