0

a w Madrycie -6!buhahahah

0

4-0! do przodu!

0

dyskwalifikacja dla CHama!!!

0

a ja mowie ssij moje kule!

0

pytam sie po raz kplejny gdzie 100 mln euro?buhahahahah

0

w Madrycie -6 buhhahahahhaah, a gdzie 100 mln euro?!

0

a ty nas Pajacu nie obchodzisz!!!!

0

ssij moje kule !!buhahahhaha

0

jedziemy z dziadostwem!!

0

Grzesiu Rasiak ,wysoki ,zwinny i dobrze rzuca nozem!

0

a mo0ze Grzegorz Rasiak?!

0

a jeszcze niedawno wiekszosc z was chciala go sprzedac!!1fahcowcy!

0

ale po co on nam?

0

the best on the world!

0

ale G,Rasiak ma 93 pkt!

0

0

0

moim zdaniem poprostu tacy napstnicy nie pasuja do Barcy!

0

nie to nie niema co sie prosic wolalbym thiago silve!

0

dobra niech smierdziuchy sie nie sraja!!!!jest w Kataloni i koniec ,a zal dupsko sciska!!!tyle w temacie!

0

messi no niestety...xavi lawa ,alexis lipa,co dalej?!

0

buhahahhahaahah

0

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.!!!!!!!!!!!!!!!ch.mu w dupsko!

0

poprostu jest nie wyleczony,ludzie to nie maszyna !!!!!

0

Xavi na lawe,jest Cesc!!!

0

bez klasowego stopera i bramkarza ,w europie nic nie zdzialamy,lm 1-4finalu i konie!!!!

0

najladniejsze to byly blekitne z czasow et o i czarne wyjazdowe ,cala Katalonia w nich chodzila!

0

to nie bedzie latwy mecz!

0

Abidal!!!!bedziemy tego zalowac!!!

0

oby to nie byla plotka!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?