pawulon80
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
elblag
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skoncz juz dziadku,moze troche mlodosci by sie przydalo!
0
a kiedy bedziecie mieli?
0
0
no to bedzie koleja strata punktow!
0
a kto to jest?
0
chyba w plecy
0
Predzej czy pozniej odejdzie!niestety
0
0
co on sie tak zali,a jaqk z tym Pajacem Benzema molestowali nieletnia to dobrze?! PEDOFIL !!
0
MC to dopiero bedzie problem!
0
no i widzisz kolego pra\wde piszesz a gimbusy daja minusy,co to sa za dzieci internetu wielcy znawcy
0
dobrze niech kupia shakire bedzie mozna jakies euro na nim zarobic,bo i pozniej tym bedzie gorzej i taniej ,ten chlopak strasznie slabo gral ostatni sezon w tym tez nic ciekawego nie pokazuje!kupimy nowego defensora jest jescze szansa zarobic ,zobaczycie!!!!
0
a juz RL9 nie interesuja sie buhahahahah buhahahaha!
0
CHristo repect zawsze mowiles to co myslisz jestes NAJLEPSZY pozdro dla ROMARIO ,a Gimgusy japa w fife bidzcie sobie pograc dzieci internetu!
0
jebac ta statuetke i tak jest najlepszy na swiecie i jeszcze to pokaze!!!
0
wyciagnie trzy razy pilke z siaty to mu sie odechce grania na ps!!!!
0
CZEKAMY KOCIE!!!!!!
0
buhahahahah KIBICE NIECHCA DRENIAKOWSKIEGO!!!potrzebni obroncy odzaraz! DREWNU mowimy NIE!
0
a gdzie SO?
0
Puyol zostanie trenerem!
0
smieszne komentarze kto da za niego 60-70 mln euro,nawet araby nie sa takie glupie!
0
idz teledysk nagraj z siekiera
0
ale jakos w MU gral i nie byl w domu!slaby jest sa lepsi
0
bravo ,tak samo kolego mysle ,niewiadomo za co on gra ,sprzedac go poki jest zainteresowanie pozdro
0
mam nadzieje ze odejdzie i przyjdzie ktos o wiele lepszy!!!!!
0
przaestancie pisac takie BZDURY smieszne PISMAKI!!!!!!!!!
0
hhahahah a co z Lewym jeszcze niedawno sie podniecaliscie,a tu coraz gorsze nazwiska padaja,pismaki !!!!!
0
hahahah NOSTRADAMUS!!!!!hahhaahah
0
CZas odejsc !!!!bedziesz swietnym trenerem!
0
CHlopaku Lewy do FC BARCELONY ,wiecej lawa niz murawa!