0

Oczywiście masz racje te starty potrafią irytować ale jest w czasie rozwoju dlatego mam nadzieję ze będzie juz tylko lepiej :D

2

Wczoraj upewniłem się w tym jak ważnym graczem jest Dembele w Barcelonie potrafi zrobić z niczego coś. Jest bardzo nieprzewidywalny widać ,że nie jest w tej dyspozycji co z przed kontuzji a i tak widać jak daje nam właśnie w tych kluczowych momentach meczu jak np z Atletico czy Sevillą z superpucharze jak i we wczorajszym meczu.Jak dalej się będzie tak rozwijał to naprawdę mamy świetnego grajka na lata.

0

Być może ,ale są drużyny gorsze zdecydowanie np. Betis naprawdę grają ładną dla oka piłkę a sami dobrze wiemy że klasy zawodników to przepaść więc nie można mowić że tylko z tego powodu są też inne czynniki które wpływają na to że Barca nie gra tak jak powinna nie mówię parę meczów było naprawdę dobrych i ładnych dla oka ale to mogę policzyć na palcach jednej ręki w tym sezonie.

3


Tego mi brakuje w naszej grze gra z pierwszej piłki,wymienność pozycji,gra w trójkątach ,klepka,tego już nie ma odchodzimy od tego widzę to z roku na rok tym bardziej że mamy silny zespół nasza gra jest wolna i czytelna nie mówię że mamy być jak druzyna Pepa bo nigdy juz takiej druzyny nie będzie ,ale widać ze brakuje tych mechanizmów lubię Valverde jest naprawdę świetnym szkoleniowcem ale jak nic się nie zmieni i nasza gra będzie wyglądać tak jak teraz to naprawdę czarno to widzę na pewno będzie bardzo ciężko o ligę mistrzów ale trzeba być dobrej myśli i oby Barca wróciła do swojej najwyzszej formy w kluczowym momencie.VeB!

0

On juz się odblokowuje od 7 spotkan uwazam ze Malcom ostatnim występem zasluzył na pierwszy skład

12

wole dac za rezerwowego 120 mln i miec jakis pozytek niz 5 Gomesów i gówno z
tego

2

Tak sprzedajmy Cou pózniej pałczcie ze nie mamy rezerw

5

Widzę że szukasz dziury w całym i po prostu nie potrafisz przyznac ze Dembele gra naprawdę dobrze i jak dalej tak będzie za 2 lata będzie jednym z najlepszych a Neymar sam jest sobie winien wybrał pieniądze a mógł być legendą klubu i po Messim byłby liderem niestety tak się nie stało dlatego cieszę się ze Dembele przeszedł do Barcleony:)

15

Dembele gra z meczu na mecz coraz lepiej widać ,że ma to cos. Jakk dalej będzie się tak rozwijał to 2-3 lata będzie jednym z najlepszych na świecie.Byc moze Mbappe jest na ten moment lepszy ale przeszkodą może być liga francuska co moze spowolnic jego rozwoj natomiast czuje ze Dembele nie wykorzystał nawet 50 % swojego potencjału jak dalej się będzie tak rozwijał moze byc nawet lepszy od niego i oby tak było mamy swietnego piłkarza na lata. VeB!

20

Arthur zagrał wyśmienicie dawał to co Barcelonie od 2 lat brakuje klepka podanie wyjście ,nie panikował gdy doskakiwało do niego 2 zawodników , był pod grą to jest właśnie pomocnik z prawdziwego zdarzenia,myślę ,że mamy wspaniałego zawodnika na lata fantastyczny transfer .Mam nadzieję ze będzie dostawał od Valverde dużo szans na grę bo na to zasługuję.

1

Jeśli chodzi o całokształt to w tym sezonie jest jednym z najlepszych zawodników Barcelony ,mówią niektórzy ze ma straty ,ale ja wole żeby podejmował ryzyko niż "przyjmij podaj wycofaj do tyłu" przez co nic z tego nie wynika wolę żeby grał do przodu i stwarzał sytuacje. Neymar też miał straty i jakoś wielu osób mu to nie zarzucało.

42

Wiele do zyczenia? Uwazam ze wczoraj jako jedyny ciągnął gre do przodu i cos robił gdzie wszyscy stali i nie bylo ruchu nie rozumiem krytyki .Zauwazyłem ,że niektorzy krytykują go nawet na siłę i szukają dziury w całym. Ja uwazam ze Dembele naprawdę robi postępy a jak dalej tak będzie mamy znakomitego zawodnika na lata .

0

Nie wiem jak wy ale marzę o transferze Thiago mam do niego niesamowity sentyment wprowadził by magię do pomocy której brakuje i osobiście uważam ze Arthur i De Jong nie są kandydatami do wejścia od zaraz do pierwszej jedenastki Barcelony a Thiago zna nasz styl i z przystosowaniem nie było by problemu dlatego oprócz tych zawodników Thiago powinien być priorytetem za rozsądne pieniądze jak na dzisiejsze realia.

0

Barcelona ma zawodnika o profilu Eriksena jakim jest Coutinho ,a brakuje właśnie w Barcelonie rozgrywającego którym moim zdaniem jest Thiago zna nasz styl gry bez problemu zaadaptował by się w drużynie dumy Katalonii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

sorki na telefonie piszę być może to przez słownik. Dzięki za uwagę.

0

Już wolałbym Denisa, bynajmniej w ostatnich meczach jak wchodził grał naprawdę dobrze szkoda ze Valverde tego nie widzi.

2

Proszę was tylko o jedno. Nie będę wam wypominał niedokładnego podania, niecelnej główki kosztującej nas bramkę tak długo, jak będę widział, że dajecie z siebie sto procent. Mogę wybaczyć błędy, ale nie wybaczę, jeżeli nie będziecie oddawać serca i duszy za Barcelonę."



„Nie proszę o wyniki, a o wykonanie. Nie będę akceptować ludzi nieprzykładających się do gry, niezależnie, czy jest to brak, czy połowiczne zaangażowanie."



„To jest Barça panowie, to jest to, o co nas proszą, a ja proszę o to was. Musicie dać z siebie wszystko, musicie mieć wsparcie w swoich kolegach z drużyny, wszystkich was będących w tej sali."-Pep Guardiola nie wiem jak wy ale uwielbiam ten cytat .


7

gościu akurat do Messiego większych pretensji nie mam starał sie jak mógł ciągnąć ten wózek , gdyby nie Messi to skończyło by się na odpadnięciu z Chelsea.Messi wiecznie nie będzie brał wszystko na swoje barki ,od dawna widzę ,że drużyna Valverde opiera się tylko na geniuszu Messiego ,ale Messi to nie maszyna też człowiek więc może mieć słabszy dzień ,spodziewałem się tego niestety moje słowa się potwierdziły z przed miesiąca ,że z taką grą prędzej czy pózniej dostaniemy baty i tak się stało poza tym Barca to styl ofensywny ,wymienność pozycji,gra w trójkątach ,klepka,tego już nie ma odchodzimy od stylu który zapoczątkował erę sukcesów ,Barca nie może oddawać incjatywy drużynie to nie jest DNA Barcy a od wielu spotkań to widziałem nawet ze średniakami wygrywając 2:0 zamiast konstruować akcje i strzelać bramki to oddawali pole manewru rywalowi to nie ma prawa bytu to jest Barca.

1

No tak nie ma innego wyjścia ,myślę nawet ,że Valverde zostanie na kolejny sezon,ale wydaje mi się że wiele się nie zmieni nasz trener nie preferuje ofensywnej piłki. Nie wiem jak ty ale bardzo dawno temu widziałem żeby nasza drużyna była aż tak cofnięta w obronie kurcze to jest Barca boli porażka dlatego ,że nie dość zagraliśmy padakę to zostaliśmy całkowicie zdominowani przez rywali jakim jest Roma nie oszukujmy się to nie jest klub z najwyższej półki.Niższy szczebel niż Bayern i Real Madryt.Kiedyś bywało że my dominowaliśmy a rywal strzelał z kontry. Teraz przy wyniku np 2:0 to oddają incjatywę rywalowi wielu meczach tak było to najbardziej mnie denerwowało zamiast dalej konstruować akcje i strzelać Bramki.

1

pempo13
4 marca 2018, 18:25
Możecie mnie krytykować ale na ten moment Ernesto bronią tylko wyniki.Zastanawia mnie dlaczego Dembele nie dostał minut zwłaszcza, że na podmęczonych graczy mógłby dużo zdziałać.Nasz styl zanika i to widać ta filozofia co przyniosła duże sukcesy Barcelony. Na dzień dzisiejszy to przynosi pozytywne rezultaty, ale boję się, że na dłuższą metę to nie przejdzie gdyby nie geniusz Messiego dzisiejszy mecz mógłby się potoczyć inaczej- Niestety słowa moje z przed miesiąca się potwierdziły dawno tak grającej brzydko Barcelony nie widziałem Valverde to świetny trener ,ale nie dla Barcelony.

1

Valverde to dobry trener ,ale nie dla Barcelony tak tragicznie wyglądającej Barcelony nie widziałem dawno naprawdę oczy krwawią jak się to ogląda. Mówiłem ze wyniki są ,ale prędzej czy pózniej się to skończy i niestety się nie myliłem. Nie trafione Transfery przyczyniły się do tego że Real jest o klasę wyżej od nas(Andre Gomes,Denis Suarez ,ale i tak upieram się ze będą z niego ludzie ale jak ma grać dobrze skoro po 3 dobrych meczach jest na rezerwie) a w linii pomocy wręcz nas miażdżą pod względem kreatywności niestety ale taka jest prawda tych zawodników co ma Real powinna mieć Barca.

2

Dokładnie. Barcelonie brakuje tej magii, tego czegoś co było za czasów Pepa, gdzie każdy Drżał aby tylko na nas nie trafić, jak przegrywali to Mieli naprawdę dużego pecha przykład Chelsea w 2012 roku.Teraz zero walki,pressingu, pomocnicy zamiast być pod grą chowają się za rywalami,gdzie klepka z pierwszej piłki wymiennośc podań z czego Barca słyneła? gdzie ten pressing gdzie zawsze doskakiwało 3 do jednego zawodnika?, ten styl zanika i to widać z roku na rok. Do naszego stylu gry potrzebni są kreatywni pomocnicy typu Thiago, Veratti, Messi wiecznie nie będzie się cofał i wykonywał robotę za naszych pomocników.

0

Chcesz dalej oglądać defensywną piłkę? Bo ja nie Simone jest świetny , ale na pewno nie pasuje do Barcelony inna wizja i styl gry.

0

5 marca 2018, 09:42
@Sonia17: Mnie chodzi o styl gdzie Barcelona byla podziwiana na całym świecie tęsknie za Tiki taką która mnie zachwycała. To mi teraz przypomina Real Mourinho. Barca nie powinna grać defensywnie to nie jest DNA Barcy ,ale to jest moja opinia kibicuje tej drużynie od pamiętnych czasów Rivaldo i przeżywałem różne kryzysy zwłaszcza sezon 02/03 03/04, i oby tak nie było ale przyjdzie gorszy mecz odpadnięcie z LM i wszyscy Valverde out , niestety niektórzy to hipokryci trzeba być z drużyną na dobre i na złe ja kibicuje Barcelonie nie Valverde i to jest moja obiektywna opinia Barca powinna kroczyć za systemem "Cryuffa" to co przynosiłe duże sukcesy bo to dzięki niemu odrodziła się Barca i zaczęła się nowa era sukcesów -niestety moje słowa z przed miesiąca się potwierdziły wiedziałem że tak to się skończy prędzej czy później.

1

Mnie chodzi o styl gdzie Barcelona byla podziwiana na całym świecie tęsknie za Tiki taką która mnie zachwycała. To mi teraz przypomina Real Mourinho. Barca nie powinna grać defensywnie to nie jest DNA Barcy ,ale to jest moja opinia kibicuje tej drużynie od pamiętnych czasów Rivaldo i przeżywałem różne kryzysy zwłaszcza sezon 02/03 03/04, i oby tak nie było ale przyjdzie gorszy mecz odpadnięcie z LM i wszyscy Valverde out , niestety niektórzy to hipokryci trzeba być z drużyną na dobre i na złe ja kibicuje Barcelonie nie Valverde i to jest moja obiektywna opinia Barca powinna kroczyć za systemem "Cryuffa" to co przynosiłe duże sukcesy bo to dzięki niemu odrodziła się Barca i zaczęła się nowa era sukcesów .

2

Możecie mnie krytykować ale na ten moment Ernesto bronią tylko wyniki.Zastanawia mnie dlaczego Dembele nie dostał minut zwłaszcza, że na podmęczonych graczy mógłby dużo zdziałać.Nasz styl zanika i to widać ta filozofia co przyniosła duże sukcesy Barcelony. Na dzień dzisiejszy to przynosi pozytywne rezultaty, ale boję się, że na dłuższą metę to nie przejdzie gdyby nie geniusz Messiego dzisiejszy mecz mógłby się potoczyć inaczej.

0

Czy w ostatnim sezonie Pepa graliśmy sriki take ? Oczywiście w lidze nie radziliśmy sobie dobrze bo często graliśmy nierówno ale np w Lidze mistrzów mieliśmy naprawdę dużego pecha bo mieliśmy mnóstwo sytuacji gdzie Chelsea się też murowała a mimo wszystko Barca grała świetnie niestety niewykorzystane szanse się mszczą.Nie grali aż tak dobrze jak w sezonie 10/11 ale ,że grali "sriki take" jest przesadne. Z resztą tekstu się zgadzam w 100%.

0


Chciałbym wrócić do tych czasów coś pięknego...

1

dzisiejsza gra Hiszpanów to poezja aż mi się przypomniały czasy Guardioli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?