peppers
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
RSR
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie moze...
0
bedzie na Bolsacie Sport Extra :)
0
boszzzz... zupelnie jak z teneryfa... do 70 minuty muruja dobrze a pozniej w 5 minut daja sobie walnac 3 bramki :/
0
Laporta odbyl dwie kadencje i nie moze juz startowac...
0
Cesc powiedzial, ze porazki bola... coz... poki co dostaja po 25 minutach 2:0 z Chelsea... Niech to bedzie ostatnim gwozdziem do trumny jego pozostania w Arsenalu :D
0
w Mediolanie są lepsze bary :>
0
Real w tym sezonie zrobil kilka dobrych transferow ale cos chlopaki nie moga sie zgrac w wazniejszych spotkaniach... to nie pilka, tu nie ma transferow za 100mln ;) barca w tym roku troche kasy tez wylozyla na rubio i ndonga i kilku innych :D ale u nas jak zwykle transfery trafione ;) w sumie tak na prawde mecz z Realem od kilku lat stracil na znaczeniu, kiedy prym w Hiszpanii i europie wiodla TAU Ceramica i to z nimi mecze Barcy byly najbardziej elektryzujace... w ubieglym sezonie naogladalem sie ich chyba najwiecej w karierze kibica :P
0
Ricky Rubio to 19-latek, ktory jest nazywany odkryciem europejskiego kosza.... pewnie niedlugo ucieknie do NBA ;)
0
oj tak naprawde to VV powinien tego agenta zmienic... pamietam ze w polowie sezonu byl taki motyw ze on cos zaczal plumkac w TV, ze nie ma nowego kontraktu zanim jeszcze sie spotkal z wladzami az Txiki powiedzial, ze w ogole nie wie co to za czlowiek i ze dopiero z TV sie dowiedzial, ze VV zmienil agenta....
mysle, ze dojda do porozumienia...
wroci Laporta to wszystko sie wyjasni :)
0
greg - CR7 jest juz do tego przyzwyczajony.... po finale LM ;)
0
tez jestem zdania, ze to dobrze, bo liga hiszpanska sie wzmacnia... szkoda tylko ze valencia i sevilla beda wyprzedawac bo 4 mocne druzyny by sie przydaly.... Ciekawe jakich zakupow dokonaja nasi :)
0
artroskopie przeprowadza sie w warunkach ambulatoryjnych, sala operacyjna do tego nie potrzebna ;)
0
ja mysle, ze mu przyslali fani z Polski slynnych polskich jablek i po prostu za duzo zjadl biedaczysko :D
0
LOL Tomo chyba troszkie Cie ponioslo :> Mysle, ze Messi nie jedzie nie dlatego ze wypil za duzo szampana... bez przesady... mysle, ze poprostu dal mu odpoczac... z reszta widac bylo po reakcji Pepa w trakcie jak Messi "mowil", ze nie jest na niego zly ;)
0
Messi rzeczywiscie costam belkotal :D :) niech sie bawia, za taki sezon nalezy im sie milion balang do bialego rana :D
0
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,6657947,Final_Ligi_Mistrzow__Barcelona___Manchester_United.html?PageNumber=1
LOL poczytajcie sobie przebieg meczu.... jaki zajebisty komentarz :D
0
jutro zamawiam z oficjalnej strony koszulke z tripletem, na pewno beda :D
0
CAMPEOOONES CAMPEOOONES AE AE AO!!!
0
stary idz do siebie a nie sie jak patalach zachowujesz i wszedzie to samo gowno wklejasz.....
0
skad sie biora takie glupie dzieci....
0
czy lublin spotyka sie w jakims konkretnym miejscu? :)
0
no dawajcie Lubliniacy bo jutro znowu bede musial ogladac ten mecz z fanami realu i manchesteru w jednym :P
0
a w lublinie gdzies sie zbieracie?
0
potwierdza to moje przypuszczenia, ze pewnie Forlan powedruje do nas :)
0
spocast kanał 11028, mi chodzi ładnie canal+ :)
0
biera11:
cytat z zeszloroczneo artykulu ze sport.pl : "Real latem będzie głównie kupował (Diego, Villa, Fabregas), bo choć jest mistrzem Hiszpanii to jednak porażka w 1/8 finału Ligi Mistrzów jest dowodem, że drużynie Schustera do doskonałości jeszcze daleko."
LOL smiesznie sie to teraz czyta wiedzac e wszyscy zawodnicy im pokazali wala :) w tym sezonie pewnie bedzie tak samo, watpie by ronaldo i kaka poszli do krolewskich.
0
cytat z zeszloroczneo artykulu ze sport.pl : "Real latem będzie głównie kupował (Diego, Villa, Fabregas), bo choć jest mistrzem Hiszpanii to jednak porażka w 1/8 finału Ligi Mistrzów jest dowodem, że drużynie Schustera do doskonałości jeszcze daleko." LOL smiesznie sie to teraz czyta wiedzac e wszyscy zawodnicy im pokazali wala :) w tym sezonie pewnie bedzie tak samo, watpie by ronaldo i kaka poszli do krolewskich....
0
czemu na dwojce mecz sie zaczyna o 23? :o
0
nawet jesli to nie zaslona dymna to nie ma co plakac, wariant bez henry'ego tez dobrze funkcjoniowal w tym sezonie... iniesta z lewej radzi sobie az nadto dobrze :)
0
hmmm wydaje mi sie, ze wariant z abidalem jest lepszy..... sylwek to solidna firma, na pewno sobie poradzi!!!