0

nie moze...

0

bedzie na Bolsacie Sport Extra :)

0

boszzzz... zupelnie jak z teneryfa... do 70 minuty muruja dobrze a pozniej w 5 minut daja sobie walnac 3 bramki :/

0

Laporta odbyl dwie kadencje i nie moze juz startowac...

0

Cesc powiedzial, ze porazki bola... coz... poki co dostaja po 25 minutach 2:0 z Chelsea... Niech to bedzie ostatnim gwozdziem do trumny jego pozostania w Arsenalu :D

0

w Mediolanie są lepsze bary :>

0

Real w tym sezonie zrobil kilka dobrych transferow ale cos chlopaki nie moga sie zgrac w wazniejszych spotkaniach... to nie pilka, tu nie ma transferow za 100mln ;) barca w tym roku troche kasy tez wylozyla na rubio i ndonga i kilku innych :D ale u nas jak zwykle transfery trafione ;) w sumie tak na prawde mecz z Realem od kilku lat stracil na znaczeniu, kiedy prym w Hiszpanii i europie wiodla TAU Ceramica i to z nimi mecze Barcy byly najbardziej elektryzujace... w ubieglym sezonie naogladalem sie ich chyba najwiecej w karierze kibica :P

0

Ricky Rubio to 19-latek, ktory jest nazywany odkryciem europejskiego kosza.... pewnie niedlugo ucieknie do NBA ;)

0

oj tak naprawde to VV powinien tego agenta zmienic... pamietam ze w polowie sezonu byl taki motyw ze on cos zaczal plumkac w TV, ze nie ma nowego kontraktu zanim jeszcze sie spotkal z wladzami az Txiki powiedzial, ze w ogole nie wie co to za czlowiek i ze dopiero z TV sie dowiedzial, ze VV zmienil agenta....

mysle, ze dojda do porozumienia...

wroci Laporta to wszystko sie wyjasni :)

0

greg - CR7 jest juz do tego przyzwyczajony.... po finale LM ;)

0

tez jestem zdania, ze to dobrze, bo liga hiszpanska sie wzmacnia... szkoda tylko ze valencia i sevilla beda wyprzedawac bo 4 mocne druzyny by sie przydaly.... Ciekawe jakich zakupow dokonaja nasi :)

0

artroskopie przeprowadza sie w warunkach ambulatoryjnych, sala operacyjna do tego nie potrzebna ;)

0

ja mysle, ze mu przyslali fani z Polski slynnych polskich jablek i po prostu za duzo zjadl biedaczysko :D

0

LOL Tomo chyba troszkie Cie ponioslo :> Mysle, ze Messi nie jedzie nie dlatego ze wypil za duzo szampana... bez przesady... mysle, ze poprostu dal mu odpoczac... z reszta widac bylo po reakcji Pepa w trakcie jak Messi "mowil", ze nie jest na niego zly ;)

0

Messi rzeczywiscie costam belkotal :D :) niech sie bawia, za taki sezon nalezy im sie milion balang do bialego rana :D

0

0

jutro zamawiam z oficjalnej strony koszulke z tripletem, na pewno beda :D

0

CAMPEOOONES CAMPEOOONES AE AE AO!!!

0

stary idz do siebie a nie sie jak patalach zachowujesz i wszedzie to samo gowno wklejasz.....

0

skad sie biora takie glupie dzieci....

0

czy lublin spotyka sie w jakims konkretnym miejscu? :)

0

no dawajcie Lubliniacy bo jutro znowu bede musial ogladac ten mecz z fanami realu i manchesteru w jednym :P

0

a w lublinie gdzies sie zbieracie?

0

potwierdza to moje przypuszczenia, ze pewnie Forlan powedruje do nas :)

0

spocast kanał 11028, mi chodzi ładnie canal+ :)

0

biera11:

cytat z zeszloroczneo artykulu ze sport.pl : "Real latem będzie głównie kupował (Diego, Villa, Fabregas), bo choć jest mistrzem Hiszpanii to jednak porażka w 1/8 finału Ligi Mistrzów jest dowodem, że drużynie Schustera do doskonałości jeszcze daleko."

LOL smiesznie sie to teraz czyta wiedzac e wszyscy zawodnicy im pokazali wala :) w tym sezonie pewnie bedzie tak samo, watpie by ronaldo i kaka poszli do krolewskich.

0

cytat z zeszloroczneo artykulu ze sport.pl : "Real latem będzie głównie kupował (Diego, Villa, Fabregas), bo choć jest mistrzem Hiszpanii to jednak porażka w 1/8 finału Ligi Mistrzów jest dowodem, że drużynie Schustera do doskonałości jeszcze daleko." LOL smiesznie sie to teraz czyta wiedzac e wszyscy zawodnicy im pokazali wala :) w tym sezonie pewnie bedzie tak samo, watpie by ronaldo i kaka poszli do krolewskich....

0

czemu na dwojce mecz sie zaczyna o 23? :o

0

nawet jesli to nie zaslona dymna to nie ma co plakac, wariant bez henry'ego tez dobrze funkcjoniowal w tym sezonie... iniesta z lewej radzi sobie az nadto dobrze :)

0

hmmm wydaje mi sie, ze wariant z abidalem jest lepszy..... sylwek to solidna firma, na pewno sobie poradzi!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?