0

@Roobo Śliczna kobieta

0

@an_di No nie wiem czy ktoś znajdzie sposób na Messiego, oj nie wiem, jeśli ktoś znajdzie to będzie to jak wygrana w totka

3

Co za GOAT, niesamowity jest ten Messi, Vamos Argentina!

0

@emjot Bardziej buractwo to jak ten w ochraniaczu na szczękę uderzył piłkarza Argentyny w twarz.

1

@PatrychoO W końcu przejrzeli na oczy kto jest tym najlepszym i docenili go.

1

W studio dobrze powiedzieli, że Messi nie chciał pobić rekordu z karnego, bo by było zbyt słabo, więc wolał pięknie z gry :)

0

@Popitek12 W ogóle jakim cudem ten wrak piłkarza został powołany, jak nic nie grał.

0

@Deathwing112 Mieszkam na wsi i tak samo takich małolatów niepełnosprytnych nie brakuję, ale teraz na szczęście policja ich kontroluje, bo były skargi od mieszkańców mojej wsi.

8

@Konradowskyy Chyba najgorsza, nie da się żyć, 20 stopni maks i byłoby idealnie

1

@PatrychoO Na facebooku to jest takie rakowisko, ze to głowa mała, ile tam jadu na Messiego jest. Jakby mogli to by rozstrzelali człowieka.

0

No i gitara siema

0

Chorwacja czarnym koniem turnieju?

1

@misterio Tak, oni byli jedyni w swoim rodzaju i żaden inny tak nie będzie umiał grać jak oni, the best trio

0

@July_6_BcN Przegrała, nie zremisowała

0

@BojanKriKicz Zobaczymy

1

@Seledynowy Wina trenera, że wystawił takie coś, że panuje chaos z przodu, to się kupy nie trzyma ten środek i atak

1

@LukaszFan No skrzydła właśnie, bo to jest gra po obwodzie.

0

@Faro Wiesz co jeszcze dałoby radę tam z Pedrim gdyby miał komu podać na boki, komuś szybkiemu co wie co trzeba zrobić z piłką, a tak ma Orialzabala co się potyka o nogi i Ferrana, który powinien grać na 9.

0

Hiszpania musi grać skrzydłami jak na euro, nie mogą grać jak teraz, czyli sami pomocnicy, bo widać, że to nie ta liga pomocników co w latach 2008-12, Yamal i Nico na skrzydła i ogień a do pomocy jakiś trzech żeby zbalansowali gre.

0

@Xxxbarca4ever Widzę, że nie tylko ja to widzę, że ten Ruiz to drewniak teraz, nic nie daje i nie pasuje.

0

Olmo i Yamal za Orialzabala i Ruiza

0

@Janas11224 haha mistrz

0

@Rewolucja123 No niestety takie tu społeczeństwo się zrobiło.

2

Fajnie jakby na tej stronie zrobili zakładkę "Mundial", gdzie byłyby terminarze i tabele i inne statystyki np. strzeleckie, asysty itp.

0

@Kgorecki2500 Końcem tamtego składu, tego zlepku niepasującego do siebie piłkarzy, statyczności, braku pomysłu na gre.

2

@Kgorecki2500 Jedna z najgorszych i do tego jeszcze kojarzy sie z końcem Barcelony i kompromitacjami.

0

@Katalończyk 99 A ja od ostatnich mistrzostw świata czuję, że piłka nożna wraca, czuję te same emocje jak przed 2018 rokiem czyli prime piłki nożnej.

2

Ledwie co się sezon zakończył, a tu tyle rzeczy się dzieje, nieźle.

1

@FcPortoFan1999 Spalił się ze wstydu:)

0

@Herato Tylko to jest z dupy porównanie, bo patrzysz tylko na bramki, a nie to jak dwaj najlepsi piłkarze w historii grali, jakie rzeczy wyczyniali na boisku, Kane to przy nich najwyżej przeciętniak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?