0

Co ty pieprzysz wczoraj Alexis robił wszystko dryblował,zaliczył asystę,strzelił bramkę moim zdaniem jeden z najlepszych na boisku w meczu z Santosem.

0

moim zdaniem w tej chwili gra najlepiej z ataku

0

Pedro nawet na ogórki jest za słaby ;)

0

Przepraszam że pytam. Ale jedni mówił że Alexis zagrał tragicznie bo nie dawał rady z przeciętniakami a drudzy że zagrał bardzo dobrze.pytam bo nie oglądałem meczu sam nie wiem co o tym myśleć.

0


Taki Alexis ma być w tym sezonie ;)

0

Pedro nawet z ogórami nie istnieje ;)

0


aż się płakać chcę dużo bym dał żeby ta era Martino była tak świetna jak Pepa ;/

0

Mam nadzieje że martino uwolni z założeń taktycznych pedro i alexisa i zacznął grać na miarę własnych możliwości

0

Alexis pokaż że zasługujesz na pierwszy skład że to nie przypadek że Barca cię kupiła dasz radę
VeB!!

0

to nie jest to "coś" co było za Pepa a szczególnie to nie jest ta tiki taka co kiedyś

0

Ludzie to jest dopiero pierwszy mecz a już każdy krytykuje zawodników wolę żeby grali teraz słabo a w lidze zaczęli grać na miarę własnych możliwości.
Śmieszy mnie to że niektórzy oceniają zawodnika po rozegraniu dopiero jednego meczu

0

nie wymieniaj ile odniósł sukcesów liczy się teraźniejszość a w tym momencie Alexis bije na głowę Pedro

0

myślę że to dobry wybór życzę mu wiele sukcesów w Barcelonie
VeB!!!!

0

Chciałem żeby odszedł przyznaje,ale życzę mu jak najlepiej pierd*lony rak ;/
WRACAJ TITO DO ZDROWIA
VeB!!!!!

0

i po co prowokujesz trollu ??

0

0

w tym momencie to pedro jest za słaby na Barce ;)

0

Alexis jest ambitny to widać było w tamtym sezonie gdy zj*bał setkę to był mega wkur*iony na siebie nie co to pedro że nie strzeli i rży jak koń. Jestem pewien że ten sezon będzie najlepszym sezonem z pozostałych i mam nadzieję że nie skończy się na 15 bramkach.
DASZ RADĘ ALEXIS!!!
VeB!!!

0

messi5536. W zespole Messiego grał jeszcze Alexis ;))

0


To nie jest ta Tiki taka co kiedyś

0

Wraca dawny Alexis za czasów Undinese który nie boi się dryblować, strzelać z dystansu to było widać w ostatnich dwóch miesiącach. Myślę, że przyjście Neymara jeszcze bardziej go zmotywuje i zacznie grać na miarę swoich możliwości i jestem pewny że Alexis będzie miał najlepszy sezon z pozostałych w Barcelonie. Atak marzeń Neymar-Messi-Alexis (i Pedro jeśli zacznie grać tak jak w reprezentacji)

0

Co myślicie że Alexis tak nie potrafi grać?? Boje się że Neymar będzie uwiązany tak jak Alexis założeniami taktycznymi i będzie gra pod Messiego

0

Gdy Alexis jest w gazie to Barca go chce sprzedać ? coś nie tak z zarządem i Tito

0

jak myślicie kto jest lepszy Alexis czy Vidal ?

0


WRACA DAWNY ALEXIS ZA DAWNYCH CZASÓW ;]

0

Alexis grał z numerem 10 ;D

0

ja na jego miejscu nie byłbym "zły" tylko WKUR*IONY

0

Alexis zrobił więcej w 10 min niż Pedro przez cały mecz

0


Będe się modlił żeby Alexis tak grał w następnym sezonie jak tak będzie grał to będzie atak marzeń . Neymar-Messi-Alexis atak nie do przejścia

0

Alexis więcej zrobił przez 10 min niż Pedro przez cały mecz.Wraca DAWNY ALEXIS ZA UNDINESE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?