peyot
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kolbuszowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rzuty rozne i wolne trzeba pocwiczyc bardziej moze tym zaskoczymy Chelsea:P kto wie:)
0
m4r1u5z_real
oj Liverpool tez mial zginac:) napinaczu
szacunku do Realu niemam i trudno mi go zdobyc przez takich kibicow jak ten co napisalem eh
mamy ciezki tydzien przed soba ale damy rade:)
my mamy przewage 4pkt i wszystko zalezy od nas a Real jest tylko nastepnym zespolem w kolejce po mistrzostwo:)
0
Nieważne gdzie:P ale wygrac na Santiago by wypadalo:) czekamy na ten mecz a jakby to zwyciestwo dalo nam mistrzostwo niema nic piekniejszego cały zespół na to zasłużyl i oby to im sie udalo na SB:)
0
Guardiola:*
Madridismo nie umie przegrywac...
Zobaczymy jak to Real jest mocny i co zrobi z Sevilla osobiscie stawiam 2-0 dla Sevilli:)
0
"Barça żadnych prezentów nie rozdaje, ona tylko odbiera - chęć do gry i wiarę we własne umiejętności..."
ze strony Valencii bardzo mi sie podoba ten tekst:P
0
co do meczu z Valencia licze na 3 pkt bo po takim meczu jak z Sevilla jestesmy na duzej fali ktora mam nadzieje bedzie trwac do konca sezonu:) Pep nie zlekcewazy tego meczu i wystawi najsliniejszy skład... Choc moze na prawej obronie zagra Puyol za Daniego ktorego bedzie oszczedzal na GD ze wzgledu na kartki.. Pep cos napewno wymysli:)
0
Pięknie pięknie i jeszcze raz pięknie :)
Messi odpoczął i czekamy teraz czekamy na mecz z Valencią.
Dani Alves pauzuje w tym meczu czy jest dopiero zagrozony hm??
0
hehehe i bedzie to samo co kiedys przez kontuzje przegralismy krzyk rozpaczy kibicow Realu:) ale pierw trzeba z nimi wygrac w co niewatpie:) z Robbenem czy bez i tak wugramy:)
0
Z Messim czy bez najwazniejsze są trzy punkty:) ale dobrze ze juz jest ok:)
a wracajac do sytuacji z Pepe chuligan boiskowy co on wział przed meczem hm chyba dobry towar;p
takie zachowania trzeba ostro karac!!!