pawlacz6
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
byl sanchcez za 35 mln przeciez to taki dzik w totkach.. no kocur jakich malo :o
0
oby nie Douglas XD
8
myślę że każdy fan barcy by tak wolał, żeby być ciągle w czołówce klubów na świecie trzeba iść z duchem czasu, bez tego nie moglibyśmy sb pozwolić na grube transfery :/ niestety takie są realia obecnej piłki
6
po Valverde szybciej bym się spodziewał 4-2-3-1 z messim na śpo co wcale nie jest glupim pomyslem :O
1
trzeba przyznać że Munir w jego wieku był o klasę lepszy ale rozwój zawodnika może potoczyć się zupełnie inaczej. Słyszałeś o Vardym z 8 lat temu ? ja nie nawet 5 lat temu jak przychodził do Leicester a teraz ma 30 lat i jest podstawowym napastnikiem reprezentacji. Tylko od Mboulii będzie zależało jak się rozwinie , życzę mu jak najlepiej a jeśli ma być najlepszy to musi grać w najlepszym klubie ! VeB!!
0
co sądzicie o Jonathanie Tahu ?
osobiście dla mnie Yerry Mina szału nie robi zobaczymy jak przyjdzie, wolałbym Sancheza ale wątpię że Tottenham go wypuści :/
0
trochę obawiam się tego spotkania to ciężki teren oby Barca wygrała
0
czy mnie oczy nie mylą ?? "Stawiamy na inwestycje w La Masíę"
0
to byłby strzał w kolano ze strony tottenhamu :D za taką dopłatę na pewno go nie puszczą
1
teraz tylko czekac aż gomes odpali i wszystkim bedzie łyso XD
1
wiem ale ja mówie o serim i o cou po ktorego pewnie wrocimy
0
wcześniej trzeba sprzedac turanow i innych mamy przesyt w pomocy a sciaganie kolejnych nic nie da
0
wiem pamietam XD
4
zapomnieliście dodać że Gomes wykonał pierwsze podanie do przodu od czasu jego transferu do nas !!
0
teraz przeczytaj to przez pryzmat ironi
1
Gomes lepszy ni Paulinho XD nie zdziwie sie jak portugalczyk zagra od 1 w ustawieniu 3-4-3
0
jak na tak miażdżąca przewage wroga to i tak dobrze sie bronili dziwne zebyśmy nie przegrali bitwy granicznej jak wiekszosc umocnien i zaopatrzenia było na wschodzie polskie dowództwo bardziej bało sie agresji Rosji niż Niemiec
0
ale trzeba przyznac ze gdyby Francja i Anglia nie obsrały zbroi to ruskie nie atakowali by nas a na 2 fronty Niemcy by nie dali rady zwłaszcza że my się swietnie broniliśmy większość naszych sił była skupiona na wschodzie a Niemcy na zachodzie mieli weteranów z I wojny światowej
0
jeszcze zobaczysz jak odpali beda palacic za niego grube hajsy xddd
0
na ile Mbappe podpisze kontrakt za rok po zakończeniu wypożyczenia ?
0
polecam słownik
0
czyli pewnie wydadzą 100 mln €
0
dajmy gomesa + 20/30 mln € i niech daja eriksena
1
dokładnie chociasz bardziej byłem za Davinson Sánchez :/
0
czyli do zimy mamy 3 stoperów znając Verma ...
0
to chyba teraz też musi coś napisać XD
2
niech ten zarząd spierd... lepszy samper i 40 mln niz paulinho !!
1
ney za 222mln€ mbappe za 180 mln€ taaaki ch*j ze to jest legalne XD ciekawe ile posmaruja zeby U€FA ich nie karała
0
dokładnie jak na nich patrzyłem to miałem w sercu takie wspomnienie Xaviego Iniesty i Busiego jak byli młodzi :D
18
Bardzo podaobał mi sie wystep Sampera Roberto i Aleni w pomocy