perla42
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Maszewo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy póki co 3 pkt przewagi na Realem...
Oni jeszcze nie wygrali meczu, Osassuna gra u siebie a tam myślę ze powalczy...
Lidera i tak nie stracimy i to my kontrolujemy całą sycuacje, wszystko zależy od nas... Guardiola dobrze mówi:)
0
Jakieś zdjęcia z prezentacji pucharów tez zobaczymy?
Dzięki za bramki:)
0
FUERA Gonezalez Vazquez!!!!!!!!!!!
0
Mogli by na tym zarobic troche hajsu...
Noo ale przecież "Mes que un Club"
piękny gest!
0
Bardzo Dziękuję za ten tekst:)
0
@spliff
nie łap mnie za słówka... chodziło mi o cały rok:)
Kończy się rok więc warto obejrzeć:)
0
Troche nie na temat moja wypowiedz, ale mogłby jakis redaktore zrobic takie podsumowanie całego roku(kalendarzowego, nie sezonu), kto ile grał, wazne bramki, ile porazek ponieslismy ile remisów, zwycięstw, ciekawe wypowiedzi zawodników,moze oceny za cały sezon i wiele wiele innych.
Myśle ze kazdy kibic by to przeczytał.
To taka prośba na Nowy Rok:)
A do tego pana od Kompilacij to mysle ze tez by sie takowa przydała.
skrót roku 2009:)
0
Troche nie na temat moja wypowiedz, ale mogłby jakis redaktore zrobic takie podsumowanie całego roku(kalendarzowego, nie sezonu), kto ile grał, wazne bramki, ile porazek ponieslismy ile remisów, zwycięstw, ciekawe wypowiedzi zawodników,moze oceny za cały sezon i wiele wiele innych.
Myśle ze kazdy kibic by to przeczytał.
To taka prośba na Nowy Rok:)
A do tego pana od Kompilacij to mysle ze tez by sie takowa przydała.
skrót roku 2009:)
0
Troche nie na temat moja wypowiedz, ale mogłby jakis redaktore zrobic takie podsumowanie całego roku(kalendarzowego, nie sezonu), kto ile grał, wazne bramki, ile porazek ponieslismy ile remisów, zwycięstw, ciekawe wypowiedzi zawodników,moze oceny za cały sezon i wiele wiele innych.
Myśle ze kazdy kibic by to przeczytał.
To taka prośba na Nowy Rok:)
A do tego pana od Kompilacij to mysle ze tez by sie takowa przydała....
skrót roku 2009:)
0
Ja tez nie chce Robinho ani nikogo na miejsce Henryka:)
Mamy Jeffrena i on nam wystarczy:) Mozna kupic jedynie Cesca to Iniesta bedzie mogl grać na skrzydle...
Wkoncu stawiamy na wychowanków... I to nam przyności radość i sukcesy(trofea)!
VISCA EL BARCA!
0
Podziwiam go za podejscie, nie załamuje sie tak szybko, moze miewa pewne gorsze dni gdy brakuje mu wiary w siebie ale potrzeba mu tylko jednej dobrej akcji, jednej bramki i juz wszsytko wraca do normy,
ten chlopak moze byc niesamowity i wraz z Messim, Pedro, Jeffrenem stworzą jedą z najsilniejszych offensyw w historii footbolu...
Troche mnie poniosło ale to taki marzenie na nowy rok, bo kazdy kazdemy zyczy spełnienia marzen... To moje marzenie jest takie:)
0
Bravo Pedro!
Juz nie potrzebujemy kupować skrzydłowego, noo chyba ze odejdzie Henryk wiec trzeba bedzie załatac dziure, mimo ze jest Jefren.
Nasza szkołka i sposób prowadzenia klubu jest najlepszy na świece:)
Visca el Barca!
0
Wkońcu coś mądrego powiedział, troche go sprowadziliśmy na ziemie tymi zwycięstwami, juz wie ze nie jest najlepszy:)
0
Mogłby ktos dodac jakis krorki filmik z Gabim Milito w roli głownej...
bardzo mnie ciekawi jak sie zaprezentował po tak dlugiej przerwie:))
0
i bardzo dobrze ze tam zostaje:D!
0
Jeszcze jedne sezon niech zostanie Eto'o a pożniej niech idzie do Mallorci tak gdzie ma przyjaciół... Anglia pewnie go kusi ale jeszcze nie w tym sezonie.
0
bucior00
dobrze mówisz...przeciez my mamy Assulina w rezerwach ale pewnie wejdzie do zespolu w tym sezonie(na pare mecz) a co z fenomenalnym Bojanem!?!
Jeśli sciagniemy Aguero albo Ville to Bojan sobie nie pogra wcale!
0
Trzeba kupic tego Forlana, Wypożyczyć Bojana na rok do Valencji bo pewnie bedą chciali go kupic jak Villa odejdzie....
Forlan zagra sezon z Eto, pozniej Forlana i Henryka sie opchnie, wróci Bojan i po kolopocie!
A jak kupimy Aguero to bedzie lipa bo za rok jesli Eto odejdzie to nie bedzie doswiadczonego napastnika tylko Bojan i Aguero:)
0
Gdyby porownac wzrost wiek i wage obu pilkarzy to Messi jest zdecydowanie słabszy, ale taki maly zawodnik a trudno jest do przepchnąc czy powalic! Wiec ciekawe jaki bylby Cris z parametrami fizycznymi Leo!
0
Messi czy Iniesta ktory jest teraz w znakomitej dyspozycji(zobaczymy jak po kontuzji)... Henryk strzelal ostatnio duzo moze on!
Na E2 nie licze bo ostatnio slabiuttko "kopie".
W fianle oczywiscie 2;1 dla Blaugrana!!!