pempo13
Dołączył/a: kwiecień 2012
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ten ferran jest tragiczny sprzedać w p*zdu cały czas mówi o tej mentalności a pokazuje cały czas to samo czyli zupełnie nie przekłada się to na boisko
0
Ten ferran jest tragiczny sprzedać w p*zdu cały czas mówi o tej mentalności a pokazuje zupełne zero
9
Dużo osób mowi żeby skończyć z DNA Barcy ale tego stylu nie ma od wielu lat.Styl Barcy polegał na szybkim wymianie podań z zamiarem wymienności pozycji gra na jeden kontakt, teraz jest to podawanie piłki bez celu bez zadnego pomysłu , mozolna wolna gra, zawodnicy poruszają się wolno statycznie chcą wygrać mecz na stojąco na tym nie polega styl Barcy który przynosił wielkie sukcesy.
2
Dużo osób mowi żeby skończyć z DNA Barcy ale tego stylu nie ma od wielu lat.Styl Barcy polegał na szybkim wymianie podań z zamiarem wymienności pozycji teraz jest to podawanie piłki bez celu , mozolna wolna gra to nie ma nic wspólnego ze stylem Barcy.
1
Czy wy tez zauważyliście na internecie na Facebooku czy na innym portalu taka tendecje wywyższanie Ronaldo nad Messim ze jest najlepszy w historii i umniejszaniu na sile jego geniuszu strasznie mnie to irytuje.
0
@Ronmes z bratem mam mieć na pół bo jeden jak i drugi kibicuje Barcelonie od małego no i oczywiście fajnie jest pooglądać inne mecze innych zespołów także wyjdzie jakieś 42 zł to nie fortuna i się opłaca :D
0
@Ronmes to jest tzw subskrypcja mogę w każdej chwili zrezygnować a Netflix napewno 4K bo sam wybierałem opcje. Obecnie płace 60 zł za Netflix dlatego stwierdziłem ze warto się zastanowić nad ta ofertą
0
@Ronmes dzięki wielkie stary :D. Napewno ta opinia mi pomoże ;)
1
@aldewir na canal + online sprawdź sobie ofertę jest dosyć atrakcyjna wydaje mi się
0
@Ronmes 4K premium
0
Chciałbym się doradzić czy pakiet canal+ ,Netflix , eleven sport, Polsat sport premium za 72 zł później 97 zł jest opłacalne i czy warto ?.Z góry dziękuje :)
1
Dziękuje za wszystkie lata Albie i poświeceniu dla Barcelony ale co ten chlop wyrabia teraz to jest po prostu parodia.
3
Bez przebudowy obrony w lecie naprawdę ciężko będzie o jakiekolwiek trofea
0
@karci0 ja tez naprawdę myślałem ze to będzie pomocnik na lata a mam wrażenie ze im dłużej gra w Barcelonie zalicza coraz większy regres zero prostopadłych piłek, widoczne tez czasami spowalnianie akcji naprawdę serio nie wiem co się stało z tym zawodnikiem i dlatego uważam ze za pieniądze za de Jonga można kupić naprawdę dobrego zawodnika.
11
Kolejny mecz przekonuje mnie w tym ze frenkie De jong powinien być w lecie sprzedany póki jest coś warty .
1
@Woland10 spodziewałem się takich komentarzy człowieku to dopiero 3 mecz Xaviego trochę cierpliwości co do niego nie da się zbudować drużyny po jego myśli w 2 tygodnie…
0
@capoN poproszę :)
1
@mrboom ja właśnie dojechałem do pracy Bardzo ciężkie warunki na drodze Miłego dnia ! :D
10
Mi u Dembele zaimponowała gra w defensywie znacząco się poprawił w tej kwestii gra bardziej odpowiedzialnie niż wcześniej , robi wiele w ataku gdy nie wyjdzie nie przejmuje się tym i gra dalej swoje to mi się w nim podoba i te prostopadłe podania naprawdę daje dużo w ataku oby omijały go kontuzje bo bez niego będzie ciężko.
31
"Proszę was tylko o jedno. Nie będę wam wypominał niedokładnego podania, niecelnej główki kosztującej nas bramkę tak długo, jak będę widział, że dajecie z siebie sto procent. Mogę wybaczyć błędy, ale nie wybaczę, jeżeli nie będziecie oddawać serca i duszy za Barcelonę."
„Nie proszę o wyniki, a o wykonanie. Nie będę akceptować ludzi nieprzykładających się do gry, niezależnie, czy jest to brak, czy połowiczne zaangażowanie."
„To jest Barça panowie, to jest to, o co nas proszą, a ja proszę o to was. Musicie dać z siebie wszystko, musicie mieć wsparcie w swoich kolegach z drużyny, wszystkich was będących w tej sali."-Pep Guardiola Nie wiem jak wy ale uwielbiam ten cytat .
0
@BarcaInfo oby omijały go kontuzje gdy jest w najwzyszej swojej fromie top 5 najlpeszych obroncow na swiecie moim zdaniem
1
@SinMistico słabiutko ? Ja uważam ze jak był w pełni zdrowy to dawał naprawdę dużo Barcelonie... no ale niestety kontuzje bardzo dużo przeszkodziły mu w tym ze nie rozwiną skrzydeł nawet w 50 % swojego potencjału no i też problemy z dyscypliną tez dały się we znaki co pewnie wpłynęło na to wszystko.
1
@SeeleyBooth ehh pamiętam te czasy które nigdy nie powrócą te dyskoteki,zabawy stare dobre czasy . Pakito,Max farenthide czy Kalwi &Remi do dzisiaj na głosnikach :D
2
@SeeleyBooth z tym kawalerem to mi się to przypomniało :D
1
@Kvothe07 Ja uważam ,że jak Neymar jest swojej najlepszej formie to Hazard nie ma podjazdu do Neymara poza Messim i Ronaldo jak jest oczywiście w najwyzszej swojej formie to jest najlepszy na świecie moim zdaniem.Jego dribbling ,magia z piłką,i nieprzewidywalność brakuje tego w Barcelonie czysto obiektywnie bo ja za Neymarem nie przepadam ,ale jeśli chodzi o rzemiosło piłkarskie jest zaraz za Messim i Ronaldo i takie są fakty ,ale szanuje twoje zdanie ;)
5
@SeeleyBooth Ja uważam ,że Neymar jeśli chodzi o aspekt czysto piłkarski jest lepszy od Hazarda ,ale wydaje mi się ,że to niemożliwe aby Neymar przyszedł do Barcy szejk go nie puści skończy się tylko na plotkach.
1
@MarioVeB! w sezonie 11/12 miał 15 asyst więc niewiele mniej niż Alba ;)
1
@huberto286 "Nienawidzę tiki-taki. Tiki-taka to gówno, wymyślony zwrot. Oznacza podawanie piłki tylko po to, aby ją podawać, bez żadnego celu czy agresji. Trzeba to robić, ale z jakimś zamiarem. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Barcelona nie grała tiki-taki -Guardiola. Właśnie tak wygląda dziejsza Barcelona podaj do Messiego cos zrobi teraz nie ma przyspieszenia wymiennosci pozycji trójkątów Barcelona nie gra nawet Tiki taki a dzisiejszy styl Barcelony jest nijaki to jest najgorsze dlatego potrzebne są zmiany i zmiana trenera.
4
Coutinho problemem nie polega na tym ,że nie ma umiejętności a problem polega na tym ,ze nie ma głowy i po prostu nie sprostał presji a jak wiadomo bez silnej psychiki w Barcelonie jest ciężko. Pierwsze pół roku były obiecujące niestety pózniej było tylko gorzej. Niektórzy mówią ,że Coutinho miejscem jest w srodku pomocy ale on nie ma takiej wydolnosci fizycznej i warunków by tam grać a większości meczów liverpoolu grywał na skrzydle nie na pomocy.Myślę ze jak nie zmieni się trener to będzie cięzko coutinho poniewaz Valverde(a zapowiada sie ze zostanie) nie ma kompletnie już pomysłu.Dlatego dla jego dobra i dla Barcelony lepiej by było żeby odszedł szkoda mi go naprawde bo ma umiętności na Barcelone ale niestety nie ma silnej psychiki a w takim klubie jak Barcelona zawodnicy mierzą się z bardzo dużą presją .
1
Tylko tyle na ten temat: