pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo Śliczna kobieta
0
@an_di No nie wiem czy ktoś znajdzie sposób na Messiego, oj nie wiem, jeśli ktoś znajdzie to będzie to jak wygrana w totka
3
Co za GOAT, niesamowity jest ten Messi, Vamos Argentina!
0
@emjot Bardziej buractwo to jak ten w ochraniaczu na szczękę uderzył piłkarza Argentyny w twarz.
1
@PatrychoO W końcu przejrzeli na oczy kto jest tym najlepszym i docenili go.
1
W studio dobrze powiedzieli, że Messi nie chciał pobić rekordu z karnego, bo by było zbyt słabo, więc wolał pięknie z gry :)
0
@Popitek12 W ogóle jakim cudem ten wrak piłkarza został powołany, jak nic nie grał.
0
@Deathwing112 Mieszkam na wsi i tak samo takich małolatów niepełnosprytnych nie brakuję, ale teraz na szczęście policja ich kontroluje, bo były skargi od mieszkańców mojej wsi.
8
@Konradowskyy Chyba najgorsza, nie da się żyć, 20 stopni maks i byłoby idealnie
1
@PatrychoO Na facebooku to jest takie rakowisko, ze to głowa mała, ile tam jadu na Messiego jest. Jakby mogli to by rozstrzelali człowieka.
0
No i gitara siema
0
Chorwacja czarnym koniem turnieju?
1
@misterio Tak, oni byli jedyni w swoim rodzaju i żaden inny tak nie będzie umiał grać jak oni, the best trio
0
@July_6_BcN Przegrała, nie zremisowała
0
@BojanKriKicz Zobaczymy
1
@Seledynowy Wina trenera, że wystawił takie coś, że panuje chaos z przodu, to się kupy nie trzyma ten środek i atak
1
@LukaszFan No skrzydła właśnie, bo to jest gra po obwodzie.
0
@Faro Wiesz co jeszcze dałoby radę tam z Pedrim gdyby miał komu podać na boki, komuś szybkiemu co wie co trzeba zrobić z piłką, a tak ma Orialzabala co się potyka o nogi i Ferrana, który powinien grać na 9.
0
Hiszpania musi grać skrzydłami jak na euro, nie mogą grać jak teraz, czyli sami pomocnicy, bo widać, że to nie ta liga pomocników co w latach 2008-12, Yamal i Nico na skrzydła i ogień a do pomocy jakiś trzech żeby zbalansowali gre.
0
@Xxxbarca4ever Widzę, że nie tylko ja to widzę, że ten Ruiz to drewniak teraz, nic nie daje i nie pasuje.
0
Olmo i Yamal za Orialzabala i Ruiza
0
@Janas11224 haha mistrz
0
@Rewolucja123 No niestety takie tu społeczeństwo się zrobiło.
2
Fajnie jakby na tej stronie zrobili zakładkę "Mundial", gdzie byłyby terminarze i tabele i inne statystyki np. strzeleckie, asysty itp.
0
@Kgorecki2500 Końcem tamtego składu, tego zlepku niepasującego do siebie piłkarzy, statyczności, braku pomysłu na gre.
2
@Kgorecki2500 Jedna z najgorszych i do tego jeszcze kojarzy sie z końcem Barcelony i kompromitacjami.
0
@Katalończyk 99 A ja od ostatnich mistrzostw świata czuję, że piłka nożna wraca, czuję te same emocje jak przed 2018 rokiem czyli prime piłki nożnej.
2
Ledwie co się sezon zakończył, a tu tyle rzeczy się dzieje, nieźle.
1
@FcPortoFan1999 Spalił się ze wstydu:)
0
@Herato Tylko to jest z dupy porównanie, bo patrzysz tylko na bramki, a nie to jak dwaj najlepsi piłkarze w historii grali, jakie rzeczy wyczyniali na boisku, Kane to przy nich najwyżej przeciętniak.