pempo13
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ty pieprzysz wczoraj Alexis robił wszystko dryblował,zaliczył asystę,strzelił bramkę moim zdaniem jeden z najlepszych na boisku w meczu z Santosem.
0
moim zdaniem w tej chwili gra najlepiej z ataku
0
Pedro nawet na ogórki jest za słaby ;)
0
Przepraszam że pytam. Ale jedni mówił że Alexis zagrał tragicznie bo nie dawał rady z przeciętniakami a drudzy że zagrał bardzo dobrze.pytam bo nie oglądałem meczu sam nie wiem co o tym myśleć.
0
Taki Alexis ma być w tym sezonie ;)
0
Pedro nawet z ogórami nie istnieje ;)
0
aż się płakać chcę dużo bym dał żeby ta era Martino była tak świetna jak Pepa ;/
0
Mam nadzieje że martino uwolni z założeń taktycznych pedro i alexisa i zacznął grać na miarę własnych możliwości
0
Alexis pokaż że zasługujesz na pierwszy skład że to nie przypadek że Barca cię kupiła dasz radę
VeB!!
0
to nie jest to "coś" co było za Pepa a szczególnie to nie jest ta tiki taka co kiedyś
0
Ludzie to jest dopiero pierwszy mecz a już każdy krytykuje zawodników wolę żeby grali teraz słabo a w lidze zaczęli grać na miarę własnych możliwości.
Śmieszy mnie to że niektórzy oceniają zawodnika po rozegraniu dopiero jednego meczu
0
nie wymieniaj ile odniósł sukcesów liczy się teraźniejszość a w tym momencie Alexis bije na głowę Pedro
0
myślę że to dobry wybór życzę mu wiele sukcesów w Barcelonie
VeB!!!!
0
Chciałem żeby odszedł przyznaje,ale życzę mu jak najlepiej pierd*lony rak ;/
WRACAJ TITO DO ZDROWIA
VeB!!!!!
0
i po co prowokujesz trollu ??
0
0
w tym momencie to pedro jest za słaby na Barce ;)
0
Alexis jest ambitny to widać było w tamtym sezonie gdy zj*bał setkę to był mega wkur*iony na siebie nie co to pedro że nie strzeli i rży jak koń. Jestem pewien że ten sezon będzie najlepszym sezonem z pozostałych i mam nadzieję że nie skończy się na 15 bramkach.
DASZ RADĘ ALEXIS!!!
VeB!!!
0
messi5536. W zespole Messiego grał jeszcze Alexis ;))
0
To nie jest ta Tiki taka co kiedyś
0
Wraca dawny Alexis za czasów Undinese który nie boi się dryblować, strzelać z dystansu to było widać w ostatnich dwóch miesiącach. Myślę, że przyjście Neymara jeszcze bardziej go zmotywuje i zacznie grać na miarę swoich możliwości i jestem pewny że Alexis będzie miał najlepszy sezon z pozostałych w Barcelonie. Atak marzeń Neymar-Messi-Alexis (i Pedro jeśli zacznie grać tak jak w reprezentacji)
0
Co myślicie że Alexis tak nie potrafi grać?? Boje się że Neymar będzie uwiązany tak jak Alexis założeniami taktycznymi i będzie gra pod Messiego
0
Gdy Alexis jest w gazie to Barca go chce sprzedać ? coś nie tak z zarządem i Tito
0
jak myślicie kto jest lepszy Alexis czy Vidal ?
0
WRACA DAWNY ALEXIS ZA DAWNYCH CZASÓW ;]
0
Alexis grał z numerem 10 ;D
0
ja na jego miejscu nie byłbym "zły" tylko WKUR*IONY
0
Alexis zrobił więcej w 10 min niż Pedro przez cały mecz
0
Będe się modlił żeby Alexis tak grał w następnym sezonie jak tak będzie grał to będzie atak marzeń . Neymar-Messi-Alexis atak nie do przejścia
0
Alexis więcej zrobił przez 10 min niż Pedro przez cały mecz.Wraca DAWNY ALEXIS ZA UNDINESE