3

Paulinho strzela, Barcelona nie przegrywa !
Talizman :D

1

Z tym rekordem to się nie podniecajmy bo jeszcze połowy minut nie uzbierał

0

Pressing Juventusu gdy MATS ma piłkę przy nodze wygląda czasami jak w piłce ręcznej gdy trzeba gonić wynik :D

2

ZNAMY SKŁAD BARCY!
Bravo - Dani Alves, Piqué, Mascherano, Sergi Roberto - Busquets, Arda, Rafinha - Messi, Munir, Neymar

0

To Busi grał jako napastnik

0

Tylko ta bardzo defensywna ławka rezerwowych mi tu nie pasuje

0

Jest jeszcze Hummels z Borussi ! On też ma dobry atuty na lidera obrony !
Czyżby ktoś o nim zapomniał?

0

Szkoda że wczoraj Bartra dostał w bark a nie w twarz bo chyba po to był na boisku tylko. Niech go sprzedadzą bo dla chłopaka to jeszcze za wysokie progi.
A co do zakupów w lato to potrzebny jest Barcelonie typowy środkowy napastnik, taki jak np. Eto'o niegdyś. Bo co z tego że mamy posiadanie duże jak gramy po obwodzie, nie ma na środku KATA !

0

Valdes lata, a Nesta narobił w portki :D

0

Powinien zagrać Pique i Sergio. Jak dostaną kartkę to się "wyzerują" na GD.
Jak nie to posadzimy ich z Levante.
Po co mają siedzieć przez 2 mecze.

0

Villa musi zagrać, może uda mu się odbudować jakoś formę strzelecką przed GD
Cieszę się że Keita gra w pierwszym, w drugiej połowie oczywiście Iniesta - on zawsze ma dobre powroty po kontuzjach.

0

Zdjęcie Pepa przy tym artykule mówi wszystko na temat tej plotki;)

0

każdy chyba już o tym wie ! ! !

Piszesz nie na temat !

0

thierryvilla147

Dokładnie pamiętam ten mecz, ale chłopaki popisali się wolniaczkami.

0

hahahaha

0

szczel

chyba nie oglądałeś ostatnich meczy Barcelony...

Jeśli szybko opanujemy środek pola i bedziemy skutecznie wychodzili spod presingu to będzie pewne zwycięstwo.

noo i trzeba uważać na strzały z dystansu bo zawodnicy Espanyolu jeśli nie będą mogli sforsować naszej obrony to będą próbowali strzelić właśnie tak bramkę a potrafią to robić o czym juz nie raz się przekonaliśmy.

0

myślę ze jeśli zagramy 'żelazną jedenastka' to Sosiedad nie pogra zbyt duzo a co za tym idzie, Pique nie bedzie miał sytuacji do zdobycia kartki.

0

Zamówiona:P

0

emocje jak na grzybach:D

0

przyda się:)

a jak sie nie sprawdzi to będzie dobra karta przetargowa w sprawie Cesca:)

0

Jak będzie więcej takich sytuacji to przez takich ludzi jak Ramos rozsypie się reprezentacja Hiszpanii.

Ramos vs Puyol, Xavi i jeszcze wcześniej Villa dostał kopa bo go objechał piętką.

Casillas to samo z Pique.

Takie przeprosiny to tylko część z tego co powiniem zrobić Ramos.

Przesadził.

Nudziło mi się to zrobiłem obrazek przedstawiający etapy zachowania się Ramosa:)

http://img213.imageshack.us/img213/9690/ooooz.png

0

"3. Jose Mourinho nigdy nie wygrał na Camp Nou. Grał w na stadionie Barçy pięć razy: trzy razy z Chelsea i dwa razy z Interem. Bilans: dwa remisy i trzy porażki"

Z drugiej strony patrząc, to Barca nigdy nie wygrała z ekipą Mourinho na Camp Nou.

Różnie to można interpretować aczkolwiek jutro 21.00 pierwszy gwizdek.

Visca el Barca !

0

mogliby dobrzucić jeszcze strzały na bramkę rywala, wtedy łatwiej byłoby zobaczyć jaką skutecznością dysponuje Messi a jaką Ronaldo.

0

imonkey

Jak czytam Twoje wypowiedzi to Ty zasługujesz na brak szacunku.

Owszem Iniesta w kontekscie całego sezonu i kariery jest dużo lepszy ale w pewnych mecz wypada lepiej Ozil i to nic dziwnego. Zawodnik, zawodnikowi nie równy, tak samo jak mecz meczowi.

Nie spinaj się tak, chłopak ma trochę racji i okaż mu należny mu szacunek a tym samym odpowie on.

0

Darkstar

Bardzo mądry z Ciebie gościu, niewielu jest tutaj takich którzy potrafią poprzeć swoje zdanie mądrymi i sensownymi argumentami.

Ta dyskusja toczyłaby sie w nieskonczoność dlatego chyba to nie ma sensu, każdy będzie bronił swojego i nigdy nie zgodzimy się ze sobą w 100u%.

Pozdro

Lecę na mecz!

0

Darkstar

No co do Di Marii się zgodzę bo nic nie osiągnął, ale Khedira i Ozil to podstaowi gracze reprezentacji niemiec, zwłaszcza Ozil który był jedną z największych gwiazd, fakt wczesniej nie był znany ale na mundialu wyrobił sobie nazwisko i to mu się opłaciło. Najlepszy Transfer to Di Maria.

Co do Barcy to Mascherano został sciągany jako rezerwowy, Sergio nie wygryzie z pierwszego zespołu, Adriano też jako rezerwowy, przecież jest Alves a na drugiej stronie Abidal i Maxwell Adriano jest dopiero 3 obrońcą. Villa był sciągany za Ibre by go zastąpić i musi grać w pierwszym składzie.

0

Darkstar

trochę nietrafne spostrzeżenie bo Maduro chciał powiedzieć ze do Madrytu sprowadzane są wielkie nazwiska Ronadlo, Benzema, Kaka, Ozil itp. To są właśnie piłkarze którzy są kimś byli, wygrali złotą piłkę, jakieś ważne trofea itp.

A w Barcelonie są ludzie związani z tym klubem od najmłodszych lat i mają zaszczepione DNA Barcy, Afellay nic szczególnego nie osiągną, on po prostu szybko dostosuje się do tego stylu gdy, mimo ze nie jest wychowankiem ma umiejętności takie jakby grał w Barcelonie juz kilka lat.

0

Santana10

Skoro Iniesta i Xavi tego meczu nie wygrają to Messi też nie, bo grają w tej samej drużynie:P

Sorry ale dzisiaj mam taki dzień ze czepiam się szczegółów :P

0

leże:)

Skoro on zna wynik to czemu mam tego nie wykorzystać:D

Hahaha:D

Visca el Barca !

0

a kto strzeli mi powiedz to postawie wszytko co mam na taki wynik i strzelców Panie wszystkowiedzący:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?