0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Co on się bawi .. młody daj mu fory

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Na sofascore messi ma 7.8 za dzisiejszy mecz ... Nie wiedziałem że straty i słabe granie tak wysoko punktują

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ansu parę wizyt na siłce to tera kozaczy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rudy nie wytrzymał i musiał usiąść

8

Widać że to mecz 12 i 13 drużyny w tabeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@SinMistico jeszcze wraca

8

To nie Ibra się odbił od Barcy to Barca się odbiła od niego

72

Już wiadomo czemu tak odżył ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

Całe szczęście że żaden klub nie pozwoli sobie zapłacić klauzuli Messiego bo Bartomeu wraz z zarządem roztwoniliby wszystko w jeden wieczór

2

0

Z jednej strony fajnie że Ronaldo odpadł, a z drugiej zajebiscie że Real też :)

0

@kkbarca raczej knur pogonił dzika ????

1

@SHIBA 2 na bank :)

4

Szkoda że zarządzanie klubem nie wygląda tak ładnie jak te koszulki ;(

0

@Striker jego akurat ogladalem

0

Czemu oni tak chcą ściągnąć tego 4 obrońcę i stawiają na Pau Torres'a przyznaje nie oglądałem za dużo meczy z nim ale jest przecież Todibo chyba że jak zawsze chodzi o pieniądze i chcą poprawić stan budżetu

1

Co za piłę dał ja pierre...

0

A może na otć dlaczego by nie Marc w pole na 9

1

Jak tak będą obijać to do połowy nowa bramka będzie potrzebna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurła no nie wyczymiem bez oglądania meczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?