0

co sie dasacie... ja tam sie ciesze ze wisla wygrala... niech chociaz tyle maja na pocieszenie... wiadomo bylo ze i tak barca przejdzie...

0

no wiem, co ni zmienia faktu, ze brzmi jak najlepsze sf :D

0

"W 2. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów Wisła wygrała w rewanżu z Beitarem 5:0 (pierwszy mecz przegrała 1:2). Jeśli dziś osiągnie podobny wynik, wyeliminuje Barcelonę."

chyba by od razu Guardiole wywalili po takim wyniku LOL :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?