pchla19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Punk nie mów, że Gudjonsen gra słabo 5 meczy 3 gole 0,6 bramek na mecz. A Henry to co wcześniej nie te lata. Barcie bardziej przydałby się obrońca boczny albo jakiś jak już MłODY napastnik który mógłby być przyszłością ale i tak mamy zawalistą szkółkę
0
po co nam on wolałbym kupić kogoś w stylu np. Nasri. Z nim byłoby jak z Henrym. To już nie te lata. Gudjonhsen i Bojan dużo lepsi. Może wreście kupić Aguero albo Silve co coś grają a są młodzi
0
Messi ma szanse na złotą piłkę bo to nagroda dla najlepszego zawodnika ROKU 2008 a nie sezonu 07/08 co niektórzy znawcy uważają. MESSI na pewno jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie. Myślę, że on zasługuje na tę nagrodę ale Cris zdobył z MU tytuły tak jak Kaka czy Ronaldinho a LEO niestety nic.
0
Marqez 8 a Henry 7
0
Chwalili Higuiaina że szczelił 4 bramki w meczu a eto'o strzelił 4 bramki tylko w 1 połowie
0
dobry skład a co do realu i ich meczu taka barca malagą 5:0 wygrywa a oni się męczą. A Higuain czy jakoś tak jest słaby
0
Kolejny raz potwierdza się, że to naj naj naj naj lepsza strona o Barcelonie na nie tylko w Polsce ale i na świecie. Super podsumownie.
0
3 - 0 dla nas jutro. 2 bramy w 1 połówce.
0
Ronaldinho to już nie ten etap kariery. Choć tacy piłkarze jak Zidane zaczeli wymiatać pod koniec kariery to z Ronaldinho tak nie będzie. I co głupoty gadacie, że wraca do formy. Gra słabo, słabo i słabo. Dziękuje mu, za to co zrobił dla Blaugrany ale do tej formy nie wraca i nie wróci.
0
Zgadzam się z ocenami prócz jednej. Ocena Yaya powinna być wyższa co najmniej 7. A jeszcze Abidal 6,5. Gra co raz lepiej.
0
3:1 dla Barcy. Strzeli 2 Messi i jedną Iniesta
0
Włączam FCbarca.com a tu co ? Moja ulubiona strona sie zmieniła
0
Ajax i Barca dwa kluby które miały i mają oraz będą mieć najlepszych wychowanków. Problem w tym, że Ajax ich sprzedaje. A Barca myślę w tym sezonie 1 lub 2 tytuły. Na pewno Mistrzostwo BBVA Liga
0
Ajax i Barca dwa kluby które miały i mają oraz będą mieć najlepszych wychowanków. Problem w tym, że Ajax ich sprzedaje. A Barca myślę w tym sezonie 1 lub 2 tytuły. Na pewno Mistrzostwo BBVA Liga
0
właśnie jescze mecz z boca a co do tematu wielkie zespoły często zapewniają sobie zwycięstwa lub remisy w ostatnich minutach.
0
eto'o kiedys powiedział że woli grać skutecznie niż pięknie i czasami tak trzeba
VeB!!!
0
brawo za zwycięstwo z realem. Pewnie mają kondyche lepszą od nas wszystkich
0
NIE, i koniec jeżeli sprzedadzą eto'o za taką cene co deco (7 mln) to nie
0
zły nie jest w dodatku młody znam dobrze tego piłkarza i uważam że nie jest zły. Wolałbym Silve ale Capel to też niezłe rozwiązanie. Choć dziwne że tacy zawodnicy jak choćby Quaresma nie są w kręgu zainteresowań barcy
0
po wczorajszym meczu mysle ze barceelona nie gra juz jak dzieciaki ale gra agresywnie i zobaczymy z czasem