0

skoncz juz dziadku,moze troche mlodosci by sie przydalo!

0

a kiedy bedziecie mieli?

0

0

no to bedzie koleja strata punktow!

0

a kto to jest?

0

chyba w plecy

0

Predzej czy pozniej odejdzie!niestety

0

0

co on sie tak zali,a jaqk z tym Pajacem Benzema molestowali nieletnia to dobrze?! PEDOFIL !!

0

MC to dopiero bedzie problem!

0

no i widzisz kolego pra\wde piszesz a gimbusy daja minusy,co to sa za dzieci internetu wielcy znawcy

0

dobrze niech kupia shakire bedzie mozna jakies euro na nim zarobic,bo i pozniej tym bedzie gorzej i taniej ,ten chlopak strasznie slabo gral ostatni sezon w tym tez nic ciekawego nie pokazuje!kupimy nowego defensora jest jescze szansa zarobic ,zobaczycie!!!!

0

a juz RL9 nie interesuja sie buhahahahah buhahahaha!

0

CHristo repect zawsze mowiles to co myslisz jestes NAJLEPSZY pozdro dla ROMARIO ,a Gimgusy japa w fife bidzcie sobie pograc dzieci internetu!

0

jebac ta statuetke i tak jest najlepszy na swiecie i jeszcze to pokaze!!!

0

wyciagnie trzy razy pilke z siaty to mu sie odechce grania na ps!!!!

0

CZEKAMY KOCIE!!!!!!

0

buhahahahah KIBICE NIECHCA DRENIAKOWSKIEGO!!!potrzebni obroncy odzaraz! DREWNU mowimy NIE!

0

a gdzie SO?

0

Puyol zostanie trenerem!

0

smieszne komentarze kto da za niego 60-70 mln euro,nawet araby nie sa takie glupie!

0

idz teledysk nagraj z siekiera

0

ale jakos w MU gral i nie byl w domu!slaby jest sa lepsi

0

bravo ,tak samo kolego mysle ,niewiadomo za co on gra ,sprzedac go poki jest zainteresowanie pozdro

0

mam nadzieje ze odejdzie i przyjdzie ktos o wiele lepszy!!!!!

0

przaestancie pisac takie BZDURY smieszne PISMAKI!!!!!!!!!

0

hhahahah a co z Lewym jeszcze niedawno sie podniecaliscie,a tu coraz gorsze nazwiska padaja,pismaki !!!!!

0

hahahah NOSTRADAMUS!!!!!hahhaahah

0

CZas odejsc !!!!bedziesz swietnym trenerem!

0

CHlopaku Lewy do FC BARCELONY ,wiecej lawa niz murawa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?