0

rzuty rozne i wolne trzeba pocwiczyc bardziej moze tym zaskoczymy Chelsea:P kto wie:)

0

m4r1u5z_real

oj Liverpool tez mial zginac:) napinaczu

szacunku do Realu niemam i trudno mi go zdobyc przez takich kibicow jak ten co napisalem eh

mamy ciezki tydzien przed soba ale damy rade:)

my mamy przewage 4pkt i wszystko zalezy od nas a Real jest tylko nastepnym zespolem w kolejce po mistrzostwo:)

0

Nieważne gdzie:P ale wygrac na Santiago by wypadalo:) czekamy na ten mecz a jakby to zwyciestwo dalo nam mistrzostwo niema nic piekniejszego cały zespół na to zasłużyl i oby to im sie udalo na SB:)

0

Guardiola:*

Madridismo nie umie przegrywac...

Zobaczymy jak to Real jest mocny i co zrobi z Sevilla osobiscie stawiam 2-0 dla Sevilli:)

0

"Barça żadnych prezentów nie rozdaje, ona tylko odbiera - chęć do gry i wiarę we własne umiejętności..."

ze strony Valencii bardzo mi sie podoba ten tekst:P

0

co do meczu z Valencia licze na 3 pkt bo po takim meczu jak z Sevilla jestesmy na duzej fali ktora mam nadzieje bedzie trwac do konca sezonu:) Pep nie zlekcewazy tego meczu i wystawi najsliniejszy skład... Choc moze na prawej obronie zagra Puyol za Daniego ktorego bedzie oszczedzal na GD ze wzgledu na kartki.. Pep cos napewno wymysli:)

0

Pięknie pięknie i jeszcze raz pięknie :)

Messi odpoczął i czekamy teraz czekamy na mecz z Valencią.

Dani Alves pauzuje w tym meczu czy jest dopiero zagrozony hm??

0

hehehe i bedzie to samo co kiedys przez kontuzje przegralismy krzyk rozpaczy kibicow Realu:) ale pierw trzeba z nimi wygrac w co niewatpie:) z Robbenem czy bez i tak wugramy:)

0

Z Messim czy bez najwazniejsze są trzy punkty:) ale dobrze ze juz jest ok:)

a wracajac do sytuacji z Pepe chuligan boiskowy co on wział przed meczem hm chyba dobry towar;p

takie zachowania trzeba ostro karac!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?