0

czemu dos santos nie ma glosu????

0

kolehny wspanialy mecz w wykonaniu barcelony ;p oby taak dalej ;d Visca El Barca !

0

Messi jest teraz najlepszym pilkarzem swiata wraz z etoo...Taki Ronaldo z MU to maly pikus przy nim ;p

0

wyniki z historii o niczym nie swiadcza....liczy sie terazniejszosc Visca el Barca !

0

calkowicie zgadzam sie z palopem ;d

0

fakt .. gudjohnsen jest niedoceniany a wiele potrafi ;p

0

messi powinien miec jaki i pique co najmiej 9 ....

0

mogliby Lahma kupic z Bayernu Monachium wg mnie oczywiscie ;p

0

ja bym na 1 miejscu oczywiscie Messiego xD pozniej Gerrarda i Benzeme (mam nadzieje ze przyszlego piłkarza Barcelony) ;p ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?