pawulon80
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
elblag
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a w Madrycie -6!buhahahah
0
4-0! do przodu!
0
dyskwalifikacja dla CHama!!!
0
a ja mowie ssij moje kule!
0
pytam sie po raz kplejny gdzie 100 mln euro?buhahahahah
0
w Madrycie -6 buhhahahahhaah, a gdzie 100 mln euro?!
0
a ty nas Pajacu nie obchodzisz!!!!
0
ssij moje kule !!buhahahhaha
0
jedziemy z dziadostwem!!
0
Grzesiu Rasiak ,wysoki ,zwinny i dobrze rzuca nozem!
0
a mo0ze Grzegorz Rasiak?!
0
a jeszcze niedawno wiekszosc z was chciala go sprzedac!!1fahcowcy!
0
ale po co on nam?
0
the best on the world!
0
ale G,Rasiak ma 93 pkt!
0
0
0
moim zdaniem poprostu tacy napstnicy nie pasuja do Barcy!
0
nie to nie niema co sie prosic wolalbym thiago silve!
0
dobra niech smierdziuchy sie nie sraja!!!!jest w Kataloni i koniec ,a zal dupsko sciska!!!tyle w temacie!
0
messi no niestety...xavi lawa ,alexis lipa,co dalej?!
0
buhahahhahaahah
0
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.!!!!!!!!!!!!!!!ch.mu w dupsko!
0
poprostu jest nie wyleczony,ludzie to nie maszyna !!!!!
0
Xavi na lawe,jest Cesc!!!
0
bez klasowego stopera i bramkarza ,w europie nic nie zdzialamy,lm 1-4finalu i konie!!!!
0
najladniejsze to byly blekitne z czasow et o i czarne wyjazdowe ,cala Katalonia w nich chodzila!
0
to nie bedzie latwy mecz!
0
Abidal!!!!bedziemy tego zalowac!!!
0
oby to nie byla plotka!!!