1

Pedro należy do świętych krów w Barcelonie także nie spodziewajcie sie jego sprzedaży prędzej Alexis odjedzie z Barcelony niż Pedro

0

Pedro pokazał w meczu z granadą jaki jest przydatny dla Barcelony ;)

2

już się robisz żałosny z tym hejowaniem Alexisa wiem że możesz wyrazić opinie na temat każdego zawodnika Barcelony ale ty juz przeginasz pod każdym komentarzem hejtujesz Alexisa.Wielki fan Pedro który nie potrafi ustablizować formy od 3 lat.....

0

Dla dobra Alexisa chciałbym żeby odszedł boli mnie to że meczach Alexis i Pedro zapier*lają i są zaangażowani w każdym meczu to i tak w pierwszym składzie w waznych meczu zagra Fabregas. Tu trzeba rewolucji nowej taktyki,nowych pomysłów na grę to nie jest już tiki taka.Tiki takę to ja widziałem 2 lata temu teraz to jest bezsensowne podawania piłki.

4

Jak Barca nie zmieni taktyki i sposobu gry to nie ma sensu kupować kolejnego skrzydłowego Reus skończy podobnie jak Alexis czyli nie wykorzysta nawet 50 % swoich możliwości przykład Alexisa i Pedro w reprezentacji gdy oglądałem mecz Niemcy Chile i zobaczyłem jak Alexis bierze niemców jak chce to aż się za głowę złapałem. Reus skończy podobnie dostanie takie same zadania co Alexis i nie wykorzysta nawet 50 % z tego co gra.Boli mnie to że Alexis jest niedoceniany w Barcelonie a jestem pewny że gdyby grał w takiej drużynie jak Chelsea czy Manu byłyby tam gwiazdą

0

To pokazuje że Alexis i Pedro zasługują żeby grać w pierwszym składzie

0

PEEDROOOOOO!!!!

0

co ty chcesz od Xaviego ?? Akurat w ostatnich meczach zagrał bardzo dobrze

0

Bardzo lubię Neymara ale moim zdaniem w tym meczu więcej by było pożytku z Alexisa lub Pedro bo moim zdaniem w tym momencie bardziej zasługują na pierwszy skład i są zdecydowanie w lepszej formie

0

Busquets 3,5?? zagrał tragicznie w mojej opinii powinien mieć 2

0

nie zepsuł po prostu nie ma zaangażowania pomysłu na grę.w tej drużynie czas na rewolucje nie bez powodu Pep chciał się się pozbyć Alvesa,Pique bo wiedział ze niektórzy zawodnicy są juz wypaleni.
Zarząd nie dał mu wolnej ręki i klub nie zgodził się na dokonanie rewolucji dlatego odszedł

0

Alexis Sanchez też nie jest stworzony do takiej gry wystarczy spojrzeć jak Alexis i Neymar grają w repreznetacji to samo się tyczy Pedro

0

"Nie zrobię wam awantury jeśli stracicie podanie, lub zmarnujecie piłkę, która mogłaby nas kosztować gola. Ale tylko i wyłącznie, jeśli dacie z siebie wszystko. Wybaczę każdy błąd, ale nie wybaczę temu, kto nie włoży całego swojego serca i duszy w Barcelonę. Nie proszę o wyniki, tylko o zaangażowanie. Nie będę akceptować tych, którzy wątpią w zaangażowanie. To jest Barca, Panowie, to jest to czego się od nas wymaga i to, czego ja będę wymagał od was. Trzeba dać z siebie wszystko. Pojedynczy zawodnik nie jest w stanie nic zdziałać, potrzebuje wokół siebie kolegów. Każdego z was, którzy tu jesteście"-Słowa Pepa Guardioli. Dopiero gdy stracisz takiego trenera dopiero zaczynasz go doceniać....

0

Wątpię żeby Martino pozbył się Alexisa w takiej formie

0

Myślę ,że właśnie Alexis zaczyna bardziej rozumieć tiki-tace gra coraz więcej na jeden kontakt dużo lepiej rozumie się z kolegami niesamowite postępy w tym sezonie zrobił Alexis a Neymar jeszcze nie raz pokaże na co go stać w Barcelonie

0

Alexis też zagrał znakomicie.Kreował grę,pięknie podawał gdzie z jego podań powinno paść dwie bramki. Dużo razy wygrywał pojedynki 1 na 1. Oby utrzymał formę do końca sezonu chociaż moim zdaniem i tak w Barcelonie nie wykorzystuje swojego potencjału w 100%

0

mimo ,że Chile przegrało zagrali naprawdę dobry mecz.Alexis też bardzo dobrze.

0

Mimo niektórych negatywnych komentarzy moim zdaniem Alexis zagra przyzwoicie piękna klepka z Alvesem i udane dryblingi i niesamowite zaangażowanie w obronie ogólnie wszyscy zawodnicy na plus

0

Alexis w tym momencie jest w TOP 3 najlepszych skrzydłowych na świcie w tym momencie prezentuje bardzo dobrą grę ale czuję że Alexis jeszcze nie powiedział ostatniego słowa

0

Alexis 6,5

0

Tello powinien odejść.... Pedro a zwłaszcza Alexis biją go na głowę dużo bardziej cenię sobie Cuence jakby nie kontuzje to kto wie może byłby naprawdę dobrym grajkiem.

0

moim zdaniem Alexis 8,5 zagrał trochę lepiej od Pedro

0

po meczu Rayo też mówiliście że wraca stary dobry Pedro a się okazało ,że Pedro grał jak grał czyli słabo.Bardzo mu tego życzę żeby wrócił do starej dobrej formy ,ale myślę że Pedro jest dobry ale na drużyny niższego kalibru a przyjdzie grać z lepszym to Pedro nie widać.

0

http://ofsajd.onet.pl/faceci/alexis-sanchez-podczas-treningu/r8qqr
zobaczcie jak Alexis trenuje widać że są efekty na boisku ;)

0

20/11/13
Brazylia-Chile
2:00

0

moim zdaniem nowy kontrakt powinien dostać Alexis

0

Anglia 0:2 Chile
Alexis: 2 Bramki ;)

0

kolejny fanboy Pedro.Ból dupy że to Alexis jest w naprawdę świetnej formie a Pedro już od trzech sezonów gra piach pewnie jakby nie był wychowankiem to pierwszy byłby do odstrzału tego zawodnika bardzo lubię ale to nie jest ten sam Pedrito co kiedyś i Alexis pod każdym względem jest od niego lepszy.

0

moim zdaniem Alexis z taką formą zjada Pedro na śniadanie i to Alexis zasługuje na pierwszy skład.

0

Mówcie co chcecie ,ale w takiej formie Alexis jest moim zdaniem jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?