La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

1

pempo13
4 marca 2018, 18:25
Możecie mnie krytykować ale na ten moment Ernesto bronią tylko wyniki.Zastanawia mnie dlaczego Dembele nie dostał minut zwłaszcza, że na podmęczonych graczy mógłby dużo zdziałać.Nasz styl zanika i to widać ta filozofia co przyniosła duże sukcesy Barcelony. Na dzień dzisiejszy to przynosi pozytywne rezultaty, ale boję się, że na dłuższą metę to nie przejdzie gdyby nie geniusz Messiego dzisiejszy mecz mógłby się potoczyć inaczej- Niestety słowa moje z przed miesiąca się potwierdziły dawno tak grającej brzydko Barcelony nie widziałem Valverde to świetny trener ,ale nie dla Barcelony.

konto usunięte

1

@pempo13 Wyszliśmy z Dembele z Coutinho z Suarezem i na Seville i na Leganes! Nie widziałem by zespół grał lepiej niż wczoraj! Zwłaszcza w Sevilli było to widać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?