1

@TheNekro94 potwerdzam Top, Zibi Top!

0

W 2017 Duda wyzywał Macierewicza od ubeków a teraz wręcza mu order. No to niezłe fikołki w tym pisie się dzieją. Chociaż w komunie też rozdawali ordery kolegą z partii.

3

@tbas Po części masz rację ale bardziej bym to porównał do tego że minister sportu nie wiedziałby co to spalony bo to wiedza na podobnym poziomie :)

11

1

Wiadomo już co się stało z Araujo?

0

@Kgorecki2500 chora religia

0

@Rust_Cohle Myślę że pan czosnek pomoże, idealny na przeziębienie :)

0

Boli was potężny Mateusz Bór?

1

@tristan87 bardzo zabawne. A co do ćwierkacza nie każdy jest taką twitterową gwiazdą jak ty musisz to zrozumiec.

11

Krychowiak

1

@Jakchcesz Kościół Alemanego jest bardzo liczny kolego :)

0

Myślicie że ten wyciek żądań Messiego to fejk czy jest tam ziarnko prawdy?

0

Myślicie że to legitna strona i te słuchawki są oryginalne?
https://www.electro4you.pl/pl/p/Sluchawki-Apple-AirPods-Pro-z-etui-ladujacym-MagSafe/223

3

Mam nadzieje że Polska obudzi się kiedyś z tego pisowskiego letargu. Polecam wszystkim obejrzec ten materiał

15

Genialne XD

0

To Lech taki mocny czy ta Austria taka słaba?

6

Jeszcze miesiąc i mamy to


0

Jest cos teraz ciekawego na Netflixie?

0

Jak oceniacie występ Kukiza w Hejt parku?

0

Ciekawe czy Polska rzeczywiscie otrzyma jakiekolwiek reparacje od Niemiec czy to tylko Jarek juz buduje sobie grunt pod wybory w przyszlym roku

0

Są teraz jakies fajne gry na Steamie?

0

@macio_944 Oj tak byczq +1

39

I tak się żyje powoli w tej poszly


3

Wczoraj wg mnie koncert zagrał Pedri nawet pomimo tych niewykorzystanych sytuacji które ewidentnie go podłamały.
Dla mnie MVP jeśli chodzi o Barcelone. Natomiast na drugim biegunie byli Lewy i Osmane, moim zdaniem najsłabsi na boisku.

0

Wie ktos kto zgubił wczoraj krycie przy golu Hernandeza z rogu?

3

Lewy dzis dramat

3

Jak ja tych szkopow nie nawidze

2

Jak tu mozna nie gwizdnać to ja nie wiem
https://x.com/hbibissam/status/1569774473003384832

0

Mosquito dzisiaj strata za stratą

0

Przed meczem stawialem 4-1 dla Barcy ale zobaczylem Alonso w pierwszym i juz zmieniam zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?