paweldunajecfcb
Dołączył/a: sierpień 2014
Szczecin
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I co wysłali te migi na Ukraine?
0
Co taka jatka na tego Orbana?
16
Piękna mozaika (przy zoomujcie sobie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://pbs.twimg.com/media/FMeDsPwXwAQ-8mK?format=jpg&name=large
8
I jeszcze se faje pali xdd
0
Myślicie że jest możliwe że Putin odpali atomówke?
0
Czy Putin wg Was zyska cokolwiek na tej wojnie? Dla mnie to jest idiotyczna decyzja
0
Czy ci Czeczeńcy już dotarli na Ukraine?
0
Dopiero co do nas dołączył a już tyle meczy
0
Myślicie że Ukraina odeprze atak Putina?
3
Teraz Konfederacja ujawnia swoją prawdziwą twarz, banda kretynów
0
Ma ktoś nagranie jak ten rusek nagrywa siebie a za nim strzelają armaty i rakiety?
0
Jest u was na stacjach paliwo?
0
Jak tam sytuacje u was na stacjach? Bo u mnie wszędzie brak paliwa
76
Morawiecki: Gazociągiem Nord Stream 1 i 2 nie płynie tylko gaz, ale też krew dzieci, żołnierzy i matek.
Nie sądziłem że to powiem ale Mati szacun
0
Kto na razie wygrywa tę wojne Putin czy Ukraina?
1
Mieszka ktoś blisko granicy z Ukrainą? jak tam wygląda sytuacja?
1
Czy Ukraincy w wieku poborowym mieszkający w Polsce mają obowiązek stawić się do wojska czy nie?
0
Myślicie że Ukraina odeprze atak ruskich?
3
W razie inwazji na Polske bronilibyście ojczyzny?
Bo ja innego wyjścia niż złapać za karabin nie widzę
0
Co te jest ten cały Anonymous?
35
Usyk i Klliczko na froncie. Mega propsy, mogliby leżeć na Malediwach i wstawić flage ukrainy na profilowe, a zamiast tego walczą
3
Uważacie że Niemcy powinny zablokować system Swift Rosji?
0
Myślicie że w najbliższej przyszłości Putin najedzie na Polskę?
2
Co o tym myślicie?
0
I zorganizowali coś kibice betisu?
0
@FCB_dimiC 7.59
1
U mnie paliwo po 7.59 ale jaja
0
Opłaca się skupować dolara teraz?
9
Ciekawi mnie to co mają w głowach ruscy żołnierze bombardując niewinne, bezbronne wioski. Czy nie pojawia się w głowie cień empatii że to co robią jest największym skur*ństwem.
13
Stano w punkt