O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 23
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Cos z inne beczki hehe

Załamany Albelda radzi jednak, by nie oczekiwać wielkich emocji. - To rozgrywki trzech lig. W jednej gra Barca, w drugiej Real, w trzeciej cała reszta - mówił obrońca Valencii.

0

no i to wszystko!!!:) osobiscie jestem za Xavim a kto wygra to zobaczymy :) Vamos Barca:) Szczerze myslalem ze Sneijder bedzie w 3 a tu niespodzianka ale to bardzo mila:)

0

Coz wiecej mozna powiedziec:):) Maniiiiiiiiiiiiitaaaaaaaa:D:D ogladac taki mecz w wykonaniu Barcy ehh cos pieknego:):) oby tak dalej!!!:) Real niech sie nauczy przegrywac z honorem tyle ode mnie:) trzeba to opic:) Barco bylas jestes i bedziesz wielka pozdrawiam!!!:)

0

napewno nie z pilka przy nodze panie Bolt:) Barca - Real 1-0 Messi:) jeszcze tydz do meczu ehhh:)

0

Liga nie konczy sie na Realu a trwa 38 kolejek wiec Pep ma racje:)

Zobacz wszystkie

0

Ibra mnie irytowal we wczorajszym meczu no napewno nie tylko mnie:P

Musi sie wziac w garsc bo tak niemoze byc;/ ma szczescie ze mam do niego cierpliwosc:P na Osasune wystawilbym Henry-ego na szpicy ... a Ibra niech sie wezmie za siebie bo narazie pudluje jak junior:) ale jeszcze bym go nie skreslal to dopiero 1 sezon ale liczylem na troche wiecej bramek z jego strony:) ale znajac zycie Pep pewnie wystawi Ibre w 1 skladzie:) ale zaczaly bym od Titiego zobaczymy jak to bedzie:)

0

tak Ibra jak nie idzie to nie idzie to zapraszam na lawke bo Titi jest w lepszej dyspozycji od Ciebie:P jak Ci bedzie szlo to powiedz hehe

0

kiepski zart redaktorow ehh

0

Cos z inne beczki hehe

Załamany Albelda radzi jednak, by nie oczekiwać wielkich emocji. - To rozgrywki trzech lig. W jednej gra Barca, w drugiej Real, w trzeciej cała reszta - mówił obrońca Valencii.

0

ja do Ibry nic niemam tylko napisalem to w formie zartu:) no ja mu zycze wysokiej formy i aby na ten podstawowy sklad zaslugiwal:) bo jak narazie w tej fprmie to lawka:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?