7 grudnia 2008, 15:51
0
czemu dos santos nie ma glosu????
7 grudnia 2008, 12:29
kolehny wspanialy mecz w wykonaniu barcelony ;p oby taak dalej ;d Visca El Barca !
1 grudnia 2008, 19:56
Messi jest teraz najlepszym pilkarzem swiata wraz z etoo...Taki Ronaldo z MU to maly pikus przy nim ;p
29 listopada 2008, 10:28
wyniki z historii o niczym nie swiadcza....liczy sie terazniejszosc Visca el Barca !
29 listopada 2008, 10:25
calkowicie zgadzam sie z palopem ;d
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
czemu dos santos nie ma glosu????
0
kolehny wspanialy mecz w wykonaniu barcelony ;p oby taak dalej ;d Visca El Barca !
0
Messi jest teraz najlepszym pilkarzem swiata wraz z etoo...Taki Ronaldo z MU to maly pikus przy nim ;p
0
wyniki z historii o niczym nie swiadcza....liczy sie terazniejszosc Visca el Barca !
0
calkowicie zgadzam sie z palopem ;d
0
czemu dos santos nie ma glosu????
0
calkowicie zgadzam sie z palopem ;d
0
wyniki z historii o niczym nie swiadcza....liczy sie terazniejszosc Visca el Barca !
0
Messi jest teraz najlepszym pilkarzem swiata wraz z etoo...Taki Ronaldo z MU to maly pikus przy nim ;p
0
kolehny wspanialy mecz w wykonaniu barcelony ;p oby taak dalej ;d Visca El Barca !